[quote name='Katerinas'][quote name='adda'][size=1]Katerinas, czy mi się wydawało, czy TZ pali papieroski?[/size][/quote] [size=2]Ano niestety mój TZ to smoczysko. :roll:[/size][/quote]
[size=2]Biedak, musi teraz jeździć samochodem, żeby sobie zapalić, bo pewnie w domu nie może[/size]
[quote] A proszę: 3450 wagi i 58 cm wzrostu. :D[/quote] No to jakiś taki grubaśny nie był :roll: Ale długaśny :o