[quote name='Karka'][img]http://img281.echo.cx/img281/5263/bildomino3qc.jpg[/img][/quote]
A co to za kotek??? Od tyłu podobny do mojego Truskawka :o
Byłam w Radomiu i widziałam pudle :D
[b]Peter7[/b], a co miała powiedzieć, jak Ironek stał obok whipeta i stafika? :lol: Masz foty? A wiesz co, może i ja mam Ciebie na jakimś zdjęciu, bo moje są robione z boku i widać ludzi, którzy stali naprzeciwko zielonego namiotu :D
[quote name='LAZY']Ala my Cie orbonimy...(chyba... :o )[/quote] Myślisz, że to mądrze przeciwstawić się mafii? :o
[quote]ADDA ja nie zauwazyłam, ze Ty tez psychol jestes...:crazyeye:[/quote] Nooo...
[quote name='Poświata'][img]http://img36.echo.cx/img36/7517/dzik6fn.jpg[/img][/quote]
Tak szczerze mówiąc to nie chciałabym spotkać takiego gościa :roll:
[quote name='Amelia23']A ja się w sobotę spotkałam z: [b]Addą, Asher i Mokką[/b] :laola: Faaaajne dziewczyny!!! :lol:[/quote] Miło czytać :oops: :D
No i musze oczywista napisać, że [b]Amelia23[/b], która nie ma na imię Amelia jest przemiłą osóbką :D
[quote name='tajdzi']Poświatka to dzielny psiak i uzdolniony. Z pewnością pokaże jeszcze na co ją stać :D[/quote] No pewnie! 8)
[size=1]A ja nadal podtrzymuję wersję, że Wojteckiemu bardzo się spodobało i dyplom wyrzucił.[/size]