[quote name='PIKA'][quote name='adda'] A Dorka przecież wyrosła na sporą pannę [size=2][b]a miała być taka malutka[/b][/size] :lol:[/quote]
zlosliwiec :lol:[/quote] :o :lol: Dlaczego złośliwiec??? Pamiętam, że jak Katerinas przygarniała Dorkę, to miała to być maleńka psinka, a ona rosła i rosła i rosła... :lol: No i pięknie wyrosła!