Jump to content
Dogomania

adda

Members
  • Posts

    4764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adda

  1. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata']JA TEŻ TAK CHCĘ [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Sad/miss0387.gif[/img][/quote] Ja też chciałam i samo się zrobiło :roll:
  2. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata'][quote name='adda'][quote name='Poświata']Mniej niż 60, czy więcej??? [/quote] Właśnie :D[/quote] Które właśnie???????????????[/quote] No właśnie trafiłaś... prawie... [size=1]w tej chwili 59[/size]
  3. adda

    LEONBERGERY ADY

    Ale ja nie chcę, żebyście się dołowały :roll: Na zimę przytyję, spoko :x
  4. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata']Mniej niż 60, czy więcej??? [/quote] Właśnie :D
  5. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Alicjarydzewska']No nie ,ja tu popadnę w deprechę bo choćbym tydzien nie jadła to nie zrzucę ani grama :evil:[/quote] Zrzucisz 8)
  6. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata']No właśnie, zacznijmy od tego ile masz wzrostu???[/quote] 180 cm 8)
  7. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Wind']adda, Npisz tutaj! Musimy wiedziec do czego mamy dazyc :D[/quote] Nie powiem :evil:
  8. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='LAZY']Buahahha...ale nieporozumienie..ile wazysz???[/quote] No tak i jeszcze mam publicznie powiedzieć ile ważę :evilbat: Mogę na priva, albo mailem :roll: I nie zapominaj ile mam wzrostu :evilbat:
  9. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata']TEN od którego schudłaś?[/quote] Piątaka schudłam, piątaka = 5 kilosów :lol:
  10. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata'] [b]Wind[/b] a kiedy był ten piątek???[/quote] Że się tak wtrącę, jaki piątek? :o
  11. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Alicjarydzewska']Rany a tu zaczęło się od robali ,przeszło przez żarcie ,ubytki kasy i diety cud i tyle stron musiałam doczytać :roll:[/quote] Też się obcyndalałaś :evilbat:
  12. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata'][size=1] w stanach stresowych siem obżeram :oops: [/size][img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Sad/sa022.gif[/img][/quote] [size=1]Przy średnim stresie tysz żrę[/size] :roll:
  13. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='LAZY']Jak ja Adde widzialam to sama mam kompleksy co do figury! Ona ma płaski brzuch!!!! :o A je czekolade i duzo slodyczy...jak to robisz??? :roll:[/quote] Odezwał się szkieletor :o LAZY, ja jem praktycznie same słodycze :oops:
  14. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Wind']I tak oto zzarla mnie zazdrosc ... [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Sad/cry2.gif[/img][/quote] W to, to akurat w życiu nie uwierzę 8) [quote]Mnie nic ot tak sobie nie ubywa ... chyba, ze kasa :roll:[/quote] Jak każdemu.........
  15. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Amelia23'][quote name='adda'] Tylko nie zaczepiaj obcych bab :lol:[/quote] Taa, napewno nie :oops: :flaming:[/quote] Zadanie masz ułatwione, Poświata jest w awatarku :lol:
  16. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata'][size=1]A mnie samo, to tylko przybywa :evil: .[/size][/quote] [size=1]Może nie masz stresów[/size] :D
  17. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Wind']Bosze ... z czego to zrzucilas? :o[/quote] No, odkąd się widziałyśmy piątaka mi ubyło :roll:
  18. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Amelia23']O matko! Ale macie przerób, nie nadążam :user: !!![/quote] No bo się obcyndalasz :lol:
  19. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata'][size=1]Bo ja się za dietę wzięłam, może coś z tego wyjdzie :wink: [/size][/quote] [size=1]A mi się zrzuciło parę kilo, samo[/size] :o
  20. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Amelia23']To se razem postoimy :megagrin:[/quote] Tylko nie zaczepiaj obcych bab :lol:
  21. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Wind']Jesli mamy na mysli grapefruita, to slowo "obzarstwo" jest tu nader frywolne :lol:[/quote] Bo i Poświata frywolna jest :lol:
  22. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata']Eeeeeee, co się odwlecze.... obżeram się teraz kolacją i nie mam czasu....[/quote] Obżerasz się grapefruitem? :o
  23. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Wind']Poswiata, KONIECZNIE [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Fight/domina.gif[/img][/quote] Ha ha, a coś mi świta, że Wojtecki zapowiadał, że szuka następnego szkolonka :evilbat:
  24. adda

    LEONBERGERY ADY

    [quote name='Poświata'][img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Confused/askprv.gif[/img]Hmmm, skoro obie tak mówicie.......[/quote] Badasz już? :lol:
  25. adda

    Radom 2005 Krajowa

    [quote name='Gucio']Żałuj-wysportowana ze hej! :D[/quote] Noooo... to się chwali :lol:
×
×
  • Create New...