[quote name='Maga100'][b]Dumna zbieraczka kupalonów[/b] :D A patrzyłaś czy cię podziwiają? :D Bo ja się rozglądam ukradkiem hahahaha :D :D[/quote] A jakże, rozglądałam, miałam nadzieję, że dam co poniektórym do myślenia, tym bardziej, że żeby dotrzeć do kupala suni musiałam slalomem między innymi goownami łazić. Potem, jak nastał Irydek, to mi już ciężko było, bo się załatwiały jednocześnie ale w różnych miejscach i musiałam mieć oczy naokoło głowy, żeby zapamiętać, które kupale są "moje" :lol: