-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
ochocho...widzę, że zaczyna się robić tłok:eviltong: i tak powinno być zawsze:evil_lol: jeszcze nie wiem który dzień, ale na pewno będę;) MyszkaMiki - czy my się poznałyśmy w poniedziałek.....:roll: -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ati']pies ma ok 80 cm w klebie[/quote] Ati ciekawe ile to jest około ;) Pracownik powiedział, że wyda psa jedynie, przyszłemu właścicielowi...... -
We Wrzesińskim schronisku odsiaduje "wyrok" za głupotę ludzką, piękny owczarkowaty pies. Prawdopodobnie ma niecałe 2 lata. Jest przyjazny do ludzi, chociaż najbezpieczniej czuje sie w swoim boksie. Ostatnio chciałam go z niego wyciagnać, niestey piesek był tak przerazony, że ze strachu zaczął na nas powarkiwać. Udało sie go wyciągnąć (na siłe) do zdjęcia. Kiedy siedzi w boksie, na widok człowieka szczeka, skacze, cieszy się można go wtedy wymiziać ...... [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1412/owczarkowaty.png[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6186/owczarkowaty1.png[/IMG]
-
Dora - podrzucona, bita bokserka - pojechała do własnego domu!
ata replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
szkoda, że nie lubi kotów..... ogólnie sliczna sunia:p -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Pojawiła się nowa chętna osóbka do pomocy. Jest to Sfinka. No chyba, że jest to ktoś stąd ale pod innym nickiem :) Poza tym są dwie osoby do pomocy przy stronie wirtualnyopiekun więc wreszcie wszystko będzie na bieżąco[/quote] tak, tak stąd i pod innym nikiem ([SIZE=1]taki mały camuflage):eviltong:[/SIZE] -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='gocha41']Ja byłam dzisiaj ;p Byłam na spacerze z małym biało- rudawym pieskiem. Coś a'la terierkiem. Kuleje na lewą łapkę, biedaczek. Do schroniska przybyła nowa roczna suczka ;( Właścicielka oddała ją, bo ma chore dziecko... Wybiera się ktoś może jutro? xd[/quote] jak wszystko pójdzie po mojej myśli, to wybieram sie w poniedziałek...... gocha41 - jeżeli bedziesz jutro w schronisku to wyprowadz na spacer (jak sie uda oczywiscie)tego ciemnego kolaczkowatego chłopaka..... i zbierz wiecej informacji na jego temat.... to taki piekny pies, już stanowco za długo siedzi w tym schronisku..... -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']a może właściciel był na urlopie te 14 dni?:roll: pisz jak sprawa wyzełka. Pani do mnie tez zameilował i wiem, że ma kota w tym mieszkanku w Wolominie. Trzeba by wyżlika jakoś na kociaste przetestowac:cool1:[/quote] rozmawiałam z panią ... ona jest zdecydowana zaadoptować jakiegoś wiekszego psiaka, już nie koniecznie wyzełka.... raczej kroótkowłosy, płeć obojętna, zdrowy, warunkiem jest to że musi lubić dzieci i inne zwierzeta (koty), ta pani ma 3 dzieci w tym najmłodsze 3,5 roku wiec ten piesek musiałby być raczej ułożony czy spokojny a nie jakis nieopierzony wariat:evil_lol: mam nadzieję, że uda sie znalezc odpowiedniego psa.... dobrze byłoby aby był kastrowany........ -
zdjecie zrobione 12 marca tego roku.......:-( [img]http://img403.imageshack.us/img403/8161/12marzec2009039rotek.jpg[/img]
-
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']jak się czuje nasz bohater?:lol:[/quote] a jak ma się czuć, na pewno dobrze:evil_lol: -
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Tomo wszystko załatwił, tylko , że po 14 dniach pobytu bigelka w schronisku, zjawił sie jego właściciel..... podobno z psiaka niezły ucieknier a pan mieszka w domu i jest przeciwnikiem jakiegokolwiek wiazania zwierzecia, wiec psiak to czasami wykorzystuje i daje noge......:roll: czy ktoś oprócz .... był ostatnio w schronisku.....:cool3: -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
niuniek jest już lżejszy o jajeczka, właśnie zaczyna sie wybudzać po kastracji....:cool3:. niestety w zamieszaniu pracownik zapomniał wymierzyć psiaka...... -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
no to super:p, ale nie zapeszajmy:nerwy: -
[quote name='izabellah-aldonda']Czy on nadal czeka ?[/quote] tak, chłopak nadal siedzi w schronisku.....niestety.....
