Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. 10 h, podziwiam :cool3: Ojej :( Może to od wody?
  2. No tak...co dobre szybko się kończy.... :shake: Niestetyyyyyyy Kurcze, zaje...fajne poddasze z widokiem na morze :mdleje: jeśli dobrze widzę.
  3. :multi: I to domek dogomaniaczki! :multi: Suuuper
  4. Poodziwiam foty..i podziwiammm :loveu: aaaa :loveu: Trzymamy kciukasy!
  5. Piękne :loveu: Nigdy tam nie byłam...
  6. [quote name='agaciaaa']Rozumiem, że się fotka podoba? :lol: A mi jakoś nie, kolory jakieś nie teges i w ogóle nie tak miała wyglądać ;)[/QUOTE] Noo baaa :cool3: Łiii taam,dobrze jest pani magister :lol:
  7. W końcu mogły się wyszaleć :multi: :loveu: Ile potrzebujesz czasu aby zrobić taką książeczkę? z ciekawości pytam :p
  8. Dobrej zabawy :evil_lol: :cool3::cool3: No! w końcu bez irokeza :evil_lol:
  9. Uuuu, ale zapewne gdzieś tam znajdziesz kawiarenkę :evil_lol:
  10. Boże, te kosmiczne koty są po prostu...niesamowite! Skąd się biorą takie cuda?? tak tak, wiem, od misieek :evil_lol: :crazyeye::loveu::loveu: Spadaj, to mój pieniek :evil_lol: [url]http://lh5.ggpht.com/_MXkMDrRnqFY/TCyuYHxA-XI/AAAAAAAAEwg/-nJ25xrvRjo/s576/DSC_0127.JPG[/url] Lolka, gratuluje Luidziego? jezuuu, jak to odmienić?? :evil_lol: Też żeś sobie imię wybrała hahaha :diabloti::evil_lol: ;)
  11. :shocked!::mdleje::flaming: [url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/IMG_73561.jpg[/url] obrzydlistwo
  12. Mam komplet obr.+smycz Ami Play i jak do tej pory nic się nie dzieje. Może dlatego że uszaty nie ciągnie jak parowóz ;) Jakość wykonania mi się podoba. Muszę zaznaczyć że obrożę ma dla średniaków i dużych a to dlatego że obroże dla S-ek z tego co czytałam tutaj info. są marnej jakośći, z czego innego są uszyte. Ale dla dużego psa bym nie kupiła po tym co tu czytam. Co jest na plus to to że na akcesoria Ami Play jest 3 lata gwarancji. Baaardzo ładnie wygląda ta obróżka na Raście :loveu:
  13. Widziałam że gdzieś byliście? A gdzie, bo ja nie na bieżąco? :p I coś mało fot z tego wyjazdu. Szpila to się chyba wynudziła za wsze czasy bo dwa zdjęcia i na każdym z nich śpi...:diabloti: bidna, dwa razy kuku w łapce sobie zrobić to trzeba mieć cholernego pecha:shake:
  14. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000006.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000007.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000008.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000009.jpg[/img] po prawej tam gdzie latarnie jest bulwar ze schodkami [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000010.jpg[/img] Pa :p c.d.n
  15. Uhh, się zakurzyło...Rachu ciachu i będzie po kurzu [img]http://www.muzycznaplaneta.pl/images/smilies/sprzata.gif[/img] Jakby kto pytał to żyjemy i mamy się dobrze :p Jednak dobry ten olej z łososia:lol::lol: Po szczotkowaniu i furminatorowaniu widać różnicę. Byłam na Dniu Wisły, fajna sprawa, akurat przyjechałam przed wielką paradą jednostek wiślanych :evil_lol: Tyyyle stateczków, motorówek, poduszkowców w jednym czasie robi wrażenie. 1 fala na Wiśle 23.05 :roll: Zabrałam uszatego bo nigdy nie był nad Wisłą :p [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000001.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000002.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000003.jpg[/img] Stoimy na ścieżce rowerowej która zjeżdża w dół na bulwary. Wszystko zalane... [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000004.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/485151/00000005.jpg[/img]
  16. Witaj po przerwie :lol: Achh, żeby mieć taaakie widoki...:rolleyes: [url]http://i855.photobucket.com/albums/ab120/bonita_eksodus/P6052315.jpg[/url]
  17. Justa! Geniuszu Ty, gratuluję :klacz::klacz: Jak to do sierpnia, buuuuuu:-( A z tym rowerem to nie przesadzili? żeby siodełko wymieniać? :evil_lol: A gdzie serwisujesz? kurcze, muszę dać swój bo strasznie mi zaczął skrzypieć i piszczeć, szału dostaje :evil_lol: Czuje się jakbym na jakimś badziewiu jeździła :evil_lol:
  18. :-( rany... Tak bardzo mi przykro :placz::placz:
  19. Taką matę Kardiffa to my mamy. Trochę mnie drażni że te ścianki nie są bardziej sztywne. Możliwe że to przez to że mata nie jest wystarczająco naprężona, ni wim. A foty rewela!! Gratki za stracenie 1 kg :multi: Shel, Ty to masz oko :crazyeye:
  20. :crazyeye: brrrr, dobrze że obcego nie zjadła!! Ale dziewczyny szaleją na spacerkach :loveu:
  21. :roflt::roflt: co on ma na sobie.....:turn-l: jak mogłaś mu to zostawić na grzbiecie. [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC08831.jpg[/url] :loveu: ale fajny kadr, strasznie mi sie podobaaaa :loveu::loveu: brawo za refkeks :cool1: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/WIOSNA/DSC09138.jpg[/url] A demot wymiata :evil_lol:
  22. anetta

    bzik

    Jak tak czytam to zastanawiam czy się czy dane jest żeby sie w końcu spotkać we trójkę :lol: Justa wybyła, ja za tydzień nie będę mieć psa przez 2 tyg....:roll:
  23. Pani Magister! Fiu, fiuuuu. Szacuneczek i gratki :klacz: oooooooooo [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-14.jpg[/url] :mdleje: :loveu:
  24. [url]http://img411.imageshack.us/img411/386/sl554147.jpg[/url] A tej co, paralizu dostała? :evil_lol: [quote]I kocham pytania."A te dwa wilczurki to dzieci tej dużej?"[/quote] hahaha właśnie miałam się pytać czy już były takie pytania do Ciebie :evil_lol::evil_lol: Tylko troche inaczej "Czy ten mały do dziecko tych dwóch?" :roflt::roflt:
  25. [quote name='betty_labrador']czesc Anetko ;) ciesze sie niezmiernie ze znów mnie nawiedzilas. I ciesze sie ze podoba sie Tobie moja galeria i zdjęcia. na stronie cavano mysle ze wiecej szczegółow sie dowiesz ;)[/QUOTE] Ta wasza strona mi się nie otwiera do końca. Ze strony wiem tylko tyle gdzie macie treningi i to wsio :razz: Rysunek fantastyczny!! :loveu::loveu:
×
×
  • Create New...