Katerinas, wiele domów przy głównej drodze ma solidne po prostu mury 8) I to chyba najlepszy sposób na odizolowanie się od pijaczków i innych elementów.
A.. miałam się Ciebie coś spytać :-? Nie wiesz, co to za dom, od którego też mam skręconą szyję :D , taki jadąc w stronę Wawy po lewej stronie, kilka domow za U. Gminy, wygląda na przedwojenny, z taką wieżyczką (ale nie gargamelowatą), dużo wielkich okien i w ogóle boski!!! Jestem w tym domu po prostu zakochana :angel: