Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. młody pies ......[COLOR=red]WYADOPTOWANY PRZEZ SCHRONISKO[/COLOR] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8382/wrzesinskibenek.png[/IMG]
  2. [quote name='ANETTTA']zapózno ..psa juz nie ma .......................sorki piesku mam tylko nadzieje ze masz dobrze :-([/quote] to prawda wczoraj miałam wirusa i nie ,ogłam nic napisac....podobno w niedziele skonczyła mu sie kwarantanna a w poniedziałek został adoptowany.....
  3. ivi8 - kiedy będziesz w schronisku :cool3:
  4. hm....no piszcie ....czy sa chetni pomóc wrzesinskim psiakom :helo: kurcze :roll: można by jaką akcję, jakąś imprezkę zrobić na rzecz psiaków.... może jakieś inne pomysły........:hmmmm:
  5. Dużego Benka nie ma już w schronisku, został wyadoptowany....ten młody psiaczek dopiero nie dawno trafił do schroniska, wyglądał na wystraszonego.......na razie tylko tyle mogę napisać.....:roll:
  6. 10zł na miesiąc również mogę dołożyć
  7. [COLOR=red]WYADOPTOWANA PRZEZ SCHRONISKO[/COLOR] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8093/08luty2009114wrzesnia.jpg[/IMG]
  8. tak sobie głośno marze ......moze ma ktos ochote na wakacyjna pomoc temu schronisku....tz.ich mieszkancom.......................
  9. Jamniczkowata sunia trafiło do wrzesinskiego schroniska z podejrzeniem ciązy.....została zabrana na tymczas, gdzie vet ja zoperowanal, okazało sie , ze to w ostatnim stadium romopacicze..... Na szczęście jakis dobry duszek czuwal nad ta suczka i obecnie sunia ma już swój docelowy domek:multi::multi: chciałabym dodać, że sunia zyje minn dzięki kasimaga, która jamnisię wyciągnela ze schronu i pracownikowi, który ją jej pokazał, oraz pani Wandzie, która dała jej tymczas a dobry domek w niemczech znalazła dzieki xxxx52 i ludziom z niemiec, którym nie jest obojętny los naszych psiaków .....DZIĘKUJEMY.... :) tutaj na niemieckim tymczasie [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3447/jamazwrzesni.png[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5401/jamazwrzeni.png[/IMG]
  10. Jakiś czas temu schronisko opuscił taki piesek ([SIZE=1]pozwolilam sobie przekopiowac z innej strony)[/SIZE] Może tego nie widać ale to pies kolos..... :) [COLOR=red]WYADOPTOWANY PRZEZ SCHRONISKO[/COLOR] [B]List od właścicielki Rudiego[/B] [URL="http://www.wirtualny-opiekun.pl/tl_files/fotki/rudi.jpg"][IMG]http://www.wirtualny-opiekun.pl/system/html/e590bbf79bc57cf6010f16ce9b9379a7.jpg[/IMG][/URL] Oto list jaki otrzymaliśmy wczoraj wieczorem.. Witam jestem szczęśliwą właścicielką psa o numerze 009.Proponuję wstawić na stronę zdjęcie zrobione przez nas, gdyż pies na nim jest wyraźnie szczęśliwym psem,a nie tak jak na tamtym zdjęciu spiętym ze strachu. Na imię ma Rudi-tak nazwały go dzieci. Myślę,że ta zmiana może być na korzyść schroniska.Pies jest naprawdę cudowny i jesteśmy bardzo wdzięczni młodemu wolontariuszowi, który pomógł nam w jego wyborze.Jeśli to możliwe, to proszę mu za to podziękować.Wszystko jest zgodne z opisem przez niego.Jest łagodny,delikatny i pierwszy raz mamy psa który nie merda ogonem tylko nim kreci jak helikopter,czym wywołuje u nas atak śmiechu.Całkiem ładnie radzi sobie z nauką nowych komend.Z chodzeniem na smyczy też już sobie poradziliśmy,chociaż nie ukrywam że kosztowało nas to sporo wysiłku zarówno cierpliwości jak i fizycznego-żeby opanować jego siłę i wagę. Jedyne szkody jakie nam zrobił to dwa razy rozwalone drewno do kominka na ogrodzie,rozszarpane w drobny mak dwa obrusy ze stołu w ogrodzie i zjedzona miotła;).Okazywał tym swój bunt przeciwko zostawaniu samotnie na ogrodzie, ale po zastosowaniu kary w postaci kagańca na pysku po każdym wyskoku,widać doszedł do wniosku że lepiej zająć sie swoją oponką ze sznurkiem.Wyleczył sie bez bicia.Mimo tego,że jest psem łagodnym i straszy wyglądem,ma fantastyczny słuch i świetnie pilnuje domu.Ma swoje honorowe miejsce na miękkim materacu pod grzejnikiem w moim pokoju i wygląda na szczęśliwego.Życzę tyle szczęścia innym psom. Pozdrawiam Kamila.
