Jump to content
Dogomania

wiosna

Members
  • Posts

    3333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosna

  1. tajraga: ciesze sie zxe uwazasz ze moje pieski sa ladniutkie ;)) szkoda ze na wystawach cienko nam idzie.,. ;pp witam payook witam ;)
  2. hehe.. ;)) no wiec po kolei.. dwa lata temu kupilam Axelka, zaczelam trenowac, dowiedzialam sie ze sa do oddania 4 pieski i chcialam wziac suczke, ale dogadalam sie z ich wlascicielem ze bede sobie z nimitrenowac i zajmnowac sie nimi to mi je zostawi. tak jest w sumie do dzis - psy mieszkaja w kojcach na terenie wlasciciela hodowli. pozniej dostalam pieska z mikolowa, [poprzednim wlascicielom uciekal i wyl, u mnie zaczal biegac i sie uspokoil.. to wlasnie jest Yoki [PRESTON Sedzinska Gorka]- reproduktor o ktorym wspomnial metros. w zimie dostalam jeszcze jednego pieska - Svena [OLAF Kwiaty Sniegu].. tym sposobem wychodza 3 moje plus 4 nie moje. HILLA i AKIKA to dwie rozne suczki, Hilla nie mieszka w kojcu, jest po wypadku i mieszka w katowicach. ja nie mam swojej hodowli, piszac ze mam hodowle niedaleko katowic mialam na mysli hodowle Tomka Sierocinskiego, czyli wlasciciela tych 4. papiery hodowli sa pisane na niego, tak jak papiery tych 4 psow. uff.. mam nadzieje ze dobrze all napisalam. tajraga: biegamy w tworogu malym i okolicach, tam trzymam psy. jezdzimy tez na treningi do woszczyc czasem.. metros: w naszej hodowli szczeniaki maja przydomek 'dzikie serca' a te wszystkie ktore teraz mamy to tak: ADAFIR Dzikie Serca BOSS Dzikie serca KOKA grom jowisza AKIKA [nie wiem jak, bo nie mialam w rekach jej papierow...] i moje: AXEL bialy platek PRESTON Sedzinska gorka i OLAF kwiaty sniegu... mam nadzieje ze all jest juz jasne.. ;pp rozpisalam sie.. ;)))
  3. halo ;) kolo katowic hodowle to ja mam.. w gliwicach.. Dzikie Serca. Jak co to szczeniakow spodziewam sie na koniec lipca.. po bardzo fajnie biegajacych rodzicach. o nas mozesz poczytac na http://huskywiosna.w.interia.pl/ pozdrawiam, ;)
×
×
  • Create New...