-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
cały czas śledzę wątek , chociaż sie marnie wypowiadam;) ogromnie się cieszę, że Saba znalazła Swoich ludzi :laola: -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=cDtWbXRT9HQ"]YouTube - schronisko Wrzesnia[/URL] -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']To zdjecie nie jest do internetu,pieski najladniej przedstawiaja sie na trawniku,ktorego nie brakuje za schroniskiem,jest przeciez nawet wybieg.Czy jest wykorzystany?[/quote] i jest 1 pracownik i nie ma rąk do pomocy....albo kasy ...niestety.... gdym miała za co, to nawet teraz mogłabym jechać do schroniska ....... -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3429/28marzec2009r370wrzesni.jpg[/IMG] nie wiem czy to zdjęcie zostało niezauważone..... sunia ma ok 55 cm wysokosci -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Ladne wykonane zdjecia ,nie za krat i dobry szczegolowy opis sa najwazniejsze,a tak mozna zapomniec znalezienie dobrych opiekunow.Podbijaniem watku domow sie nie znajdzie.Czy tak trudno isc na spacer z psem ktory ma watek ?sa tylko obiecanki i zrzucanie powinnosci na drugiego?:shake: Te wiadomosci ile pies ma lat ,jaki pies ma charakter,czy szczepiony,czy kastrowany ile cm ma do grzbirtu itd,musi byc umieszczone przy zdjeciu.Po co zdjecie innego psa na poczatku watku?Ach:shake:[/quote] zdjęcie na początku wątku było dla porownania..... ja mam obecnie czas ale za to nie mam pieniędzy na to aby dojeżdzać do Wrześni....... zostaje Sunshine- ona jest z Wrześni......wiem, że ostatno miała być w schronisku w niedzielę ale do tej pory na dogo sie nie pokazała, więc myślę, że nie była......... nie ma we Wrześni ludzi, którzy chcieliby pomóc psiakom i tyle....... -
Września-ten pies gaśnie w oczach...już bezpieczny prosi o przeniesienie..
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Tanitce już podziękowałam;) taki fajny zjawiskowy psiak dotego młodzitki, wet ocenił go na 2 lata i 2 miesiące....... jeżeli wszytko pójdzie dobrze chłopak z 3 koleżankami wyjedzie na przygotowania do wyjazdu:evil_lol: -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='golliee']a tymczasem co slychac u naszej pieknosci? czy udalo sie sprawdzic jej zachowanie na jakims spacerku?[/quote] no niestety na spaerku jeszcze nie była, brak rąk......... weterynarz w jej dokumentach wpisał 3 lata i 8 miesięcy..... żadnego telefonu jeszcze nie było.....:shake:.. -
prosze nie pszcie o sterylkach aborcyjnych, jeżeli jest inna możliwość .....wykastrować psiaka i problem sie skończy..... a suczkę zrobić jak już bedzie gotowa....
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
ale cisza.....:roll: -
oczywiście badanie serducha to podstawa:cool3: ale zdrugiej strony, jak ma słabe to i tak może serduszko nie wytrzymać aromaterapi cieczkowej.... w trudnych sytuacjach, daje sie narkozę wziewną....
-
psa pod pachę i do weta wykastrować ...żadna krzywda z tego powodu mu sie nie stanie ....:cool3: 15 minut i po kłopocie.... w razie czego przynajmniej dzieciaków już nie bedzie.....:eviltong:
-
i jeszcze raz ...hop ....
-
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
och!! ci Nasi Szczęściarze.....:loveu:..... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
W najbliższym czasie kilka piesków z Wrześni i od p. Wandy ma jechać do Niemiec szukać Swoich ludzi....minn ten piesek, ................... [B][COLOR=red]potrzebujemy ok. 200zł na przetransportowanie 3 dużych psów[/COLOR][/B] z Wrzesni do......... aby tam mogły być przygotowane do wyjazdu...( mamy kierowcę)...niestety nie mamy kasy na paliwo...... czy znajdą sie osoby chętne pomóc....... -
Września-ten pies gaśnie w oczach...już bezpieczny prosi o przeniesienie..
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
W najbliższym czasie kilka piesków z Wrześni i od p. Wandy ma jechać do Niemiec szukać Swoich ludzi....minn ten piesek, ................... potrzebujemy ok 200 zł na przetransportowanie 3 dużych psów z Wrzesni do......... aby tam mogły być przygotowane do wyjazdu...( mamy kierowcę)...niestety nie mamy kasy na paliwo...... czy znajdą sie osoby chętne pomóc....... -
Benek nie ma siedzieć w betonowym boksie, tylko na terenie schroniska ogrodzonego... aby wzbudzał respekt ...... myśle, że to nie jest najlepsze rozwiazanie, z drugiej jednak strony, krzywda przynajmniej fizyczna mu się nie stanie...... przynajmniej na 2 tygodnie kastracje są wstrzymane.........
-
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
golliee ja również dziękuję....;) na razie cisza ....nikt nie dzwonił..... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Sunshine- jak tam wizyta w schronisku:cool3: -
dziewczyny dziękuje za zainteresowanie i pomoc dla tego psiaka.... widocznie ten pan niewzbudzał żadnego zaufania, skoro pracownik niechciał mu go wydać.....(a facetowi podobno obojętne było, czy kastrowany czy nie.....)
-
Na tę chwilę temat tego benusia można uznać za zamknięty. Przed chwilą dowiedziałam sie, że schronisko podjęło decyzję, że Benek w nim zostaje to znaczy, psiak nie bedzie siedział w kojcu, tylko luzem na terenie schroniska......
-
Września-ten pies gaśnie w oczach...już bezpieczny prosi o przeniesienie..
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
na szczęście piesek żyje i nadal siedzi w schronisku..... właśnie dowiedziałam sie od xxxx52, że psiaczek może zacząć sie pakować:multi::multi: żebym tylko nie zapeszyła.... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']piesek z postu 68 moze pakowac walizki.[/quote] ten psiak ma swój osobny wątek tutaj... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wrzesnia-ten-pies-gasnie-w-oczach-135290/?highlight[/URL]= na szczęście nadal jest w schronisku... za to króliczek został wydany... -
tak po dogomaniacku...do góry....
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Aneta co jest z nozka owczarka z postu 32[/quote] nie wiem co dokładnie jest z jego łapką, on jej nie używa.....tylko kuleje jak widać na filmie -
Września-ten pies gaśnie w oczach...już bezpieczny prosi o przeniesienie..
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
prosiłam wolontariuszkę z Wrześni aby do niego jutro zajżała..... jak widziałam go po raz pierwszy, to był bardzo wesołym pieskiem a teraz jest bardzo smutny, na moje sporo schudł, siedzi w boksie z dwoma konkretnymi chłopakami....może to stres, a może go poprostu do miski nie dopuszczają....a może jeszcze co innego.......:shake:...