[quote name='Katerinas'][b]adda[/b] - A czym on pryska? O czymś takim nie słyszawszy... Gadaj szybciutko. No i czy to zdrowe... ?[/quote]
[b]Katerinas[/b], to coś jest całkowicie dla ludzi i zwierząt bezpieczne (nie naraziłabym przeca psów :D ), to jakiś preparat stosowany w dziecięcych szpitalach :roll:
W zeszłym roku zapłaciliśmy niecałe 200 zł, no ale dom jest mały 8) a ogrodu nie pryskaliśmy.
I jeszcze jak wyjechaliśmy w lecie na 4 dni to nam się zagnieździły szerszenie :evil: Pan przyjechał, zadziałał, i od tej pory zero świństwa :evilbat: