Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. Właśnie skonczyła sie kwarananna wrzesinskiej wyzełce..... sunia jest bardzo wesoła, kontaktowa zgadza sie z innymi psami niestety ......przeszła za TM...[B] [*].....[/B] więcej zdjęć tutaj...... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f78/wrzesnia-zwierzaki-ktore-odeszly-134273/[/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=xArb13l1i8g"]YouTube - WYZEŁKA[/URL]
  2. [quote name='Basia i Barni']on jest cudowny , ciągle sie pieścić chce ,ale wolałabym dom bez kotów[/quote] czy mały próbował łapać kotki.....;) zdjecia superaśne :loveu::loveu:
  3. znajoma miala kota z takim okiem, w tamtym przypadku wet usunal to oko dla dobra wierzaka... do góry sunieczko:multi:
  4. [quote name='martka1982']Tak, Raksa nadal w schronie. Była u okulisty i niestety na leczenie jest już za późno ale Raksa będzie przyjmować leki, ponieważ bardzo możliwe, że od zbyt wysokiego ciśnienia oczu boli ją głowa.[/quote] pamietasz, jakiś czas temu byłam u Was w schronisku, wyzełka byla akurat na spacerku, juz wtedy pytałam sie kierowniczce o jej oczy i dostałam odpowiedz, ze one sa leczone, pamietam jak zwracalam uwage na to jedno wyłupiaste oko, ze to moze bardzo bolec i prawdopodobnie trzebaby je usunac..............................
  5. widziałam zdjecia:cool3: karmelka tez mam na fotkach on jest jeszcze na kwarantannie, to taki fajny, wesoły chłopak :loveu:, próbuje coś załatwić dla tej owczarkowatej starszej damy:roll: zastanawiam sie co sie stało z Kremówką.....ona była w złym stanie ....miejmy nadzieje, ze została przeniesiona......
  6. biedna Raksa ....nadal czeka ?? i co z jej oczkami...??
  7. dawno mnie tu nie było:oops: co słychac u chlopaka ?? :cool3:
  8. Saba, razem ze swoimi dziecmi, trafila na tymczas w Polsce, tak wyglądała po wyciagnieciu ze schroniska........ [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9609/sabazwrzesni.png[/IMG] na tymczasie w Niemczech u naszej dogomaniaczki....... [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/109/saba5.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/5255/saba9.jpg[/IMG] w nowym domu:loveu::multi: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7541/sabawnowymdomu11.png[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8044/sabawnowymdomu22.png[/IMG]
  9. sunshine - te moje bełkoty nie były skierowane do Ciebie ;) nie wiem czy będzie to możliwe, czy pracownik pozwoli....fajnie by było abyś mogła sprawdzić ta duża sunie w łaty, która tu na dogo ma swój osobny wątek....wiem, ze ona siedzi tam z kilkoma psiakami wiec to już będzie problem..........:roll: przy okazji jak bedziesz w schronisku to sprawdz prosze jak sie czuje, czy wychodzi z budy taka jasna suczka wychudzona, ktora siedzi w kojcu po prawej stronie, w srodkowym rzedzie po prawej (razem z 2 owczarkowatymi i jedna duza juniorką) zdjecia sa na naszm watku na dogo......:rolleyes::huh::hand:
  10. nnaattaallaaa - cóż za piękna wypowiedz w pierwszych postach stawianych na dogo:cool3: dziewczyna nie miala wyjscia, jedynym rozwiazaniem byl schron, albo naprzykład TWOJA POMOC, niestety ..................... ja na jej miejsu zaznaczylabym nowym opiekunom, ze to świerza sprawa przynajmniej przez te 2 tygodnie.....
  11. owczarkowaty pies, w schronisku od kilku miesiecy..... [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2021/owczarkowaty.jpg[/IMG]
  12. tak, tak tylko do tego potrebni sa wolontariusze, ktorzy niby sa a jakoby ich nie było........
  13. cieszę sie ze psiaczek znalazl nowy dom :multi::multi: dobrze radze, pozrywac wszystkie ogloszenia bo to przeciez dopiero 3 doba od kiedy go znalazlas i moze sie okazac, ze wlasciciel sie znajdzie i co w tedy....lepiej juz tego uniknac.......
