Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Nie zalało nas. Żeby do nas woda dotarła to chyba morze (którego nie ma w okolicy :evil_lol:) musiałoby wystąpić z brzegów. Straszne jest to co widziałam czy to na zdjęciach czy na żywo. Współczuje tym ludziom którym żywioł zabrał domy...:shake: Tydzień temu byłam nad Wisłą, koszmar. Dziś byliśmy na dłuugim spacerku. Słuchajcie, siedzę na przystanku tramwajowym, podchodzi do mnie mały chłopiec, nie wiem, ze 4 lata może miał. Spytał się czy może pogłaskać, spoko normalka że ktoś o to pyta. Za nim jego rodzice ok. 30. podeszli i też zaczęli go miziać, o o o jaki biedny piesek, klate założyli... :evil_lol: Masajek zaczął się wycierać o ich spodnie żeby mu zdjąć kaganiec. I w pewnym momencie ojciec mówi że synek zobaczył mnie z okna autobusu :crazyeye: i że specjalnie wyszli z niego bo piesek spodobał się jego synkowi i koniecznie chciał go pogłaskać :crazyeye: Ojciec spytał się o charakter, o rasę. Posmyrali Masaja i poszli na przystanek :lol:W sumie nie powiedziałam mu wszystkiego bo jakoś okoliczności nie sprzyjały. Ale no...pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło :lol::lol::lol: W zeszłym tygodniu jak byłam nad Wisłą to minęłam parkę na ławce. Chłopak do panny, "zobacz, tak wygląda mieszanka jamnika z....." No i nie wiem z czym :diabloti: bo ich minęłam, ale tak mnie zakorciło żeby się cofnąć i spytać z czym ahmmmm :diabloti: Ale już mi się nie chcało. Albo jak poszłam na podzamcze zrobić ze skarpy foty Wisły. Zatrzymalismy się na postój, rozłozyłam klamoty, nalałam wodę w michę, Masaj się położył na trawce i sobie leży...Ja stoję obok niego i nagle zauważam że jakiś turysta skośnooki zaczyna focić mi psa :lol::lol: :-D Agnes, Ala, dzięki za linki, zapisałam sobie. Olej z łososia daje już 3 tydzień. Nie wiem...jakoś zmiany nie widzę...:niewiem: Nie wiem czy to dlatego że widzę go codziennie czy faktycznie nie ma zmiany. Ale dobra, bez paniki, zamówiłam dwie butelczki. Pierwszej jeszcze nie skończyłam. Fajnie że foty sie podobają :multi: Z dziś, prawie jak świeże bułeczki :evil_lol: Nie miałam aparatu więc tylko 4 foty :eviltong: [img]http://img52.imageshack.us/img52/32/zdjcie0110d.jpg[/img] [img]http://img44.imageshack.us/img44/7219/zdjcie0114.jpg[/img] Sem mła w nowej czuprynie :lol::lol: [img]http://img59.imageshack.us/img59/8456/zdjcie0126f.jpg[/img] [img]http://img193.imageshack.us/img193/1741/zdjcie0108e.jpg[/img] Jutro jak mi czas pozwoli to wrzucę z nad Wisły...albo wcześniejsze? Mam zaległości zdjęciowe :siara: :evil_lol:
  2. [quote name='Marta_Ares']jesteś chyba jedną z nielicznych, którzy są tu od początku z nami?[/QUOTE] Skoczyłam na pierwszą stronę i muszę powiedzieć że...zgadza się :) Fajne zrobiłaś prezentacje w pierwszym poście. Heheheeh, jaki dumny i blady na salonach :evil_lol: Pies Ci zarasta, czas ciachać :diabloti:
  3. Gustowne brązowe skarpetki. Bardzo modne w tym sezonie :cool3: http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza%20-%20Maj2010/DSC_7756.jpg
  4. Płakać mi się chce jak widzę takie zdjęcia.... Swoją drogą są ekstra. Dopiero z lotu ptaka widać jakie nieszczęście dotknęło te miasto...:-(
  5. Co ja czytam! :multi::multi: Takie cudne wiadomości. Strasznie się cieszę że zostaje na stałe w DT :multi::multi: Wspaniale :multi: Te małe asty to jakieś chyba nieporozumienie :crazyeye: Żaden wet nie uśpi zdrowych szczeniąt :roll:
  6. anetta

    Furminator

    [quote name='carolinascotties']czy ktos z Was uzywa - [B]ELIMINATORA HORD ? jest tutaj - [/B] [URL]http://germapol.istore.pl/product/view?id=1311443[/URL] kopiuje opis: "ELIMINATOR HORD Z 4 WYMIENNYMI KOŃCÓWKAMI - przyrząd do usuwania podszerstka. [B]Działa podobnie jak Furminator.[/B] Polecany dla psów o włosie krótkim do średniodługiego. [B]Dzieki zastosowaniu specjalnego "ostrza" wyciąga podszerstek bez niszczenia czy ucinania włosa okrywowego.[/B] Zasada działania jest bardzo prosta - używacie Państwo vachtminatora jak grzebienia. Sprawdza sie doskonale u psów ras np.: beagle, posokowiec, większość terierów, lablador, golden retriever, berneńczyk itd. W zestawie z ostrzami o wymiarach: 50, 66, 76, 100 mm." zamierzam wyprobowac jego dzialanie na swoich Szkotach - ale chcialabym poznac Wasze opinie :)[/QUOTE] Osobiście nie polacam. Rok temu kupiłam taki [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1311367,coatminator,z,czterema,wymiennymi,ostrzami.html[/url] Jest identyczny z tym "Twoim", tylko inna nazwa. Po paru miechach widełki za które się zachacza nożyk wyłamały się. Dodam że nie tylko ja tego używałam, nożyki były wymieniane co jakiś czas na mniejsze lub większe, w zależności od wielkości psa. Teraz czesze samym ostrzem. Pisałam nawet o nich na tym wątku, ktoś (już nie pamiętam kto) pisał że też taki ma i nic takiego sie nie działo. Teraz gdybym musiała kupić fur. to tylko "w całości" bez żadnych wydziwnień z wymianą nożyków.
