Jump to content
Dogomania

wiosna

Members
  • Posts

    3333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosna

  1. Timek jest przekochany :) Grzeczny, miły, spokojny. Taki nie wchodzący w drogę, ustępliwy, taki, żeby przypadkiem nie dać pretekstu do jakichkolwiek 'ale'. Jest czyściutki, w kojcu nie zdarzyło mu się narazie ani jedno siku - tym bardziej nie rozumiem jego byłych właścicieli :roll: Postaram się wyczesać chłopaka niedługo, bo futerko znowu zasłomione, wyłazi trochę podszerstka. Muszę jeszcze powiedzieć, że mam naprawdę miłe odczucia wobec Tyskiego schroniska. Zwykle psy schroniskowe, jakie przyjeżdżają do nas są śmierdzące, chude, często z biegunką i takie ogólnie zaniedbane. Timek chudy nie jest z pewnością ;) z biegunką nie ma kłopotów nawet przy zmianie karmy, nie jest 'wypłoszony'. Patryk odniósł w schronisku bardzo miłe wrażenie - oby takich schronisk było więcej!
  2. CUDOWNA STRONA!! :loveu::loveu::loveu: Dziękuję :)
  3. Ponieważ Was tu dużo, to odezwę się tu też: [COLOR="#ff0000"]PILNIE [/COLOR]potrzebuję jakichś dobrych artykułów dot. zalet kastracji. Chętna na jednego z naszych psów bardzo obawia się, że to jednak okaleczenie :roll: Obiecałam jej przesłać coś do poczytania, tylko na dysku tego nie gromadzę i potrzebuję linków. [COLOR="Red"]POMOCY!![/COLOR]
  4. Dziękuję Olena :loveu: Faguś śni nie o panienkach, tylko o przytulaniu się do człowieka ;) btw. [COLOR="#ff0000"]PILNIE [/COLOR]potrzebuję jakichś dobrych artykułów dot. zalet kastracji. Chętna na jednego z naszych psów bardzo obawia się, że to jednak okaleczenie. Obiecałam jej przesłać coś do poczytania, tylko na dysku tego nie gromadzę i potrzebuję linków. [COLOR="Red"]POMOCY!![/COLOR]
  5. Elza, czekamy w takim razie na znać :) Państwu zaleźy na czasie oczywiście, chcieliby już mieć psa u siebie. Ja jutro umówię kastrację. Czy ktoś może się do tej kastracji dorzucić?
  6. Możesz oczywiście na mnie - tel. 506 935 278, mail: [email][email protected][/email] Część psów jest ogłaszana na mnie, inne na wirtualnych opiekunów ;) A'propos - z kim możemy podpisać umowę hotelową? :razz:
  7. Ależ tu pusto.. Rozmawiałam niedawno z Panią Benngo. Mówiła, że szstko układa się fajnie, Benek kur nie goni, suczki już go zaakceptowały. Przyzwyczaił się do jedzenia o 6 rano, i kiedy nadchodzi sobota wyciąga Panią z łóżka :lol:
  8. Olena, kochana jesteś :loveu: (a jakby Ci psów do ogłaszania brakło, to krzycz, mamy Lunkę i Fagusia... ;) )
  9. Patrzcie, jakie mamy tu wariactwo ;) [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5057.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5059.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5065.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5068.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5071.jpg[/IMG]
  10. Kikou, smutno strasznie piszesz. Ja wierzę, że znajdzie się dla niego człowiek. Rudzik jest przecież kochany, tak strasznie wdzięczny.. Zrobię mu Allegro u nas. Miałam zrobić już dawno, ciągle czasu na to brakuje :roll: Wczoraj zrobiliśmy zdjęcia:
  11. Uszkami się zachwycacie, to dam Wam jeszcze coś: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4931.jpg[/IMG]
  12. O lekach zapomniałam napisać :roll: Lek nazywa się Eltroxin, bez żadnego "h" w środku :eviltong: Jest wydawany na receptę, ale zostało jeszcze jakieś 10-15 tabletek. Załatwimy receptę przy najbliższej wizycie u weta, a będziemy tam na początku tygodnia. Futro Tima jest dość nieładne, ale chłopak trochę się leni, więc niedługo powinno się poprawić. Słoma z budy się w niego wczepia, przez co wygląda, jakby "z łóżka wstał" :lol:
  13. Jest przepiękna :loveu: U nas jest w budynku, w boksie. Tam jest znacznie cieplej, a ona futerka to jak na lekarstwo ;)
  14. [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4963.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4967.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4968.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4973.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4981.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4985.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4996.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4999.jpg[/IMG]
  15. Proszę zdjęcia :) [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4928.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4932.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4940.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4944.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4946.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4952.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4958.jpg[/IMG]
  16. Proszę :) I przepraszam, że musiałyście czekać. [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5075.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5077.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5081.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5084.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5086.jpg[/IMG]
  17. Macie, narazie jedno - reszta jak wrócę ;) [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5084.jpg[/IMG]
  18. No kurczę, musicie poczekać. Patryk już poszedł karmić, ja muszę lecieć też. Powiedzcie mi tylko, bo uciekło mi - jaką karmę Timo ma dostawać ?
  19. melduję się na wątku ;) Crazy jest przekochana, naprawdę super :loveu: Silna jak koń, ciągnie przeokropnie, jak moje haszczaki. Pewnie z szelek by mocno się ucieszyła ;) No, ale będziemy ćwiczyć chodzenie na smyczy, aby dało się z nią spacerować. Mamy już dzisiejsze zdjęcia, zaraz będę je obrabiać i wstawię.
  20. ohh, nerwusy :eviltong: Jestem ;) To Wy wywróżyłyście cztery dni, a czterech godzin cierpliwości nie macie ? ;) Timek już u siebie. Zaraz będę obrabiać zdjęcia, wstawię na wątek hotelowy (bo zrobiliśmy wszystkim psom). Wszystko dobrze. Timo wystraszony jeszcze trochę, ale pogodny, zadowolony, że co chwile ktoś mu uwagę poświęca. Fajny chłopak, dłuuugi taki :loveu:
  21. Ehh, ta moja wieś.. ja to tylko do lasu mam blisko :p Te 40gr to koszt paliwa. Nie zamierzam przekonywać Pana na stacji, że powinno być przecież droższe :razz:
  22. Faktycznie "wisiał" tam strasznie długo, a ja dzisiaj dopiero przeniosłam kolejkę z "kartki obok komputera" do wątku :evil_lol: Są jakieś nowe zdjęcia Lucjuszka ?
  23. Wieści, wieści!! :sweetCyb: Państwo zdecydowali się na Aspera!! :bigcool::bigcool::bigcool: Co ciekawe, zdecydowali że nie trafi on, jak początkowo zakładano, do mamy Pana, z którym rozmawiałam wczoraj - jego Żona się w Asperze zakochała i postanowiono, że zostaje i nigdzie indziej nie trafi :evil_lol: Z Ocelotem ustaliłyśmy, że kastrujemy przed wydaniem go - umówię weta jak się da najszybciej. I szukamy pomocy w transporcie - ponieważ my nie mamy zbyt wiele czasu teraz. Porozmawiam jeszcze z Patrykiem, ale wstępnie proszę o pomoc - Asper trafić ma do Tarnowa. Nowi właściciele mogą odebrać do z Krakowa czy gdzieś z okolic. Jednak, wiedziałam, że kogoś rozkocha, kudłaty pyszczek!
  24. Pewnie rozszarpałybyście na nim koszulkę, jakby miał, co ? :evil_lol: Śpi chłopak, przy piecu jak zawsze. Teraz to się musi trochę zwijać bardziej w kłębek, żeby się i Fago zmieścił obok, bo Fago po kastracji, a więc dzielą razem swój exclusive apartment :p
  25. Olena, wiesz co - czy Ty chcesz, żebym ja tu sama została na 4 dni ?? :mad: Mam nadzieję, że właśnie się pakujesz, aby przyjechać psy na spacery pozabierać :diabloti: Timo podobno troszkę wystraszony, ale ma prawo nie wiedzieć, co mu szykujemy i czuć się nieco zagubiony :roll: no, teraz już mogę spokojnie pracować ;)
×
×
  • Create New...