  11. a oto nowy wrzesinski pies [img]http://img44.imageshack.us/img44/8382/wrzesinskibenek.png[/img]
  12. w sprawie Benka nie miałam żadnych telefonów:shake: jeszcze nie rozmawiałam ze schroniskiem co i jak, ale Benka niestety nie widzę już w schronisku...........:shake: ANETTTA - był moment, ze mozna go bylo bez problemu wyciągnąc ....ale......po prostu nie bylo gdzie.........
  13. Hura, hura:laugh2_2:kolejne 3 psiaki wrzesinskie opuscily schronisko...:p:fadein:
  14. Anetka i jej kolezanka jeszcze w schronisku.... Obecnie obydwie sunie mają dobre domki.... dwie urocze, przesympatyczne sunie od dluzszego czasu w schronisku... [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6946/prosimyeo7.jpg[/IMG] Wrzesińska Anetka na niemieckim tymczasie...... :-) [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/56/anetka71.png[/IMG] widać, że dziewczyna szczęśliwa:multi::multi: [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/3600/anetka31.png[/IMG] Anetka dogonila Swoich ludzi..... :-)
  15. a to kolejny piesek, który w schronisku wrzesinskim przesiedział około 3 lata..... teraz już bezpieczny i szczęśliwy :multi::multi: dogomaniacka kasimaga nazwała go Bezek tu jeszcze we wrzesińskim schronisku [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7489/bezekwewrzeni.png[/IMG] a tutaj na niemieckim tymczasie;) [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7061/bezekwrzesnianiemcy.png[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3561/bezekwrzesnianiemcyb.png[/IMG]
  16. [quote name='zulugula']A co u Kapselka?[/quote] przeleciałam cały wątek jeszcze raz i nie widzę tu żadnego Kapselka.... :roll:
  17. Przepiękna ok.roczna suczka Gumi,w schronisku od niedawna, milutka, zgadza sie z innymi psami...już nie siedzi w schronisku... MA wspaniały domek.. :-) jeszcze w schronisku..... [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/9820/28marzec2009r313wrzesni.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2038/dsc01972wrzesnia.jpg[/IMG] ta wikowata pieknosc rowniez znalazla super domek.....hura..:-) [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7178/28marzec2009r316wrzesni.jpg[/IMG] __________________ __________________
  18. [quote name='xxxx52']ale psiaki maja pecha ,nikt nimi sie nie interesuje:placz:[/quote] ja sie nimi interesuję, tylko ostatnio byłam zalatana i czasu mi na wszystko nie starczało....;)
  19. :roll:......................
  20. [quote name='xxxx52']Pieski otrzymaly nowych opiekunow :multi:,sa to: 1.RUDY teraz Foksi 2.Dwie suczki z Rusca :mama i corka 3.JAMA 4.Jeden szczeniaczek jest zarezerwowany Z tego co wiem piesek z 75postu znalazl tez domek[/quote] Jama, to ta jamniczkowata sunia, która była przez dogomanianki ogłaszana:multi::multi: brawo....dziękujemy:multi::multi:
  21. niedługo wstawie zdjęcia psiaków w nowych miejscach ;)
  22. prosiłam pracownika aby jej nie wydawał..... fajnie by było aby Nina mogła dać jej tymczas.... i gdyby tylko Stefi sie zgodziła suńka miałaby fajny domek:roll: Roma czy jest szansa aby Stefi zabrała ją i tą owczarkowatą , której zdjęcie wysłałam do Ciebie..... a może pani E....by je zabrała:roll:
  23. [quote name='ANETTTA']Ata jak tam benius bespiecznyyyyyyyyyyy co u niego ...kastrat juz ![/quote] Benio siedzi w schronisku....prawdopodobnie jeszcze nie jest wykastrowany....myślę, gdyby sie znalazł zdecydowany, dobry domek to psiaka by jednak wydali....
  24. a wydawało się, że powinna szybko znależć domek ....a tu proszę, cisza:shake:
×
×
  • Create New...