  7. :shake::shake: Produkcja kolejnych koondelsberry....
  8. Czym sie różnią te królewskie dobki i rotki od zwykłych?
  9. O rany, ale smunte wiadomości :((((( Ehhh. Przykre bardzo.
  10. Duuuża suka :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000049.jpg[/img] Duuuży zoom :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000050.jpg[/img] Komu sanki? :siara: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000051.jpg[/img] Prawie jak na plaży....:roll::-( [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000052.jpg[/img] Dziekujemy :p Uciekam :scared:
  11. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000045.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000046.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000047.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000048.jpg[/img] [COLOR="#ffffff"]..............[/COLOR]
  12. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000040.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000041.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000042.jpg[/img] Firanka :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000043.jpg[/img] Szok! Ta mała przybiegła do nas, wywaliła się kołami do góry, pod kolana mi wchodziła, wąchała nasze! rzeczy a Masajek NIC! :multi: Taka byłam z niego dumna :loveu: Kiedyś to było nie do pomyślenia, wszystko co było obok nas było świętością :razz: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000044.jpg[/img]
  13. Hej! Dawno nie padało :diabloti: :placz::placz::placz::placz: Ja już nie chceeeee Z chęcią bym w domu została a tu trzeba wyyjść buuuuuu Smallpati, podróż sentymentalna :lol::loveu: Kaji z nami nie ma już prawie 8 m-cy :-( Bardzo mi jej brakuje.....:-( Cola, łoś robi wrażenie ale chyba juz podziękuję za takie spotkania :lol: Wtedy był lajcik bo sobie stała daleko od nas i obserwowała, a co by było jakby zaczęła biec w naszą stronę? :crazyeye: :mdleje: Ala, algi to pod jaka postacia się daje? :oops: Z olejem z łosiosia dostałam gratis (jak miło z ich strony!) jeszcze dwie torebeczki smakołyków. W jednej jest pokrojony w kosteczki suszony łosoś, bardzo posmakowało małemu :multi: A w drugiej...nie wiem jeszcze :evil_lol: Zuzole, :evil_lol: c.d słonecznych fot [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000035.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000036.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000037.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000038.jpg[/img] Taka była szybka że z trudem ją złapałam :evil_lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000039.jpg[/img]
  14. Hhah, groźny yorczek :evil_lol::evil_lol: Posłano rewela! Widac że jej tam dobrze.
  15. Prezencik przyjęłaś? :diabloti: Jak po wizycie teściów?:evil_lol:
  16. Pięknie wszystkie wyglądają:) Pasterz w byczkach i jałówkach :lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/467096/00000032.jpg[/img]
  17. Ojej, urodziny miał! Spóźnione ale baardzo szczere. Wszystkiego najlepsiejszego Aresku :Rose: Pamiętam tego berbecia małego :loveu::loveu: Uwielbiam jak tak szaleją ze sobą :loveu: Leeeciiiii [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/DSC06270.jpg[/url]
  18. Aria w nowej fryzurze wygląda.....inaczej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jezuu, zimaaa., nieeee nieee nieee
  19. Dokładnie, do bani :placz: Mamooo, ratuj! [url]http://global.images8.fotosik.pl/321/caa0163211574c6b.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Jaki Wauzi był podobny do Bianki :loveu: A na II zdj. to nie ona :eviltong::evil_lol:
  21. Ale tu sie dzieje! Nieźle z ta alergią :crazyeye: czy co to było! Na szczęście juz po wszystkim. A co do golenia to ja tez się nawet kiedys zastanawiałam czy ogolić uszatego :knuje: bo te jego fruwające kłaczki po mieszkaniu to jakaś masakra...:evil_lol:
  22. OO jaaa, ale miał wakacje. Fantastyczne widoki, zwierzaki i wszystko inne :cool1: :loveu:
  23. Brak mi słów [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5102831.jpg[/url] Przykro z powodu suni :(
  24. :crazyeye: No coś Ty!! To one tam maja napisane numery? W życiu bym na to nie wpadła żeby sprawdzać czy coś sie kryje pod spodem :roll::cool1: Nie tylko u Twoich ale też ogólnie.
  25. Oo, dziękuję :loveu:
×
×
  • Create New...