-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
ech.........:shake::shake: -
sunia nadal w schronisku:shake:
-
zdjecia bardzo prosimy.....:cool3:
-
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
widocznie poprzedni wlasciciel a kastrowal.....moze ona jednak sie komus zgubila........ nie ma sunia szczescia........:shake::-( -
zapomniana panienka:shake:
-
temu pieskowi trzeba koniecznie pomoc..... prosze, niech Ktos wstawi go na rotki:oops:
-
bardzo mlody, bezimienny, ok.7 miesieczny piesek....niestety:-(....(*) do schroniska trafil 25 kwietnia...... zdjecia z 13 maja......psiak wyglada na wychudzonego, ale tryskajacego energia...... 19 maja zabralysmy malucha do weta, niestety psiaczek nie przezyl nocy:-(:-( (prawdopodobnie silne zatrucie) testem wykluczylismy parwo... zdjecie u weterynarza.... http://img141.imageshack.us/img141/7223/1819czerwiec2009095wrze.jpg
-
kobix- mi tez bardzo ciezko jest tu zagladac i co garsze, dodawac kolejne zdjecia nie istniejacych juz psiakow.....:-(
-
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
swietny chlopak....[COLOR=red]WYADOPTOWANY PRZEZ SCHRONISKO[/COLOR] [COLOR=#ff0000][img]http://img91.imageshack.us/img91/3444/13czerwiec2009010wrzesn.jpg[/img][/COLOR] -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Kolejne dwa wrzesińskie piekności juz w nowym domku :) [img]http://img4.imageshack.us/img4/9635/cbgxp.png[/img] -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
niezwyklej urody, wystraszona sunia, juz bezpieczna, czeka na swojego czlowieka:multi::multi: jeszcze w schronisku Sunka ma już ciepły domek. Dziękujemy :) [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/1030/1819czerwiec2009003wrze.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7227/13czerwiec2009020wrzesn.jpg[/IMG] -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
ata replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
ja rowniez trzymam mocno kciuki:loveu: -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
to schronisko polozone jest na duzej polanie w lesie, wokol same wioski .... podejrzewam, ze wiekszosc psow trafia wlasnie tam......... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
wydaje mi sie, ze do schronu trafil ala leonberger:roll: moze moglby ktos sprawdzic? i porobic foty..... [psiak znajduje sie w prawej czesci schroniska, 2 boks od lewej strony...... -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
W czerwcowy piatek opuscila schronisko:multi::multi: Nuka - śłiczna, młoda sunieczka w schronisku....... [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8067/zzzzz1.png[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6844/zzzzzz11.png[/IMG] -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
piekny psiak, w boksie siedzi z innymi psami....[COLOR=red]WYADOPTOWANY PRZEZ SCHRONISKO[/COLOR] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/76/bulikbd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2490/bulik1ld9.jpg[/IMG] -
Przeszlo 2 lata za wrzesinskimi kratami przebywa ok.5-6 letni rottweiler. Pies jest lagodny, troszke bojazliwy. Jakis czas temu zostal adoptoany przez ksiedza, niestety po krotkim czasie zostal oddany. poniewaz okazal sie zbyt spokojnym spiochem:shake:..................szukamy mu dobrego, konkretnego opiekuna.... [img]http://img38.imageshack.us/img38/7134/13czerwiec2009006rotek.jpg[/img]
-
zalozylam chlopakowi watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyzlowaty-wychudzony-mlody-pies-katarzynowo-wielkopolska-140673/#post12506973[/URL]
-
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.youtube.com/watch?v=XfIFyUjxRao]YouTube - 18 19 czerwiec 2009 099[/url] -
mlody wyzelkowaty chlopak, zaszczepjony na wscieklizne i wirusowki czeka na dobrego opiekuna w schronisku w Katarzynowie woj.wielkopolskie.... Kastracja na zyczenie dodam, ze piesek jest bardzo wychudzony....i siedzi w boksie do ktorego moze sie zmiescjc tylko 1 buda, psiak jest bardzo przyjaznie nastawiony do ludzi........ niestety zdjecia nie oddaja jego rzeczywistego zaniedbania.... numer do pracownika schroniska w Katarzynowie 609207363 [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9458/1819czerwiec2009067kata.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/57/1819czerwiec2009070kata.jpg[/IMG]
-
przepraszam ale czasowo juz sie nie wyrabiam .... podaje numer do pracownika schroniska w Katarzynowie 609207363
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
gocha, z tego co pamietam musi byc zgoda rodzicow... dopiero co pare pieskow znalazlo nowe domki, a tu np. wczoraj, przybylo 5 nowych.....:shake: -
mlody wyzelkowaty chlopak, zaszczepjony na wscieklizne i wirusowki czeka na dobrego opiekuna w schronisku w Katarzynowie woj.wielkopolskie.... Kastracja na zyczenie dodam, ze piesek jest bardzo wychudzony....i siedzi w boksie do ktorego moze sie zmiescjc tylko 1 buda, psiak jest bardzo przyjaznie nastawiony do ludzi....jutro postaram sie wstawic filmik.... niestety zdjecia nie oddaja jego rzeczywistego zaniedbania.... [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9458/1819czerwiec2009067kata.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/57/1819czerwiec2009070kata.jpg[/IMG]
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='ivi8'][url=http://www.wirtualny-opiekun.pl]Wirtualny-Opiekun.pl - O naszym schronisku[/url] - bardzo fajna stronka wrzesińskiego schroniska. Szkoda tylko, że tak mało kiedy aktualizowana :-( Sensownie powstał wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/psy-z-wrzesni-aktualne-foty-129821/index7.html[/URL] , ale ludzie mają już taki zwyczaj komentować zaraz pod tym co widzą, a usunięcie z wątku postów lub fotek grozi banem. Czy nie lepiej by było, gdyby ktoś pilnował tego wyżej wymienionego wątku i przeklejał pojawiające się zdjęcia do jakiejś strony WWW z przejrzystą galerią? Jeśli dla admina [url=http://www.wirtualny-opiekun.pl]Wirtualny-Opiekun.pl - O naszym schronisku[/url] częsta aktualizacja jest zbyt kłopotliwa to może by tak umieścić w Internecie jeszcze jakąś inną stronkę? Myślę, że wystarczyłaby jakaś galeria z możliwością dodawania krótkich opisów.[/quote] ivi8 - dobrze godosz;) mam nadzieje, ze niedługo coś takiego będzie... ja nie usuwam zdjeć ja je tylko przenosze do wrzesinskiego działu w nowym domu.... -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Niedawno i ten starszy sznaucerkowaty piesek, opuścił wrzesinskie schronisko....obecnie ma swój wymarzony domek w niemczech:multi::multi: tu jeszcze w naszym schronisku w którym przesiedział ok. 4 lat..... [img]http://img145.imageshack.us/img145/5152/zwrzeni.png[/img]