-
Posts
4764 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by adda
-
Ja też się ruska uczyłam, mniej więcej tyle samo czasu :roll:
-
No tak, grunt to prowadzić uregulowany tryb życia :roll:
-
[quote name='tajdzi']Pęknę chyba do tej soboty[/quote] Nie pękaj :lol:
-
[quote name='Olcia']w tamtym roku po 3 miesiącach beztroskich na działce, prawie zapomniała co to znaczy siku do nocnika :D[/quote] Oj, to i może Ci na podłodze poważniejszą rzecz zrobić :roll:
-
[quote name='Alicjarydzewska']jestem po pracy [/quote] To od której Ty kobieto pracujesz, że już po? :o
-
Gadać możesz, kawy pić nie bardzo... :-?
-
[quote name='asher']Oj, zobaczysz wypomni ci to Zuźka kiedyś i jeszcze się z nawiązką odwdzięczy :evilbat:[/quote] Nasika Olci w mieszkaniu na podłogę? :o
-
[quote name='PIKA']znaczy my możemy iśc razem na kawe 8)[/quote] [b]My[/b] tak 8)
-
[quote name='PIKA']Bez mleka to nie kawa :D [/quote] No i wszystko w temacie 8)
-
[quote name='malawaszka']buuahahah :evilbat: mnie tam pedalskie określenia nie obrażajom :lol:[/quote] A ja Ciebie nie chciałam obrazić, tylko uświadomić :o
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
adda replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:lol: Widać słabo się starałaś :lol: :lol: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']kawa tylko z ekspresu ciśnieniowego z pianką i pół łyżeczki cukru :evilbat:[/quote] Nie bądź taka hrabianka, kawa rozpuszczalna z mlekiem, a nie jakieś tam pianki pedalskie :evilbat:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
adda replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']JA pierwsza prosiłam :evil:[/quote] Doopa blada, LAZY pierwsza prosiła i to o Twoje zdjęcie :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Karka']Adda ja już wkleiłam :wink: fotki kotka Gosi są na poprzedniej stronce :D[/quote] Ślepawam, czy co? :oops: Domino z frontu nieco inny niż Truskawek, bo ryjko ma całe rude :P Ale sierść identyko :D
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
adda replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wstaw swoje to ja Ci powiem czy Ty to Ty :evilbat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='asher'][quote name='adda'][size=1]E tam, możemy sobie najwyżej dać raz po mordzie i chwatit.[/size][/quote] I pójdziemy na piwo :beerchug: [/quote] Yes, na słodkie dobre piwo :lol:
-
[quote name='PIKA']A Ty wiesz, że ja jeszcze rok temu potrafiłam wsypac do filiżanki kawy 3 łyżeczki cukru :roll: Teraz sobie tego nie wyobrażam :o[/quote] Oj, to ja dłużej piję gorzką, ale za to z mlekiem preferuję 8)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
adda replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
MAUPA :evil:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='asher'][size=1]Będziemy się bić?[/size] 8)[/quote] [size=1]E tam, możemy sobie najwyżej dać raz po mordzie i chwatit.[/size]
-
[quote name='PIKA']A fujjjj słodka kawa [/quote] Sie zgadzam 8)
-
[quote name='asher'] Te redsy i gingersy i inne friki, to nie piwo, to profanacja piwa 8)[/quote] :evil: Nieprawdą jest to co mówisz :evil:
-
Pij [b]malawaszka[/b], nie gadaj :drinking:
-
[quote name='Gucio']najlepsza póki co była babka w czerwonych spodniach dresowych, kudłatych włosak i białą bluzką z zcerwonym napisem 'hodowla owczarków niemieckich KABI' czy jakoś tak. jak sprintu dostała to łoch śmignęła i już jej nie ma :lol: [/quote] :lol: :lol: :lol: Przy ONkach często jest wesoło jak się z boku patrzy :D
-
[quote name='Just-tea']a słodziuchna to jest czekolada[/quote] Zgrzeszyłabym gdybym zaprzeczyła :lol:
-
[quote name='Koma']Freeq jest cool 8)[/quote] Koma tysz prawdę powie :D