Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. Ada-jeje napisała "Decyzje musisz podjac sama czy Itiego oddac w nieznane, bardzo to trudne i tez stoimy przed takim samym dylematem". :-( dziewczyny jeżeli macie sprawdzone miejsce w niemczech to nie powinnyscie się w ogóle zastanawiac, tylko oddać pieska w dobre niemieckie ręce, na adopcje w polsce bym nie liczyła...niestety... mamy tu gdzieś na forum wątek kochanej Franciszki, która dzięki niemieckiej pomocy ma swoich kochanych opiekunów (jak poszukam to wkleję linka;))
  2. [quote name='MartynaP']czy szczeniaki z tamtąd maja tymczasy??[/quote] podejrzewam, że Twoje pytanie pozostanie bez odpowiedzi.....(przynajmniej na tym wątku) o ile się nie mylę, to Starachowice błagają o pomoc na czerwono o tymczasy dla szczeniaków, bo mają ich z 30 sztuk:shake:
  3. Dopiero 17 go będę mogła coś więcej napisać, ponieważ stały pracownik jest w tej chwili na urlopie.
  4. Byłam dzisiaj w schronisku. Sunia cały czas leży przed kratami:-(
  5. do tej pory ona biegała po podwórku z dziećmi i wszystko było ok. na tym starszym piesku to dzieci jedzdziły jak na koniku:roll:, aż pewnego dnia suczka dziabnęła pana w nos, podobno w ostatniej chwili zrobił unbik bo inaczej mogło się żle skonczyć ....na drugi dzien suczka zaczeła warczć na panią...... mówili tez, że ona była idealnym słodkim psem i niewiedzą dlaczego teraz tak reaguje......i że trzymanie psa w kojcu przeczy z ich ideałom wiec.........nie widząc wyjścia oddali ją do schronu:-( teraz siedzi w tym małym kojcu z którego jakiś czas temu Emir wyciągał psiego bernardynka......... cały czas spokojnie leży, i patrzy .... na pracownika przedwczoraj powarkiwała......
  6. [quote name='Paulina_mickey']Te zdjęcia były robione w chwili oddawania suni?[/quote] tak:-( była taka wystraszona ...... :-(......... hm... tyeraz tak sobie przypominam, że tym samochodem przyjechał facet z żoną i 0k. 10 letnim dzieckim.....ciekawe jak oni siedzieli z tą agresorką.....
  7. podnoszę....
  8. kontakt na schronisko.......tel. 500191039 Dziękuję:p
  9. [quote name='MyszkaMiki']Kochana zdjęcia wysłałam Ci od razu po powrocie do domu ok 16.00[/quote] tak tak już je mam i dobrze wykorzystam.... a co z dzisiejszym dniem nikt sie nie pojawił.......
  10. Fazi - sympatyczny piesek....tak wyglądał 3 miesiące temu teraz troszkę zmężniał ale nadal jest młodziutkim psiakiem ok.9 miesięcznym.......... Czy ten piesek wygląda na 4 lata.....? na tyle ocenił go ........:roll: (ma troche kamienia na kłach) nareszcie szczęście uśmiechnęło sie do niego :))))) [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9743/200902123wrzesnia.jpg[/IMG] Fazi nadal czeka w schronisku na Swojego nowego "ciepłego" opiekuna...... [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/8458/dsc05349biedny.jpg[/IMG] Okazało się, że pieskowi wrosła obroża i nikt tego nie zauważył :shake: Na zdjęciu jeszcze w wrzynającej się obróżce. [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9341/09kwiecie2009r043.jpg[/IMG] Zobaczcie jaki jestem piękny i szczęśliwy :loveu::loveu: [img]http://img121.imageshack.us/img121/4061/wrzenia.png[/img]
  11. Nareszcie ma domek:multi: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9805/7111111111.jpg[/IMG] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/143009-piAE-kny-w-typie-coli-WrzeA-nia-juA-w-nowym-domu"]piękny w typie coli - Września - już w nowym domu:)[/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1169/piekny-w-typie-coli-wrzesnia-juz-w-nowym-domu-143009/#post12722034"] [/URL]
  12. psiak już szczęśliwy :p w nowym domu:multi::multi:
  13. co tu się wyprawia....same bany.....:shake: dzisiaj została oddana do schroniska 3 letnia bernardynka....na razie suczka jest przerazona....państwo przywieżli ją po tym, jak chciała klapnąc zębami swojego pana a póżniej zawarczała na panią ..... sunia całe życie mieszkała w budzie ale nigdy nie była uwiazywana, ani nie mieszkała w kojcu, wychowywała się wśród dzieci i starszego bernardynka..... państwo są zaskoczeni reakcją suni....podobno wcześniej nie było z nią żadnych problemów.... oddali ją do schroniska z obawy o dzieci..... kto mi pomoże wkleić zdjęcia ??
  14. [quote name='MyszkaMiki']To ja po 11 się zjawiam właściwie już dzisiaj :) Do zobaczenia[/quote] Miło było poznać;), a teraz czekam na zdjęcia:evil_lol: no i może do jutra:roll:
  15. dzisiaj było czesanko:p
  16. w niedziele rano ma być jedna wolontariuszka w sobotę mam autobus o 10 15, więc w schronisku powinnam być po 11 tej.... Myszka Miki - jeżeli będzies jechała do schroniska, to weż ze sobą aparat....
  17. taki piekny pies......:-(
  18. [quote name='MyszkaMiki']I jak Sfinka pasuje Ci sobota? Bo u mnie z niedzielą może być ciężko bo w sobotę wieczorem wyjeżdżam...[/quote] postaram się być w sobotę ....póżniej napiszę konkretnie o której będę;)
  19. piesku pokazuj się....
  20. widzę na ten wątek już nikt nie zagląda.... można mieć tylko nadzieję, że suczka jest szczęśliwa w nowym domku:roll:
  21. Bono wskakuj wyzej...... :PROXY5:czy mógłby ktoś wrzucić chłopaka na owczarki:modla:
  22. mam nadzieję, że nie bedzie musiał już długo czekać:roll:
  23. Ati - mogę napisać, że to czyste schronisko ... w boksach czyściutko, miski umyte a w nich czysta woda, jednak dziwi mnie , że jest w nim tak moło starych psów.... owszem boksy mają być dobudowane, ale na tej trawie, pośrodku boksów już istniejących:shake: a tereny na około mają ogromne...... podobno czasami jakieś psiaki są wypuszczane ale jak widać nasz wielkolud niestety nie.......... te boksy są mikroskopijne..................... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/katarzynowo-schronisko-zwierzaki-140958/?highlight[/URL]=
  24. Już prawie rok mija jak do wrzesińskiego schroniska trafił młodziutki pies w typie coli. Obecnie pies ma ok. 2 lat , jest sympatycznym miłym psem. Zgadza sie z innymi psami , choć w boksie prubuje je lekko podgryzać. Ogólnie piesek energiczny, wesoły, bardzo kontaktowy i lżejszy o jajeczka:evil_lol: tak było zimą....... [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9805/7111111111.jpg[/IMG] w poniedziałek było tak gorąco a ja w kaloszach:evil_lol: [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/2164/colaczkowaty.png[/IMG] na wybiegu ze swoimi kolegami z boksu..... [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7241/colaczkowatyiprzyjaciel.png[/IMG] jak za mną wypatruje..... [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1775/colaczkowatykastrat2lat.png[/IMG]
  25. podbijam chłopaka........
×
×
  • Create New...