-
Posts
3333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiosna
-
Miś jest szczupły, nie ma na nim tłuszczu, ale nie jest z pewnością tragicznie chudy. Jeśli w marcu był tak potwornie chudy, to może po prostu powoli nabiera ciała, to też przecież trochę trwa. Najważneijsze że ma fajny charakter, z domkiem nie powinno być aż takich kłopotów. Kkanarku, prześlij mi swój adres ;)
-
Zdjęcia w końcu!! :) Świeżutkie, jeszcze ciepłe! Zadowolony: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/chojrak/IMG_4928.jpg[/IMG] Nadstawiający ucha: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/chojrak/IMG_4932.jpg[/IMG] Znudzony: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/chojrak/IMG_4933.jpg[/IMG] Zaciekawiony: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/chojrak/IMG_4935.jpg[/IMG] Grzeczniutki: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/chojrak/IMG_4937.jpg[/IMG] Piękniutki: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/chojrak/IMG_4953.jpg[/IMG] Malutki: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/chojrak/IMG_4966.jpg[/IMG] ...tragiczny...!: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/chojrak/IMG_4938.jpg[/IMG] "Ee, dosyć już tej zabawy!" [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/chojrak/IMG_4934.jpg[/IMG]
-
Dzień dobry na Emirkowym wątku! Na początek zobaczcie sobie to przemiłe zwierzątko: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/emir/IMG_5093.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/emir/IMG_5094.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/emir/IMG_5096.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/emir/IMG_5103.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/emir/IMG_5107.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/emir/IMG_5110.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/emir/IMG_5111.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/emir/IMG_5129.jpg[/IMG] Emir jest bardzo miłym psiakiem, takim subtelniutkim, delikatnym, filigranowym. Błyskawicznie się uczy i jest bardzo kontaktowy. Teraz ma swojego przyjaciela Jazza, więc w ciągu dnia ma się z kim bawić (i nie marnują ani chwili ;) ).
-
A oto Miś: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/misio/IMG_4995.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/misio/IMG_4996.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/misio/IMG_5009.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/misio/IMG_5032.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/misio/IMG_5033.jpg[/IMG] Został już u nas odrobaczony i zaszczepiony na wirusówki, w następny poniedziałek będzie wścieklizna.
-
Dzień dobry! :) Misio zadomowił się już u nas (u siebie!), czuje się dobrze, jest bardzo wesoły i towarzyski. Garnie się do ludzi, jest pieszczochem i żywo domaga się uwagi. Troszkę szczeka kiedy idziemy do innego psa - chciałby żebyśmy chodzili tylko i wyłącznie do niego ;) Z Misia jest bardzo miłe psisko, myślę, że trzeba zrobić mu intensywaną akcję ogłoszeniową i znaleźć fajny domek, gdzie Miś będzie miał swojego własnego ludzia. Zaraz pozmniejszam zdjęcia i Wam wstawię ;)
-
No to zobaczcie chłopaka nareszcie, bo piękny jest ;) [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5082.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5086.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5088.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5092.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5099.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5101.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5104.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5105.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5116.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5119.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5121.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5122.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5125.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/jazz/IMG_5126.jpg[/IMG] Cieszę się, że mogliśmy przyjąć Jazza - jakby nie akt, że wcześniej znał i lubił Emira, nie byłoy to możliwe. A psiaki naprawdę dogadują się świetnie, marzy mi się, żeby poszły razem do nowego domku. Jazz to miłe bardzo psisko, trochę nieśmiałe, ale za smakołyki daje się przekonać i przychodzi do nas. Chodzenie na smyczy nie jest jego ulubioną zabawą, smycz mu się nie podoba i denerwuje, a jak jeszcze atakuje łapkę to już w ogóle tragedia! Ale ćwiczymy i będzie lepiej. Ocelot - Ty się nie odgrażaj tylko przyjeżdżaj!!! Aha - czy Emir ma wątek?
-
Ależ cisza! A ja tutaj też mam niespodziankę! Portreciki mojego maluszka! :loveu: [SIZE="1"](Tylko nie ogłaszajcie go zbyt zawzięcie, potwornie ciężko byłoby mi się z nim rozstać :oops:)[/SIZE] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/niko/IMG_4982.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/niko/IMG_4983.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/niko/IMG_4985.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/niko/IMG_4988.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/niko/IMG_4991.jpg[/IMG]
-
Kikou, zamów proszę karmę, ja z hotelem poczekam, a jedzonko przecież malec musi mieć. Zerknijcie, dzsiejsze poranne zdjęcia :)
-
Dzień dobry!! :) Mam niespodziankę :) [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/wladek/IMG_4971.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/wladek/IMG_4972.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/wladek/IMG_4974.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/wladek/IMG_4977.jpg[/IMG] Właduś ma się dobrze, dnie spędza wylegując się na słońcu (lub chowając przed deszczem.... :roll: ) razem se swoimi kumplami - znanym Wam już dobrze Rudzikiem i Nikodemkiem. Chłopcy bardzo się lubią, stworzyli sobie Towarzystwo Starszych Panów ;) pewnie ucieszyliby się z szachów, kart, lub choćby herbaty i czajnika ;) Nie wiem, czy o tym pamiętacie, ale Właduś jest u nas ciągle na plusie - 72,60. Niedługo mu lokatę założę i będę procenty dodawać :razz:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
wiosna replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
narazie szybciutko, ale będzie więcej! [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/tolek/IMG_4922.jpg[/IMG] -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
wiosna replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Jakoś mi długo te zdjęcia idą, ehh.. sto spraw naraz, reanimacja komputera do tego... i się jeszcze okazało, że drukarkę też mamy spaloną :placz: Ale Nadia za to szczęśliwa! [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4930.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4931.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4942.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4943.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4946.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4947.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4930.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4949.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4950.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/nadia/IMG_4964.jpg[/IMG] i szczęśliwa Gosia a Tolusiem, offtop, a co! (z góry Ci Gosiu obiecuję, że zdjęcia nie usunę!) :evil_lol: [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/tolek/IMG_4922.jpg[/IMG] -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
wiosna replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
wlasnie nad nimi pracuje - nad niedzielnym Tolkiem na scenie (i w Twoich ramionach), Maxem do gory nogami, ale mam tez dzisiejsze - niespodzianki :) -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
wiosna replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
dzieki za smska, wyslalas go wlasnie jak konczylam posta. Jak ocale reszte danych i bede znowu miec gg to sie odezwe ;) -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
wiosna replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Jestem wreszcie.... jak nie urok to... przemarsz wojsk :roll: Najppierw rozliczenie: Dotarła wpłata od Agaty51: 20,00zł i od AgusiP: 30,00zł - dziękuję! Bardzo dziękuję też za zgłoszenie Nadii na Sterylkową Skarbonkę - wątek jest rewelacyjny i ogromnie mi się ta akcja podoba! Napiszę dane tutaj: Gabinet Weterynaryjny Ventus, Lek. wet. Katarzyna Wiatr, ul. Gałczyńskiego 8, 46-203 Kluczbork. Koszt wyniesie od 200 do 250zł, może 230 - nie brałam Nadii do gabinetu, więc ustalone to było na słowo, Kasia nie widziała i nie ważyła Nadii. Jeśli wymagana jest kwota konkretna, to zróbmy tak: jeśli wyniesie ona ponad 200zł to ja tę resztę pokryję, pomoc i tak jest ogromna. A teraz najważniejsze - sama Nadia! Jest coraz śmielsza, bardzo wesoła i potwornie aktywna. Ona nie nadaje się absolutnie do mieszkania samej - musi koniecznie mieć innego psa do towarzystwa, inaczej demoluje (jak miała cieczke to zeżarła nam deski w kojcu - całkiem mocne, jak się zdawało :roll: Na porządku dziennym są u niej przemeblowania - powywalane miski, woda wylana, poprzestawiane drewniane podesty. Ostatnio obdarła dach budy z papy i właśnie pracuje nad samym dachem, wejście do budy powoli przerabia na trociny ;) To pies który nudzi się sam, który powinien mieć aktywne, chętne do zabawy towarzystwo. W tej chwili Nadia mieszka z Chojrakiem, lubią się bardzo, szaleją obydwajak szalone szczeniory, ale towarzystwo chyba będę musiała jej zmienić - chciałabym aby była z psem nieco bardziej zrównoważonym - Chojrak, mimo tego że zrobił też ogromne postępy i że jest psem przekochanym, jest strachliwy, często ucieka do budy, a ona powinna brać przykład raczej z psa który garnie się do ludzi. Zapoznaję ją właśnie z Tolkiem, jeśli Gosia nie będzie miała nic przeciwko i jeśli sam Tolek wyrazi zgodę, to widziałabym je razem - Tolek to ostoja spokoju, a jednocześnie radosny i zabawowy psiak, bardzo poukładany psychicznie - idealny towarzysz dla Nadii. Jeśli nie Tolek to poszukam jej innego kawalera, tylko Chojrak biedny sam zostanie, bo mamy deficyt suń i prawie same psiaki (Nadia jest jedyną hotelową sunią, a my mamy też jedną tylko i w dodatku zajętą swoim własnym towarzyszem (bratem?) ). Ale o to będziemy martwić się później, teraz ważne, żeby Nadia się uczyła. Świetnie zachowuje się już przy nas, nawet czasem zachowuje się jak nastolatka - niby umyka i nie wchodzi w drogę, ale za plecami mnie obszczekuje, zaczepia, przeciąga bieganie nie wracając do kojca, kombinuje jak by tu smakołyka wyciągnąć z mojej kieszeni.. robi się z niej naprawdę fajne psisko, jest bardzo towarzyska, choć dotyku ciągle nie lubi. Pozwala sobie zapinać i odpinać smycz, daje też głaskać się bez jakiejś paniki, jak to było kiedyś, chociaż głaskanie nieco ją usztywnia, nie jest wtedy spokojna. Nie lubi zakładania i zdejmowania obroży przez głowę, narazie to dla niej zbyt mocny dotyk. Ale całkiem ładnie chodzi za to na smyczy. Pokażę Wam ją jak tylko obrobię zdjęcia. aha - spaliło nam komputer i modem, wczoraj kupiliśmy modem drugi, a komputera używamy innego, ehh... Dziękuję za troskę i dziękuję Gosia! za przekazanie wieści, bałam się, że mnie tu tak długo nie ma i będziecie się zastanawiać gdzie znowu przepadłam.. -
Jestem, dotarłam - dzien dobry Wam wszystkim. Jazzik podróż zniósł dzielnie i dość spokojnie, od razu po przyjeździe zabraliśmy go na spacer z Emirem - psiaki przywitały się dość radośnie. Jazzik jest nieśmiały, trochę uciekający, smycz też niebardzo mu się podoba, ale nie jest na pewno żadnym tragicznie dzikim psiakiem, mam nadzieję, że się szybko do nas przekona. Jutro postaram się zrobić i wstawić zdjęcia malucha.
-
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
wiosna replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
Tak, zabieramy go, już mnie Ocelot o niego dorwała :) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
wiosna replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
to nie tak, że tylko Ty! Ja po prostu spodziewałam się kilku minut czytania ;) Uciekam spać, jutro długa droga przed nami, a jak wrócimy to Tolek będzie miał nowych sąsiadów. Spokojnej nocy! -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
wiosna replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
Chodzi o Czarka, czy jeszcze inne psisko? -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
wiosna replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
HALO HALO!!! MAM WIEŚCI!! NAJLEPSZE!! :) Sarunia pojechała do domku!