Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. [quote name='Weronia']A ja myślę, że zdjęcia z nowego domu można byłoby wstawiać tu, na forum do jednego z działów "w nowym domu" : [B][U][URL="http://www.przytuliskauwandy**********"]www.przytuliskauwandy**********[/URL][/U][/B] [B]Zapraszamy wszystkich do logowania się na nowym forum.[/B][/quote] właśnie o czymś takimś myślałam...dzięki:p
  2. wszystkie maluchy piękne ale Tosia czekoladka najjjjśliczniejsza:loveu:
  3. Karolek to faktycznie cudny psiak...nie lubi zostawać sam w boksie....garnie sie do glaskania....umie przechodzić przez płoty:loveu:
  4. Bunio (przynajmniej w kojcu) to nawiekszy szczekacz jakiego słyszałam.....jak widzi człowieka to cały czas szczeka....a jak wejdzie sie do kojca, to robi sie taki malutki i za chole.. nie można go złapać.... 28 luty 2009r [img]http://img27.imageshack.us/img27/9691/28luty2009017rusiec.jpg[/img] a tu widac jaki z niego magik:evil_lol: [img]http://img27.imageshack.us/img27/4213/28luty2009016rusiec.jpg[/img]
  5. też mam do uregulowania dług za labka, dokładnie 110zł, wiec ja sie nie dziwię;) [SIZE=1](pieniadze dostane z labradory, info)[/SIZE]
  6. [quote name='tanitka']tutaj ucichło, ale pamiętam i działam.[/quote] działaj, działaj Tanitko:cool3:
  7. zdjecia bombowe...usmiac sie mozna:evil_lol: wiec czekamy na dalsze wiadomosci...Dziekuje!!:loveu:
  8. uważaj na Fasolke:evil_lol: na pewno jest na lekach przeciwbólowych....nie powinna skakać, ani chodzić po schodach ...a już tymbardziej po stole:-o;)
  9. deer_1987 - sorki ale ja nie kumata:oops::oops: i dzieki za ogloszenia;)
  10. [quote name='KasiaO']Nie nic nie pomyliłaś, sunia Abi jamnikowata jeszcze jest w schronie..:-( Namiar możesz podać na mnie: Kasiu a o którą jamnikowatą chodzi....bo nie kumam??:oops: hm...juz wiem, to ta mala co chciala mnie wciągnąć:oops:
  11. juz 24h minely od ostatniego postu.....halo halo jakies wiesci... tzn, nie jakies tylko same najlepsze:cool3:
  12. Ponawiam pytanie....... Gdzie mozna umieszczac zdjecia zwierzakow, ktore znalazly nowych opiekunow!!
  13. cholibka....byc moze mala skrecila sobie ta lapke:roll: niedobrze przy takiej masie moze jej byc naprawde ciezko.....
  14. [quote name='KasiaO']Tylko ja cie malutka odwiedzam...:shake:[/quote] nie... tylko:cool3:
  15. na razie podrzuce:cool1:
  16. jejku:shake: ja Tobie nie pomoge ....... dobrze byloby abys ten watek przeniosla na psy w potrzebie bo tutaj malo osob zaglada..... moze Arka moglaby jakos pomoc....
  17. [quote name='aganela']Nie martwcie się ,dziewczyny!! Jeśli ludzie się nie zgłoszą do soboty,to znaczy że byli Nieodpowiedzialni!i nie byli "przeznaczeni"dla naszej Owczarki! A ja jak mówiłam w tyg.ma teraz dużo obowiązków,to w sobotę (po południu) się wezmę i zrobie Malutkiej nowe Allegro i alegratkę. Więc spokojnie;)[/quote] Dziekuje w imieniu Suni....
  18. na ciezarna sunie wyglada ta mala czarna z bialym kolnierzem na osmym zdjeciu po prawej stronie...
  19. hala, halo Stefanku odezwij sie :p karmia Cie tam chociaz:diabloti: bo jak nie, to.....:mad::mad:
  20. dzis mamy srode godz 14' 30 i ciiiiiii.......:shake:
  21. mam jeszcze takie zdjecie jamnisiowatego... [img]http://img23.imageshack.us/img23/9489/08luty2009163uwandy.jpg[/img]
  22. ale śliczny faflak:loveu:
  23. prosze bardziej po Polsku:roll: albo pomylilas watek:evil_lol:;)
  24. Wiem, ze metode haczykowa promowala pani Alina Kasprowicz z fundacji "Zwierzeta i My " z Poznania o lie pamietam ona ma cale materialy odnosnie tej metody ....nawet chciala przeszkolic wetow ...moze nadal aktualne?? "Mój" wet na to sie nie skusil.... dla zainteresowanych tel do fundacji 0618142819 lub 0618476285
×
×
  • Create New...