[quote name='Beata&Poświata']Nie dalej jak wczoraj myslałam sobie o Truskawku, że jakoś tak go mało, w sensie zdjęć, bo jak widzę mimo zabiegów kosmetycznych futerko dopisuje, oj dopisuje :P :D :P [/quote]
Niby dopisuje :D Ale sobie myślę, że jak będę go kastrowała, już na dniach, to jak już będzie bidulec pod narkozą, to go wygolę :oops: