-
Posts
8243 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agga
-
Bo to jest ostatni post. Przynajmniej też tak widzę. Poprosiłam o ponowne przyklejenie tematu.
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Agga replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='jamnicze']Ale do tej roli to se nóżki trzeba ogolić :evil_lol: [URL]http://img183.imageshack.us/img183/1671/zdjcie027cf8.jpg[/URL] Miłej imprezki :grins:[/quote] [COLOR=DarkGreen][B]To samo mu powiedziałam. Mati nie ma, że facet :evil_lol:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Agga replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkGreen][B]Mati zdjecia rewelacja:multi:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Agga replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]mami !!!! :mad::mad::mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkGreen][B]Tak słucham???:diabloti: Czy ja powiedziałam coś źle o polonezie:evil_lol:[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Agga replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkGreen][B]No legowisko dla psiuńka piękne. A co do poloneza...:evil_lol:[/B][/COLOR] -
Jaśku [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/7973/5122007023yk2.jpg[/IMG]
-
Teraz wspomnienia świąteczne: Taki o to dostałam kocyk. Szkoda, że nie z bokserkiem:diabloti: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/4417/24122007053ft0.jpg[/IMG] Moja choineczka [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/683/24122007055zj0.jpg[/IMG] Kolejny stroik [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5584/24xiigs1.jpg[/IMG] Choinka u babci [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2469/24xii52vb6.jpg[/IMG]
-
Poznań: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8692/2512007ko4.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/9607/2512006br8.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6839/2512004lc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6485/2512018se3.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/413/2512019dz0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7175/2512021bt1.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/3977/2512022qr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7696/2512023ib0.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/8348/2512020bf7.jpg[/IMG] A to ja w Poznaniu: [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2876/2512009wn8.jpg[/IMG]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Agga replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkGreen][B]Ona jest naprawdę niesamowita:loveu:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Agga replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkGreen][B]To jak ona ma akumulatorki to przed wami jeszcze wiele ciekawych historii.:loveu:[/B][/COLOR] -
Mastiffka Zuza juz w swoim jedynym wymarzonym domku !!!!!!
Agga replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkGreen][B]Dzięki basi2202 dotarłam do tego tematu. Czytając o niej to miałam łzy w oczach. Czytając o pierwszej kupce wielka radość. Trzymam kciuki za ZUZKĘ. Na pewno znajdzie domek.[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Agga replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkGreen][B]Zuza jestem po rozmowie z twoją panią. I zastanawiam się gdzie temu psu się wyciąga te bateryjki:eviltong::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Agga replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkGreen][B]Jestem jestem kochana:loveu: Normalnie za włosy mnie tu przyciagnęła:multi: [url]http://pyo.3d.pl/zuza/zuza_040.jpg[/url] Normalnie miodzio takie kochane maleństwo:loveu: teraz troszkę urosło:lol:[/B][/COLOR] -
Ja bym sie jeszcze pisała na smyczkę i może na kubek jak by kiedyś taka możliwość była A koszulka jest nie dozdarcia:multi: :diabloti:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Agga replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://i10.tinypic.com/6p5lwnr.jpg No dalej nie dam rady pójść:diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Agga replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkGreen][B]Chciałam powiedzieć, że Tobiasz ma super sweterek:loveu: Ahhh no i te stópki :evil_lol:[/B][/COLOR] -
[FONT=Comic Sans MS]Raptusku [`] Pamięć o WAS na zawsze pozostanie z nami.[/FONT]
-
Scrappy - mały, ale o wielkim sercu...
Agga replied to Phoenix 93's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Comic Sans MS]Bardzo mi przykro. Każda śmierć jest dla nas przeżyciem . Scrappy [`][/FONT] -
[FONT=Comic Sans MS]Atosku spraw aby udało mi sie spotkać z TWOJĄ panią.[/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS]Saruniu wiesz za niedługo mina dwa lata a mnie wcale nie jest łatwiej:-([/FONT]
-
[COLOR=DarkGreen][B]WOW ale zdjęcie!:p Taka modelka:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkGreen][B]Cudowne te przegubowce :loveu:[/B][/COLOR]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Agga replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wieczorne odpoczywanie.... [url]http://img246.imageshack.us/img246/7658/pc060001av8.jpg[/url] ..... i wieczorne mizianko :p [url]http://img246.imageshack.us/img246/6579/pc060004kp8.jpg[/url] [url]http://img253.imageshack.us/img253/2755/pc090005df1.jpg[/url][/quote] [B][COLOR="DarkGreen"] Ahhh tylko pozazdrościć:loveu:[/COLOR][/B] -
[COLOR=DarkGreen][B]Dzięki dziewczyny. Ja tylko zrobiłam zdjęcie. Obawiam się, że jeden obiad tam a bym zbankrutowała:p[/B][/COLOR]