[quote name='sabina1']Upał i duchota, która narasta, uniemożliwiają mi zrozumienie tego co napisałaś Addo. Chyba jednak to coś od czego mam się obrazić, więc się obrażam :evilbat:[/quote] Hi hi, to mnie widać dopadł upał i duchota :lol: Chodziło mi o [b]alina71[/b], że sobie w końcu osiatkowała balkon :lol: :lol: :lol:
Te jedynki mnie chyba zmyliły :oops: