[quote name='Poświata']JA TEŻ TAK CHCĘ [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Sad/miss0387.gif[/img][/quote]
Ja też chciałam i samo się zrobiło :roll:
[quote name='Poświata'][quote name='adda'][quote name='Poświata']Mniej niż 60, czy więcej??? [/quote] Właśnie :D[/quote] Które właśnie???????????????[/quote] No właśnie trafiłaś... prawie... [size=1]w tej chwili 59[/size]
[quote name='LAZY']Buahahha...ale nieporozumienie..ile wazysz???[/quote]
No tak i jeszcze mam publicznie powiedzieć ile ważę :evilbat: Mogę na priva, albo mailem :roll: I nie zapominaj ile mam wzrostu :evilbat:
[quote name='Alicjarydzewska']Rany a tu zaczęło się od robali ,przeszło przez żarcie ,ubytki kasy i diety cud i tyle stron musiałam doczytać :roll:[/quote]
Też się obcyndalałaś :evilbat:
[quote name='LAZY']Jak ja Adde widzialam to sama mam kompleksy co do figury! Ona ma płaski brzuch!!!! :o A je czekolade i duzo slodyczy...jak to robisz??? :roll:[/quote] Odezwał się szkieletor :o
LAZY, ja jem praktycznie same słodycze :oops:
[quote name='Wind']I tak oto zzarla mnie zazdrosc ... [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Sad/cry2.gif[/img][/quote]
W to, to akurat w życiu nie uwierzę 8)
[quote]Mnie nic ot tak sobie nie ubywa ... chyba, ze kasa :roll:[/quote]
Jak każdemu.........
[quote name='Amelia23'][quote name='adda'] Tylko nie zaczepiaj obcych bab :lol:[/quote] Taa, napewno nie :oops: :flaming:[/quote] Zadanie masz ułatwione, Poświata jest w awatarku :lol:
[quote name='Poświata'][size=1]Bo ja się za dietę wzięłam, może coś z tego wyjdzie :wink: [/size][/quote] [size=1]A mi się zrzuciło parę kilo, samo[/size] :o
[quote name='Wind']Poswiata,
KONIECZNIE [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Fight/domina.gif[/img][/quote]
Ha ha, a coś mi świta, że Wojtecki zapowiadał, że szuka następnego szkolonka :evilbat:
[quote name='Poświata'][img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Confused/askprv.gif[/img]Hmmm, skoro obie tak mówicie.......[/quote] Badasz już? :lol: