[quote name='Beata&Poświata']Na scęście śpi sobie w sufladzie w drugim pokoju :D .[/quote] Śni o towarzyszu? :angel:
[quote]Noooo, małomówna raczej nie jestem :oops: :lol: .[/quote] Naprawdę? To musimy się trochę powymieniać, bo mój TZ twierdzi, że za mało mówię :lol:
[quote]Wind ma tu najważniejszy głos, fotki byłyby tylko jej autorstwa, można pomyśleć, kwiecień dopiero, czasu sporo :P .[/quote] To czekamy co powie Wind :roll: