Jump to content
Dogomania

wiosna

Members
  • Posts

    3333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosna

  1. ehh.. to ja sie tez pchwale co z moimi psami :PP jak robimy treningi,m a teraz zapinamy 6-7 psow, to kuurcze.. kamikadze... ogolnie to jest ok, poza tym ze moj lider komend nie potrafi... ale teraz ciagle ambitnie edukuje Svena, moze zdaze go nauczyc zanim mnie roztrzaskaja o drzewo.. ;))
  2. nom.. psiaka masz ode mnie ;)) dokladniej od Tadka, nie ode mnie ;)) jejkuu. jak mnie tu dawno nie bylo..... ; )))
  3. wiosna

    ZAWODY - WYSOKA

    mike, lubliniec jest jakies 50km od gliwic.. to jest ten na slasku ;))
  4. wiosna

    ZAWODY - WYSOKA

    to z zaproszenia jest.... ;)
  5. wiosna

    ZAWODY - WYSOKA

    nom.. to kto jedzie ??? ;)) pozdr
  6. nom.. ja chce biegac MIDy z moimi psami ... tzn nie wiem jak zawody, malo mnie tam jest,m ale treningi tak od 50km w gore, ja zapinam 5 psow, bo wiecej sie nie da, hmmm... co jeszcze ? w polsce jest chyba 5 imprez sredniodystansowych, nie wiem od ilu psow mozna startowac, jak sie da to sie z moimi pojawie..
  7. wiosna

    Kantarek

    ja kupilam moim u wanki-tanki, po 16 zl. mozna kupic w karusku po 26... wiecej nie znalazlam.
  8. no to co do sznureczkow przy ManMatach - ja ich uzywam, tak jak tu paru osobom tez mnie nie zawiodly, ale ja wzmacniam supelek, i sie sam nie rozwiaze. kolek nie uzywam, bo nie :PP nie no.. nie uzywam, bo se sa sznureczki i tyle, dzialaja, wiec jest ok ;) a tak jakby sie uprzec, to se koleczko jak jest ciezsze [albo karabinek] moze obijac co bardzoej koscistym psom o kosci.. :PP hii i bedzie ze sznureczki lepsze :D i co do rdzewienia, Pay.. teraz sie robi juz inne kolka niz w '45.. te teraz to juz nie rdzewieja :PP
  9. nie no, mi sie na tamtych saniach super naprawde jezdzilo, bardzo latwo sie zakrecalo. ale po prostu jak wjechalismy w koleine to sie narta zlamala....
  10. :o to ile on wazy ???? tam jest jakos ze na psa 20-25kg jest kolo 300g chyba... wiem ze Belcando jest okolo 250g. duzo strasznie..
  11. a ile wyniesie Cie zrobienie tych san ???
  12. hehe, czekaj czekaj, juz niedlugo :D co do rowerka - Tadek zapinal 5 :PP a ja zapinalam 5 do takich dzieciecych nartosanek :P JAZZDAAA :PPP
  13. hmm.. no moze trzeba bedzie tak z tymi plozami ;) Jacxek, to nie o to chodzi, ze ja na sanie chce wydac jakos do 1000. i to co on robi aluminiowe, moim zdaniem jest warte tej ceny. ;)))
  14. ehhhh... mi wcale nie chodzilo o to, ze on jest na allegro... ;/ chodzi o to, ze podaja nazwe hodowli, i to ze szczeniak nie ma papierow a rodzice maja. przeciez to wg regulaminu ZK jest podstawa to wywalenia z ZK.. a takie cos sobie jest, oni o tym wiedza, wszyscy zreszta wiedza, ale nikt nic nie mowi, bo po co... przeciez to, co sie pisze, ze sa mioty oficjalne na przemian z nieoficjalnymi, to porzeciez ZK moze chyba cos z tym zrobic... ehh.. ;// "ale po co" ...
  15. no Waldek gratuluje !!!! :))) :drinking: teraz bedziesz Manu zabierak juz kompa pewnie :P a ja tez kiedys biegalam z dwoma.. [to bylo jakos w '45 :PP] i wiecej nie chce :PP
  16. ehh.. widzialam to juz ;/ fajnie.. a najfajniejsze wogole jest to, ze ZK nie reaguje na to ani troszke... co tam ze suki sa kryte bez uprawnien, albo psy icvh nie maja.. ehhh... fajnie mamy z naszym ZK kochanym ;/
  17. nomn to sie robi z kilkunastu nawet warstw drewna, zeby bylo dobrze. wymiary tych san co robil kolega - to moge go wypytac, albo dac Ci do niego tel. wiem ze wzorowal sie na saniach kupionych chyba we Wloszech czy gdziestam, i na podstawie ich robil swoje. wiec sa one rawie identyczne. problem mamy tyko z plozami - na poczatku byly to narty biegowe, ale sa za miekkie i sie za bardzo wyginaja, w koncu jedna sie zlamala. Teraz sa to chyba narty zjazdowe, i dopiero bedziemy je testowac. ale ja chcialabym kupic gotowe plozy, i na tym robic sanie. tylko gdzie ?
  18. Grzes startowal z Natanem, nie Lukasem. a linke mial przypieta chyba normalnie do rowerka, tylko to "cos" zeby sie nie platala ;))))
  19. hmm.. na skandynawke z 2-ma psami to im sie nie dziwie ze sie nie zgadzaja.. bo 2 psy to juz duzo jest, czasem za duzo... ;) do roweru 2 by niby mogly byc, ale tego tez sie nie utrzyma np przy wyprzedzaniu.. ;) my jak bedziemy to spimy w namiocie : PP
  20. eeeee.. ja tez tak chce :PPP mi by sie jedne przydaly :PPP :D
  21. no ja chce kupic sanki w tym sezonie.. ale wole sanki aluminiowe. takie, jak ja chce zrobic, to juz sa 3 czy 4 robione przez ta osobe, i kazde kolejne sa ulepszane, bo zawsze cos jest nie tak, cos mozna poprawic. jakbym miala kase, kupilabym sanki robione przez kogos, kto zrobil ich duzo wieceej i sam je testuje, poprawia. a z takiego opisu, no cuz... opis jaknajbardziej ok, ale ciezko tak przeczytac to i od razu zrobic dobre sanki. nie chce przez to powiedziec, ze ten stolarz nie jest dobry w swoim zawodzie, ale budowa san to zadanie dla maszera nie dla stolarza. to nie ma byc szafka czy fotel, ale sanki sa uzywane w naprawde ciezkich warunkach, i nie moga [nie powinny] zawiesc... pozdr ;)
  22. ehhh... a ja nie wiem czy bede... ale moze sie uda... ;)
  23. wspolny start fajnie wyglada ;) widzialam to na zywo pierwszy raz i podobalo mi sie :)))) a gdzie to jest ?? Baranow ? czy Baranowo :PP daleko ?? :D
  24. nom wspolnie sie startuje rzadko. wyglada to fajnie, ale fakt jest faktem, ze psiaki sie gryzly... hmm.. dobrze ze "nasze" [Manu i Rocky] poszly duzo z przodu :P
  25. noo.. jeszcze malutka poprawka... Grzes startowal z Natanem, nie Lukasem ;) i 2 to jest Wojtas z Timurem, Aga i Rav, to to nie Aga, tylko ja :)) ale i tak wielkie wielkie dzieki Manu, napracowalas sie :)))
×
×
  • Create New...