-
Posts
3333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiosna
-
Timek jest przekochany :) Grzeczny, miły, spokojny. Taki nie wchodzący w drogę, ustępliwy, taki, żeby przypadkiem nie dać pretekstu do jakichkolwiek 'ale'. Jest czyściutki, w kojcu nie zdarzyło mu się narazie ani jedno siku - tym bardziej nie rozumiem jego byłych właścicieli :roll: Postaram się wyczesać chłopaka niedługo, bo futerko znowu zasłomione, wyłazi trochę podszerstka. Muszę jeszcze powiedzieć, że mam naprawdę miłe odczucia wobec Tyskiego schroniska. Zwykle psy schroniskowe, jakie przyjeżdżają do nas są śmierdzące, chude, często z biegunką i takie ogólnie zaniedbane. Timek chudy nie jest z pewnością ;) z biegunką nie ma kłopotów nawet przy zmianie karmy, nie jest 'wypłoszony'. Patryk odniósł w schronisku bardzo miłe wrażenie - oby takich schronisk było więcej!
-
Ponieważ Was tu dużo, to odezwę się tu też: [COLOR="#ff0000"]PILNIE [/COLOR]potrzebuję jakichś dobrych artykułów dot. zalet kastracji. Chętna na jednego z naszych psów bardzo obawia się, że to jednak okaleczenie :roll: Obiecałam jej przesłać coś do poczytania, tylko na dysku tego nie gromadzę i potrzebuję linków. [COLOR="Red"]POMOCY!![/COLOR]
-
FAGO już nie chudy i wystraszony. Nareszcie w swoim domku!!
wiosna replied to wiosna's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Olena :loveu: Faguś śni nie o panienkach, tylko o przytulaniu się do człowieka ;) btw. [COLOR="#ff0000"]PILNIE [/COLOR]potrzebuję jakichś dobrych artykułów dot. zalet kastracji. Chętna na jednego z naszych psów bardzo obawia się, że to jednak okaleczenie. Obiecałam jej przesłać coś do poczytania, tylko na dysku tego nie gromadzę i potrzebuję linków. [COLOR="Red"]POMOCY!![/COLOR] -
Welsh terier, czy wyrośnięty york... W NOWYM DOMU. Pozostał dług...
wiosna replied to saga_86's topic in Już w nowym domu
Elza, czekamy w takim razie na znać :) Państwu zaleźy na czasie oczywiście, chcieliby już mieć psa u siebie. Ja jutro umówię kastrację. Czy ktoś może się do tej kastracji dorzucić? -
Możesz oczywiście na mnie - tel. 506 935 278, mail: [email][email protected][/email] Część psów jest ogłaszana na mnie, inne na wirtualnych opiekunów ;) A'propos - z kim możemy podpisać umowę hotelową? :razz:
-
Welsh terier, czy wyrośnięty york... W NOWYM DOMU. Pozostał dług...
wiosna replied to saga_86's topic in Już w nowym domu
Patrzcie, jakie mamy tu wariactwo ;) [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5057.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5059.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5065.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5068.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/5/IMG_5071.jpg[/IMG] -
Kikou, smutno strasznie piszesz. Ja wierzę, że znajdzie się dla niego człowiek. Rudzik jest przecież kochany, tak strasznie wdzięczny.. Zrobię mu Allegro u nas. Miałam zrobić już dawno, ciągle czasu na to brakuje :roll: Wczoraj zrobiliśmy zdjęcia:
-
O lekach zapomniałam napisać :roll: Lek nazywa się Eltroxin, bez żadnego "h" w środku :eviltong: Jest wydawany na receptę, ale zostało jeszcze jakieś 10-15 tabletek. Załatwimy receptę przy najbliższej wizycie u weta, a będziemy tam na początku tygodnia. Futro Tima jest dość nieładne, ale chłopak trochę się leni, więc niedługo powinno się poprawić. Słoma z budy się w niego wczepia, przez co wygląda, jakby "z łóżka wstał" :lol:
-
[IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4963.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4967.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4968.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4973.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4981.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4985.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4996.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/inka/IMG_4999.jpg[/IMG]
-
Proszę zdjęcia :) [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4928.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4932.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4940.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4944.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4946.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4952.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/crazy/IMG_4958.jpg[/IMG]
-
Proszę :) I przepraszam, że musiałyście czekać. [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5075.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5077.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5081.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5084.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/timo/IMG_5086.jpg[/IMG]
-
melduję się na wątku ;) Crazy jest przekochana, naprawdę super :loveu: Silna jak koń, ciągnie przeokropnie, jak moje haszczaki. Pewnie z szelek by mocno się ucieszyła ;) No, ale będziemy ćwiczyć chodzenie na smyczy, aby dało się z nią spacerować. Mamy już dzisiejsze zdjęcia, zaraz będę je obrabiać i wstawię.
-
ohh, nerwusy :eviltong: Jestem ;) To Wy wywróżyłyście cztery dni, a czterech godzin cierpliwości nie macie ? ;) Timek już u siebie. Zaraz będę obrabiać zdjęcia, wstawię na wątek hotelowy (bo zrobiliśmy wszystkim psom). Wszystko dobrze. Timo wystraszony jeszcze trochę, ale pogodny, zadowolony, że co chwile ktoś mu uwagę poświęca. Fajny chłopak, dłuuugi taki :loveu:
-
Faktycznie "wisiał" tam strasznie długo, a ja dzisiaj dopiero przeniosłam kolejkę z "kartki obok komputera" do wątku :evil_lol: Są jakieś nowe zdjęcia Lucjuszka ?
-
Welsh terier, czy wyrośnięty york... W NOWYM DOMU. Pozostał dług...
wiosna replied to saga_86's topic in Już w nowym domu
Wieści, wieści!! :sweetCyb: Państwo zdecydowali się na Aspera!! :bigcool::bigcool::bigcool: Co ciekawe, zdecydowali że nie trafi on, jak początkowo zakładano, do mamy Pana, z którym rozmawiałam wczoraj - jego Żona się w Asperze zakochała i postanowiono, że zostaje i nigdzie indziej nie trafi :evil_lol: Z Ocelotem ustaliłyśmy, że kastrujemy przed wydaniem go - umówię weta jak się da najszybciej. I szukamy pomocy w transporcie - ponieważ my nie mamy zbyt wiele czasu teraz. Porozmawiam jeszcze z Patrykiem, ale wstępnie proszę o pomoc - Asper trafić ma do Tarnowa. Nowi właściciele mogą odebrać do z Krakowa czy gdzieś z okolic. Jednak, wiedziałam, że kogoś rozkocha, kudłaty pyszczek! -
Olena, wiesz co - czy Ty chcesz, żebym ja tu sama została na 4 dni ?? :mad: Mam nadzieję, że właśnie się pakujesz, aby przyjechać psy na spacery pozabierać :diabloti: Timo podobno troszkę wystraszony, ale ma prawo nie wiedzieć, co mu szykujemy i czuć się nieco zagubiony :roll: no, teraz już mogę spokojnie pracować ;)