Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. Ja też się ruska uczyłam, mniej więcej tyle samo czasu :roll:
  2. adda

    LEONBERGERY ADY

    No tak, grunt to prowadzić uregulowany tryb życia :roll:
  3. adda

    zakoceni.pl

    [quote name='tajdzi']Pęknę chyba do tej soboty[/quote] Nie pękaj :lol:
  4. [quote name='Olcia']w tamtym roku po 3 miesiącach beztroskich na działce, prawie zapomniała co to znaczy siku do nocnika :D[/quote] Oj, to i może Ci na podłodze poważniejszą rzecz zrobić :roll:
  5. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Alicjarydzewska']jestem po pracy [/quote] To od której Ty kobieto pracujesz, że już po? :o
  6. adda

    LEONBERGERY ADY

    Gadać możesz, kawy pić nie bardzo... :-?
  7. [quote name='asher']Oj, zobaczysz wypomni ci to Zuźka kiedyś i jeszcze się z nawiązką odwdzięczy :evilbat:[/quote] Nasika Olci w mieszkaniu na podłogę? :o
  8. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='PIKA']znaczy my możemy iśc razem na kawe 8)[/quote] [b]My[/b] tak 8)
  9. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='PIKA']Bez mleka to nie kawa :D [/quote] No i wszystko w temacie 8)
  10. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='malawaszka']buuahahah :evilbat: mnie tam pedalskie określenia nie obrażajom :lol:[/quote] A ja Ciebie nie chciałam obrazić, tylko uświadomić :o
  11. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='malawaszka']kawa tylko z ekspresu ciśnieniowego z pianką i pół łyżeczki cukru :evilbat:[/quote] Nie bądź taka hrabianka, kawa rozpuszczalna z mlekiem, a nie jakieś tam pianki pedalskie :evilbat:
  12. [quote name='malawaszka']JA pierwsza prosiłam :evil:[/quote] Doopa blada, LAZY pierwsza prosiła i to o Twoje zdjęcie :evilbat:
  13. [quote name='Karka']Adda ja już wkleiłam :wink: fotki kotka Gosi są na poprzedniej stronce :D[/quote] Ślepawam, czy co? :oops: Domino z frontu nieco inny niż Truskawek, bo ryjko ma całe rude :P Ale sierść identyko :D
  14. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='asher'][quote name='adda'][size=1]E tam, możemy sobie najwyżej dać raz po mordzie i chwatit.[/size][/quote] I pójdziemy na piwo :beerchug: [/quote] Yes, na słodkie dobre piwo :lol:
  15. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='PIKA']A Ty wiesz, że ja jeszcze rok temu potrafiłam wsypac do filiżanki kawy 3 łyżeczki cukru :roll: Teraz sobie tego nie wyobrażam :o[/quote] Oj, to ja dłużej piję gorzką, ale za to z mlekiem preferuję 8)
  16. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='asher'][size=1]Będziemy się bić?[/size] 8)[/quote] [size=1]E tam, możemy sobie najwyżej dać raz po mordzie i chwatit.[/size]
  17. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='PIKA']A fujjjj słodka kawa [/quote] Sie zgadzam 8)
  18. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='asher'] Te redsy i gingersy i inne friki, to nie piwo, to profanacja piwa 8)[/quote] :evil: Nieprawdą jest to co mówisz :evil:
  19. adda

    LEONBERGERY ADY

    Pij [b]malawaszka[/b], nie gadaj :drinking:
  20. adda

    Radom 2005 Krajowa

    [quote name='Gucio']najlepsza póki co była babka w czerwonych spodniach dresowych, kudłatych włosak i białą bluzką z zcerwonym napisem 'hodowla owczarków niemieckich KABI' czy jakoś tak. jak sprintu dostała to łoch śmignęła i już jej nie ma :lol: [/quote] :lol: :lol: :lol: Przy ONkach często jest wesoło jak się z boku patrzy :D
  21. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Just-tea']a słodziuchna to jest czekolada[/quote] Zgrzeszyłabym gdybym zaprzeczyła :lol:
  22. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Koma']Freeq jest cool 8)[/quote] Koma tysz prawdę powie :D
×
×
  • Create New...