Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. adda

    Radom 2005 Krajowa

    BIS Puppy, [b]Peter7[/b] dla Ciebie 8) [img]http://img86.echo.cx/img86/9356/zmianarozmiarupic031216fo.jpg[/img] [img]http://img86.echo.cx/img86/5640/zmianarozmiarupic031232hq.jpg[/img] [img]http://img86.echo.cx/img86/2636/zmianarozmiarupic031269rv.jpg[/img] [img]http://img86.echo.cx/img86/4742/zmianarozmiarupic031283pj.jpg[/img] [img]http://img86.echo.cx/img86/8939/zmianarozmiarupic031308lr.jpg[/img] [img]http://img86.echo.cx/img86/7589/zmianarozmiarupic031329pb.jpg[/img]
  2. adda

    LEONBERGERY ADY

    Wkleję wszystkie 7, może się odnajdziesz 8)
  3. adda

    LEONBERGERY ADY

    Już zmniejszam 8) Ale chcesz te, o których mówiłam, że może tam jesteś?
  4. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='peter7']adda to wklej jakas fote w wystawach[/quote] W wystawach, w temacie Radom?
  5. adda

    LEONBERGERY ADY

    Dzięki [b]Just-tea[/b] :) Ja sobie zdaję sprawę, że na ringu ludziska patrzą na psa, nie wystawcę, więc zero wstydu :D
  6. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='peter7'] tylko ze obydwie są zrobione od tyłu :oops:[/quote] To może i lepiej :lol:
  7. [quote name='Karka'][img]http://img281.echo.cx/img281/5263/bildomino3qc.jpg[/img][/quote] A co to za kotek??? Od tyłu podobny do mojego Truskawka :o Byłam w Radomiu i widziałam pudle :D
  8. adda

    LEONBERGERY ADY

    [b]Peter7[/b], a co miała powiedzieć, jak Ironek stał obok whipeta i stafika? :lol: Masz foty? A wiesz co, może i ja mam Ciebie na jakimś zdjęciu, bo moje są robione z boku i widać ludzi, którzy stali naprzeciwko zielonego namiotu :D
  9. [quote name='LAZY']Ala my Cie orbonimy...(chyba... :o )[/quote] Myślisz, że to mądrze przeciwstawić się mafii? :o [quote]ADDA ja nie zauwazyłam, ze Ty tez psychol jestes...:crazyeye:[/quote] Nooo...
  10. Ja tam fotek nie obiecałam, ale też się napiję, do towarzystwa :drinking:
  11. Ja też bym tak meldowała :roll:
  12. adda

    zakoceni.pl

    Jak dla mnie to 100/100 pkt. :D
  13. [quote name='Poświata'][img]http://img36.echo.cx/img36/7517/dzik6fn.jpg[/img][/quote] Tak szczerze mówiąc to nie chciałabym spotkać takiego gościa :roll:
  14. adda

    LEONBERGERY ADY

    [b]Tsode[/b] mały jest troszeczkę większy od Lenki :D Myślę, że jakiś wysoki to nie będzie, ale liczą się proporcje 8)
  15. Oj [b]Alicja[/b], nie chciałabym być w Twojej skórze :roll: Napij się dla odwagi :drinking:
  16. adda

    LEONBERGERY ADY

    Dzięki [b]Tsode[/b] :buzi:
  17. Mafia mafią, ale [b]Alicja[/b], gdzie są foty Ślunzaka? :evilbat:
  18. [b]Koma[/b], no nareszcie :D Dawaj i te gorszej jakości, psinka słodka 8)
  19. [quote name='Amelia23']A ja się w sobotę spotkałam z: [b]Addą, Asher i Mokką[/b] :laola: Faaaajne dziewczyny!!! :lol:[/quote] Miło czytać :oops: :D No i musze oczywista napisać, że [b]Amelia23[/b], która nie ma na imię Amelia jest przemiłą osóbką :D
  20. [quote name='Amelia23'] [img]http://img282.echo.cx/img282/2181/dsc00010resize4uc.jpg[/img] [/quote] Piękne zdjęcie pięknej rodzinki :angel: :angel: :angel: Wyglądacie bardzo sielsko-anielsko 8)
  21. A kiedy małe zmorki będą na świecie? 8)
  22. [quote name='tajdzi']Poświatka to dzielny psiak i uzdolniony. Z pewnością pokaże jeszcze na co ją stać :D[/quote] No pewnie! 8) [size=1]A ja nadal podtrzymuję wersję, że Wojteckiemu bardzo się spodobało i dyplom wyrzucił.[/size]
  23. [b]Kasia i Łukasz[/b], gratulacje!!!!!!!
  24. adda

    zakoceni.pl

    [b]Kasia i Łukasz[/b], prosim o większą fotkę :D Bo chcielibyśmy jeszcze bardziej podziwiać :D [b]Tajdzi[/b], to wychodzi 40 groszy za kota :lol:
×
×
  • Create New...