  14. Nasze psiaki potrzebują ogłoszeń, ale żeby to zrobić to przydałoby sie więcej informacji o nich.......czy znajdą się osoby chętne do pomocy :roll:
  15. [quote name='xxxx52']Aneta ,nie masz pojecia jak sie ciesze ,:loveu:historie Misia to znam ,to dopiero byla odyseja:-([/quote] a ja, DZIĘKUJĘ za możliwości jakie otworzyłaś dla NASZYCH POLSKICH PSIAKOW I NIE TYLKO :Rose:
  16. w Polsce jakoś nikt nie zwracał na niego uwagi.....pamietam jak przybyl do schroniska wrzesinskiego ok. 5 lat temu, piesek ktoremu szukaliśmy wspaniałego domu, aby mógł w nim mieszkać a nie w kojcu......długa jest jego histaria...(może kiedyś opisze)......po tej całej tulaczce którą przeszedł na reszcie, dzieki kilku wspaniałym osobom Misiu, bo tak ma na imie, znalazł Swoich ludzi, nie w Polsce, a w Niemczech (po dziesieci dniach przebywania na tymczasie) :laola: oto Misiu jeszcze w schronisku...... [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5071/luty200817misiu.jpg[/IMG] pózniej było tak.......podobno mało co wychodził z budy, widac bylo, ze ten pies cierpi psychicznie....... [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9876/2710200771misiu.jpg[/IMG] a tu już na tymczasie w Niemczech ....:loveu: wspaniały charakterek :loveu: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5645/mjmisiuwniemczech1.png[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1189/mjmisiuwniemczech.png[/IMG] to są zdjęcia od nowych opiekunów:multi::multi: [img]http://img148.imageshack.us/img148/6420/misiekwniemczechdomek.png[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/1420/misiekwniemczech2domek.png[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/7363/misiekwniemczech1domek.png[/img] [img]http://img148.imageshack.us/img148/417/misiekwniemczech5domek.png[/img]
  17. ciekawe zdjecia, fajna relacja z odwiedzin....:loveu::loveu: miejmy nadzieje, ze teraz psiaczek szybciej znajdzie Swoich ludzi...:multi::multi:
  18. Piekny chlopak...:loveu: a ten ogonek jak wysoko nosi:evil_lol:
  19. szkoda suczki..... na widok aparatu chowa sie do budy ....... [img]http://img16.imageshack.us/img16/9584/28marzec2009r327wrzesni.jpg[/img]
  20. [quote name='Asia & Ginger'][URL]http://img104.imageshack.us/img104/2329/laura.png[/URL] Śliczna. :loveu: :loveu: :loveu: Tylko oczka jeszcze takie trochę smutne, jakby niedowierzała, że to już domek na całe życie. Ale wkrótce na pewno uwierzy i zacznie się uśmiechać. :p[/quote] masz racje, ze smutna, ona dopiero co rozstała sie z KasiąO i jej domownikami .........;)
  21. Cegiełka sunia wrzesinsko - ruścowo - przyborówkowa, w schronisku urodzila kilkoro maluszkow, niestety szczeniaki byly za słabe i nie przezyly....z jednej strony osta z drugiej przytulanka....:evil_lol:......czeka na swój wymarzony domek w Niemczech.... jeszcze w Ruścu..... [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3949/wrzesien2007306.jpg[/IMG] ostatnia malutka curunia, ktora nie przezyła, mimo prób utrzymania jej przy zyciu.....:-(... [*] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6596/roznosci170odcegieki.jpg[/IMG] z wolontariuszką Olą....... [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8046/wrzesien2007311.jpg[/IMG] tak przedstawiała sie w Przyborówku......to zdjecie nie oddaje tego jakie kły nam pokazywała ......jakby mogła, to by nas przez kraty wciągnęła...:evil_lol: jej kolega z boksu rowniez opóścił schronisko.... [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5734/1302200963cegieka.jpg[/IMG] już w Niemczech na tymczasie, czeka, a własciwie pędzi szukac Swoich ludzi...:loveu:... [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5025/cegiekacegietho.png[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3199/cegiekacegietho1.png[/IMG] Cegiełka została adoptowana ... :-)
  22. ta terierkowata sunia o pieknym imieniu Tinka trafiła do schroniska pare miesiecy temu, dzieki wspaniałej wolontariuszce znalazła tymczas, a obecnie czeka na adopcje na niemieckim Tymczasie:multi::multi: jeszcze w schronisku.....tak potrafiła przesiedziec calymi dniami....... [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6853/08luty2009075wrzesnia.jpg[/IMG] na tymczasie u Oli.....świeżo po sterylizacji..... [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7476/28luty2009152uoli.jpg[/IMG] na niemieckim tymczasie....nie moge sie napatrzec... :-) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/791/tinaginawniemczech.png[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8450/tinaginawniemczech1.png[/IMG] [img]http://img2.imageshack.us/img2/9427/tinkawniemczech1.png[/img]
  23. ja również sie martwie o te adopcje.......bedziemy, bedziemy kontrolowac ......juz sie boje o wyniki tych kontroli...:roll:
×
×
  • Create New...