-
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
udało sie, sunia ma ciepły dom... :multi::multi::multi: [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5866/pointerkowata1.png[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pointer-schron-wrzesnia-129778/?highlight="][COLOR=#000000]Pointer?? Schron wrzeŚnia[/COLOR][/URL] Na razie dodaje tutaj [img]http://img687.imageshack.us/img687/217/86392007.png[/img] -
dwaj psi przyjaciele:loveu:. Ten mały niedawno znalazł nowy domek:multi: W schronisku przebywał ok. 3 lata. [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7129/przyjacielew.jpg[/IMG]
-
mam jeszcze takie niezbyt udane zdjecie...:roll: [img]http://img195.imageshack.us/img195/3974/dsc05326rotek.jpg[/img]
-
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
ten psiak miał wyjątkowe szczęście.......jego współlokatorzy chcieli mu zrobić trepanacje ......naszczęście im się wywinął:cool3: Piesek znalazł nowy domek:multi::multi::multi: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5814/12marzec2009098wrzesnia.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/456/wrzesinski21.png[/IMG] -
Września - zwierzaki w nowym domu !! - ciągle nowe...
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5959/01072009r022wrzesnia.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6477/01072009r023wrzesnia.jpg[/IMG] podobno niezły z niego uciekinier......pieska znależli jacyś ludzie, zaprowadzili do jakiegoś hotelu tam prawdopodobnie niewiadomo dlaczego pani zdjeła mu obróżkę i wezwała schronisko....piesek przesiedział w nim 16 dni po czym znalazł sie właściciel, który przyjechał do schroniska, otworzył przednie drzwi samochodu a piesek delikatnie wskoczył do niego na przednie siedzenie i usiadł grzecznie ....tak obaj panowie opuscili to smutne miejsce:multi::multi::multi::multi: -
Pointer?? Schron wrzeŚnia - JUŻ BEZPIECZNA W DS :)!!
ata replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Kochana suńka..... ..... ostatnio była bardzo smutna prawie w ogóle nie wychodziła z budy....... nie podchodziła już do krat, nie merdała ogonkiem...... ale udało sie..... suni nie ma już w schronisku, została adoptowana przez fajnych ludzi, będzie mieszkała w domu z ogrodem:multi::multi::multi: okazało się, że pięknie chodzi na smyczy, kocha inne psiaki i jest taka zrównowazona sunia;) moda proszę o przeniesienie wątku do odpowiedniego działu:cool3: -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
przed chwiłą rozmawiałam z panem ze schroniska, obiecał mi w przyszłym tygodniu wymierzyć psiaka i dać go na kastracje:cool3: -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']przydalby sie jego dokladny wzrost oraz nowe zdjecia ten watek jest bardzo malo popularny ale zeby cos zaczac dzialac dalej potrzebuje tych informacji[/quote] może żle się wyraziłam w poprzednim poście ......jeżeli pracownik nam nie pomoże przy tym mierzeniu, to niestety mało co będzie mozna dla niego zrobić.......w Katarzynowie bedę prawdopodobnie za miesiąc....... całe swoje życie podporządkowałam zwierzetom, ...... i ciągle jest mało...... :motz::helo:wolontariusze .... Słupca, Września, pomóżcie....... nie wiem dlaczego, ciągle wywala mnie z dogo.....:roll: -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='kanna']Ata czy możesz nam dokładnie zmierzyć wysokość tego psa.... to konieczne...jeśli mamy coś dla niego zrobić to jego wzrost może być atutem bądź przeszkodą... od tego wogóle trzeba było zacząć....[/quote] ja nie jeżdzę do tego schroniska, razem z koleżanką mamy mase roboty we wrzesinskim schronisku.... pozatym od długiego już czasu nie posiadam samochodu.....itd...... wiem, że cm są ważne ale ....... to na prawde nie jest jakis gigant ....boję sie tylko, że piesek skończy na łańcuchu, albo w kojcu....... mam sfotografowane wszystkie psy, które przebywały w tym czasie w schronisku, większość psów jest malutkich albo średnich....być może dlatego ten psiak wydawał sie taki duży...... -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
chyba..... pozostało nam się cieszyć, że pies został odwieziony do schroniska a nie wyrzucony na ulice, albo przywiązany w lesie, albo........ masakra:shake::grab: -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
.....brakuje mi słów aby napisać co w tej chwili czuję....... dlaczego nowa opiekunka psa znikim sie nie skontaktowała ....... nie dała mu żadnej szansy..... .:shake: dobrze, że nie byłam przy wyciąganiu tego psia ze schronu...... chyba, że na dziendobry okazał sie wielkim agresorem..... powiedzcie mi, że to nie o te centymetry chodzi.... -
wyzlowaty, wychudzony mlody pies - Katarzynowo[wielkopolska] Wyadoptowany
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
czy coś już wiadomo ?? jak psiak zachowuje sie na spacerach, w domu....?? :oops: