Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. ech.........:shake::shake:
  2. sunia nadal w schronisku:shake:
  3. zdjecia bardzo prosimy.....:cool3:
  4. widocznie poprzedni wlasciciel a kastrowal.....moze ona jednak sie komus zgubila........ nie ma sunia szczescia........:shake::-(
  5. zapomniana panienka:shake:
  6. temu pieskowi trzeba koniecznie pomoc..... prosze, niech Ktos wstawi go na rotki:oops:
  7. bardzo mlody, bezimienny, ok.7 miesieczny piesek....niestety:-(....(*) do schroniska trafil 25 kwietnia...... zdjecia z 13 maja......psiak wyglada na wychudzonego, ale tryskajacego energia...... 19 maja zabralysmy malucha do weta, niestety psiaczek nie przezyl nocy:-(:-( (prawdopodobnie silne zatrucie) testem wykluczylismy parwo... zdjecie u weterynarza.... http://img141.imageshack.us/img141/7223/1819czerwiec2009095wrze.jpg
  8. kobix- mi tez bardzo ciezko jest tu zagladac i co garsze, dodawac kolejne zdjecia nie istniejacych juz psiakow.....:-(
  9. swietny chlopak....[COLOR=red]WYADOPTOWANY PRZEZ SCHRONISKO[/COLOR] [COLOR=#ff0000][img]http://img91.imageshack.us/img91/3444/13czerwiec2009010wrzesn.jpg[/img][/COLOR]
  10. Kolejne dwa wrzesińskie piekności juz w nowym domku :) [img]http://img4.imageshack.us/img4/9635/cbgxp.png[/img]
  11. niezwyklej urody, wystraszona sunia, juz bezpieczna, czeka na swojego czlowieka:multi::multi: jeszcze w schronisku Sunka ma już ciepły domek. Dziękujemy :) [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/1030/1819czerwiec2009003wrze.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7227/13czerwiec2009020wrzesn.jpg[/IMG]
  12. ja rowniez trzymam mocno kciuki:loveu:
  13. to schronisko polozone jest na duzej polanie w lesie, wokol same wioski .... podejrzewam, ze wiekszosc psow trafia wlasnie tam.........
  14. wydaje mi sie, ze do schronu trafil ala leonberger:roll: moze moglby ktos sprawdzic? i porobic foty..... [psiak znajduje sie w prawej czesci schroniska, 2 boks od lewej strony......
  15. W czerwcowy piatek opuscila schronisko:multi::multi: Nuka - śłiczna, młoda sunieczka w schronisku....... [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8067/zzzzz1.png[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6844/zzzzzz11.png[/IMG]
  16. piekny psiak, w boksie siedzi z innymi psami....[COLOR=red]WYADOPTOWANY PRZEZ SCHRONISKO[/COLOR] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/76/bulikbd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2490/bulik1ld9.jpg[/IMG]
  17. Przeszlo 2 lata za wrzesinskimi kratami przebywa ok.5-6 letni rottweiler. Pies jest lagodny, troszke bojazliwy. Jakis czas temu zostal adoptoany przez ksiedza, niestety po krotkim czasie zostal oddany. poniewaz okazal sie zbyt spokojnym spiochem:shake:..................szukamy mu dobrego, konkretnego opiekuna.... [img]http://img38.imageshack.us/img38/7134/13czerwiec2009006rotek.jpg[/img]
  18. zalozylam chlopakowi watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyzlowaty-wychudzony-mlody-pies-katarzynowo-wielkopolska-140673/#post12506973[/URL]
  19. [url=http://www.youtube.com/watch?v=XfIFyUjxRao]YouTube - 18 19 czerwiec 2009 099[/url]
  20. mlody wyzelkowaty chlopak, zaszczepjony na wscieklizne i wirusowki czeka na dobrego opiekuna w schronisku w Katarzynowie woj.wielkopolskie.... Kastracja na zyczenie dodam, ze piesek jest bardzo wychudzony....i siedzi w boksie do ktorego moze sie zmiescjc tylko 1 buda, psiak jest bardzo przyjaznie nastawiony do ludzi........ niestety zdjecia nie oddaja jego rzeczywistego zaniedbania.... numer do pracownika schroniska w Katarzynowie 609207363 [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9458/1819czerwiec2009067kata.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/57/1819czerwiec2009070kata.jpg[/IMG]
  21. przepraszam ale czasowo juz sie nie wyrabiam .... podaje numer do pracownika schroniska w Katarzynowie 609207363
  22. gocha, z tego co pamietam musi byc zgoda rodzicow... dopiero co pare pieskow znalazlo nowe domki, a tu np. wczoraj, przybylo 5 nowych.....:shake:
  23. mlody wyzelkowaty chlopak, zaszczepjony na wscieklizne i wirusowki czeka na dobrego opiekuna w schronisku w Katarzynowie woj.wielkopolskie.... Kastracja na zyczenie dodam, ze piesek jest bardzo wychudzony....i siedzi w boksie do ktorego moze sie zmiescjc tylko 1 buda, psiak jest bardzo przyjaznie nastawiony do ludzi....jutro postaram sie wstawic filmik.... niestety zdjecia nie oddaja jego rzeczywistego zaniedbania.... [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9458/1819czerwiec2009067kata.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/57/1819czerwiec2009070kata.jpg[/IMG]
  24. [quote name='ivi8'][url=http://www.wirtualny-opiekun.pl]Wirtualny-Opiekun.pl - O naszym schronisku[/url] - bardzo fajna stronka wrzesińskiego schroniska. Szkoda tylko, że tak mało kiedy aktualizowana :-( Sensownie powstał wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/psy-z-wrzesni-aktualne-foty-129821/index7.html[/URL] , ale ludzie mają już taki zwyczaj komentować zaraz pod tym co widzą, a usunięcie z wątku postów lub fotek grozi banem. Czy nie lepiej by było, gdyby ktoś pilnował tego wyżej wymienionego wątku i przeklejał pojawiające się zdjęcia do jakiejś strony WWW z przejrzystą galerią? Jeśli dla admina [url=http://www.wirtualny-opiekun.pl]Wirtualny-Opiekun.pl - O naszym schronisku[/url] częsta aktualizacja jest zbyt kłopotliwa to może by tak umieścić w Internecie jeszcze jakąś inną stronkę? Myślę, że wystarczyłaby jakaś galeria z możliwością dodawania krótkich opisów.[/quote] ivi8 - dobrze godosz;) mam nadzieje, ze niedługo coś takiego będzie... ja nie usuwam zdjeć ja je tylko przenosze do wrzesinskiego działu w nowym domu....
  25. Niedawno i ten starszy sznaucerkowaty piesek, opuścił wrzesinskie schronisko....obecnie ma swój wymarzony domek w niemczech:multi::multi: tu jeszcze w naszym schronisku w którym przesiedział ok. 4 lat..... [img]http://img145.imageshack.us/img145/5152/zwrzeni.png[/img]
×
×
  • Create New...