Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. tak o niego mi chodziło ...na zdjeciu wyglada na wyjatkowo malego.... Bartek to imie mojego syna, ktory wcale nie jest juz taki drobniutki:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f35765d8883138c4.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/69/f35765d8883138c4med.jpg[/IMG][/URL] jeszcze troche i nas zbanuja za ciagle kopiowanie tych samych zdjec:evil_lol:
  2. niezbyt pocieszajaca wiadomosc, ale i nie najgorsza.....hm... [COLOR=black][B]jayo - jutro zadzwonię:cool3:[/B][/COLOR]
  3. cholibka...cisza ....mam nadzieje ze u suni wszystko w porzadku?? czy dzisiaj miala robione jakies badania??
  4. ja jak tylko moge, to chetnie przygarniam takie maluchy tylko pozniej mam problem bo rozstac sie z nimi nie moge....a wiem, ze musze....i zawsze rycze w takich sytuacjach..... czy jest szansa na powiekszenie tych zdjec, aby psiaki na nich byly bardziej widoczne..... co to za maluszek nr 26 ? czy gdybym sie zdecydowała na tymczas dla Tosi, to czy mogłabym liczyc na jakies wsparcie finansowe na psiaka??
  5. tu jest Tara, ta z ogromnymi guzami.... [IMG]http://images42.fotosik.pl/69/2abcb6b4a0ea13f5med.jpg[/IMG]
  6. kurcze Nowy Sacz to sam koniec Polski..... czy szykuje sie jakis transport w strone Poznania? czy psiaki sa zaszczepione przeciwko wsciekliznie? czy dzwonic do Tozu aby sie z d....ruszyli i pomogli?
  7. a ja niesmialo dopytuje sie o Toske........jaka ona....charakterek.... [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=adceb74403783da0"][IMG]http://images44.fotosik.pl/73/adceb74403783da0m.jpg[/IMG][/URL]
  8. nie wiem o co chodzi ale w wiekszosci zdjecia mi sie nie otwieraja.....
  9. nie wiem czy ktos juz to poruszal, ale przyjzyjcie sie dokladnie temu psiakowi, na zdjeciu widac 2 ogromne guzy jakby przepuklina ... rak ...albo cos innego.... zdjecie nr 4 Tara [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2abcb6b4a0ea13f5.html"][IMG]http://images42.fotosik.pl/69/2abcb6b4a0ea13f5med.jpg[/IMG][/URL] z tylu widze Tosię od pierwszego spojrzenia zauroczyla mnie swoim wygladem.....czy cos wiecej na jej temat moglabym sie dowiedziec .... ze zdjec widac, ze jest bardziej wystraszona, ale czy warczy....jak sie zachowuje???
  10. [quote name='Ajula']Niemców? :hmmmm: Dark się nie zgodzi :eviltong:[/quote] wczesniej sie zgodzila wiec......no chyba, ze u nas dobry domek znajdzie.......a moze juz znalazla:hmmmm: ....co, Dark...:czytaj: dwa psiaki sie lepiej chowaja...psy to zwierzeta stadne, wiec mysle, ze trzeci na tymczasie to byloby akurat.....:siara:
  11. ja rowniez zaznaczam i przesylam dalej......
  12. Na maja, to my bedziemy urabiac Niemcow :knuje: Aby zabrali sunie fasolkę:ices_bla: Chcielismy to zrobic wczesniej ale .....za to pojechalo kilka pieskow w wiekszej potrzebie:oops:
  13. ....ble ble....niestety 2 osoby to za mało jak chce sie wyprowadzac psiaki na spacer.......one albo boja sie smyczy i chowaja sie po kontach albo ze strachu probuja ugrysc....na dodatek jak wyciaga sie jednego z boksu zaraz inne sie na niego rzucaja ....obłęd.... zrezygnowałysmy ze spacerow..... wyciagnelismy 2 kolejne psiaki, ktore niedlugo beda w swoich nowych domkach:loveu:
  14. to znaczy, ze rehabilitacja (basenik) moglaby duzo pomoc...?
  15. cały czas trzymam kciuki za mala.......:happy1:
  16. ile czasu juz minelo od tego "wypadku"?
  17. [quote name='Papryczka']trzymam mocno kciuki. domkiem nie pomogę niestety, ale jakby potrzebne było wsparcie finansowe, to dajcie znać na pw.[/quote] w razie czego będziemy pamiętać....;) zdjęcia małej mile widziane:cool3:
  18. a dlaczego on na nas wytyka jezyk? o co mu chodzi...?:diabloti: dziekujemy za opieke nad nienajpiekniejszym juz psiakiem:eviltong::evil_lol:
  19. jezeli wszystko pojdzie po naszej mysli to dzisiaj beda nowe zdjecia, i dokladniejsze opisy psiakow....za to rowniwz mozna trzymac kciuki:evil_lol:
  20. [quote name='Bonsai']Aha, no i dzisiaj była w Kaliszu TV Poznań. Program będzie emitowany na TVP Info o 18.00. Sprawa dotyczy oczywiście schroniska.[/quote] czekałam i sie mie doczekałam .....czy ktoś moglby wkleic material z tej audycji.....
  21. jest swiatelko dla malej, nie pozwolcie jej uspic!!!!!!
  22. tak sobie glosno mysle...czy jezeli znalazlaby sie osoba to sunia moglaby zostac zabrana od razu....czy ...jak to w ogole wyglada.... zwydaniem psa??
  23. no i niestety szczescie ucieklo........ sunia wygladem za malo rotkowa .....tym razem niestety....
  24. a czy ku... robi sama czy trzeba z niej wyciagac?
  25. czyli konkurencja wyeliminowana...gratuluje:cool3: ([SIZE=1]niezle musialas miec plecy:evil_lol:)[/SIZE]
×
×
  • Create New...