Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    Buty

    [quote name='moth']No niestety, każdy rozmiar ma swój kolor. :-P[/QUOTE] Aaaa.....ooo, takie...buty :lol::lol: Bonsai, no troche kiepsko, ale ważne że może chodzić po chodniku :multi: Wg, mnie to powinny być wyższe żeby mu się śnieg nie dostawał do środka gdy biega po zaspach :-D Vege, myślę to podeszwa :p
  2. anetta

    bzik

    Zaroślak :lol: Ale przynajmniej wesolutki ten zaroślak :multi:
  3. Ale impra:-D Wtrafiłam idealnie! Wszystkiego najlepszego Weszuś :loveu: :drinking::drinking: Twoje zdrówko :knajpa:
  4. anetta

    Buty

    Ciekawie to wygląda, nie powiem :cool3: Jak dla mnie to za bardzo się rzucają w oczy ;) Powinni jeszcze zrobić czarne. Nie są chyba bardzo grube, co? A jak z wkładaniem łapy do środka, nie ma problemów? U nas dzisiaj było dużo bieganka i dłuższy spacerek w bucikach. Troche się ściągnęły, ale trzymały się na łapach. W drodzie do domu, po całych szaleństwach, porobiły się zbrylenia no i górna część się wywija, nie wiem czy to wszystkie miękkie butki mają czy nie, nigdy nie miałam butów dla psa ;) A tak w ogóle to chyba nr. mniejszy powinnam wziąć...:( Na samym początku [img]http://img411.imageshack.us/img411/9725/schowek02in.jpg[/img] pod koniec. Na prawej tylnej widać zbrylenia. [img]http://img4.imageshack.us/img4/3897/schowek01un.jpg[/img]
  5. Super!! Powodzenia Mieszko :multi:
  6. Ani słowa? To ja jeszcze powiem że Ci bardzo współczuje :shake: Rany, leżę i kwiczę :evil_lol::evil_lol: weszłam na stronkę którą olcha wkleiła hahahahaha, polewka, co za ludzie!! Jeden lepszy od drugioego :mdleje: Pepka to raczej nie mo szczęśliwej miny
  7. Foty na łóżku to fotomontaż, zauważcie że Gezes praktycznie cały czas leży w Panem Pingwinem w jednej pozie :lol::lol::lol: Fota z miskami powaliła! ach, juz wiem czy G cały czas mamle tego Pana Pingwina :PROXY5: To ze stresu, musi przeciez na kimś się wyżyć, jak nie na faflunie to przynajmniej na pingwinie :evil_lol: A jak nie ma Pingwina to zobaczcie jaką ma minę [url]http://img148.imageshack.us/img148/6840/34873523.jpg[/url] "Boże, czemu mnie pokarałeś tym brązowym, za jakie grzechy..." :evil_lol::evil_lol:
  8. Jakie szaleństwa :lol::lol: Ale drzwi to nie zazdaszczam :shake:
  9. :loveu: Jak ładnie masz w środeczku. A co do bodygarda działeczki, to na dogo też się zdarzają psiaki które "cioteczki" :evil_lol: chętnie wyadoptują do pilnowania niż na kanapkę :p
  10. anetta

    ochrona lapek

    Smarowałam przed każdym wyjściem. Kupiłam butki Chaby, kremu na chwilę obecną już nie potrzebujemy :)
  11. Jedna nasza pleksi złamała się przy kółeczku :( Zwalam to na mróz, bo pies nie szaleje jakoś specjalnie czy tarza się. Była przyczepiona do obroży łańcuszkowej. Druga przy innej obroży trzyma się dobrze. Ehh, będzie zrobiona druga dziurka.
  12. anetta

    Buty

    [quote name='barberry']Może używał ktoś takich butów? [url]http://www.chaba.pl/?p=offer&cat=7&prod=69[/url] Moja piesa raczej nie zaakceptuje niczego sztywnego na nogach a te wydają się być dosyć miękkie...[/QUOTE] Dziś kupiłam, na spacerku przetestowane. Na razie nic się nie zsunęło, jak dla mnie mogą być :lol: Zobaczymy co będzie dalej. Uszaty na pewno jest bardziej szczęśliwszy bo nic nie szczypie z łapki:p Ciekawa jestem tych gumowych i jak to wygląda na łapach.
  13. O jaaa, Duffel zaj.. wygląda w tej obroży. Z jednej strony goldenek, tiu tiu tiu, sama słodycz, a tu obroża z ćwiekami :diabloti: Super, super!! :ylsuper::happy1: Ciekawe czy będą pytania czy on jest groźny :evil_lol: :diabloti:
  14. anetta

    ochrona lapek

    [quote name='Śnieżynka']Mam pytanie czy to jest to ?? [URL="http://www.bronkssklep.republika.pl/hundsalva.html"]www.bronkssklep.republika.pl/hundsalva.html[/URL][/QUOTE] [quote name='bumerang']Tak to jest ta masć, to już nie potrzebujesz kontaktu, masć polecam:loveu:[/QUOTE] :-( Strona już nie istnieje. Szkoda. Bumerang, masz kontakt do tego przedstawiciela? Muszę coś wymyślić, bo maść którą używałam już jest na wymarciu :( Myślałam o butach, ale nie wiem czy by chciał w tym chodzić :cool1: i czy by mu nie pospadały z racji że ma krótkie te łapiny i troszke krzywe :p Muszę się przejść do sklepu zoo. i zobaczyć czy mają ten krem Trixi z ostatniego linka.
  15. :multi: Strasznie się cieszę :multi: Po jakiej dzielnicy Lilka będzie się lansować? :cool1:
  16. [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000011.jpg[/img] Państwo wyszli z rodzinką na wycieczkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jamniczek, kot oraz frecia :lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000012.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000013.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000014.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000015.jpg[/img]
  17. Dziękujemy za życzonka :loveu: Torcik był moim wymysłem :evil_lol: Chciałam jeszcze świeczke postawić, ale w końcu było bez :lol: Kuurcze ile śniegu :crazyeye: A to dopiero początek :diabloti: Uszaty w 7 niebie, biega, szaleje, wygłupia się, a ja razem z nim :eviltong: W sb. zaczęło padać, lepszego prezentu nie mógł sobie wymarzyć :p Wczoraj myślałam że nie dojade do metra, bus spóźniony a jak już przyjechał to się wlókł niemiłosiernie :cool1: Dziś już będzi elepiej bo ulice czarne. Cola, u tego samego sprzedawcy są? Które masz? C. d [SIZE="1"]przypominam że to koniec sierpnia, haha[/SIZE] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000006.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000007.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000008.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000009.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000010.jpg[/img]
  18. Buhahahha, no nie mogę hahahaha [url]http://img502.imageshack.us/img502/1742/img3555x.jpg[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif[/img]
  19. Spóźnione. Wszystkiego NAJlepszego :loveu::BIG::drinking::drinking: Bazaylek kawał chłopa :crazyeye:
  20. :multi::multi: Gratuluję :loveu: A chłopaki myslę że dotrtą do siebie.
  21. KOSZMAR! :shake::-(
  22. [img]http://img257.imageshack.us/img257/283/dscf8405.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/6074/dscf8408.jpg[/img] [img]http://img714.imageshack.us/img714/209/dscf84090.jpg[/img] JAMI! Pyszneee było. [img]http://img10.imageshack.us/img10/6314/dscf8414.jpg[/img]
  23. No i kaloszki poszły w odstawkę :lol::lol: Zima przyszła :lol: Niee no, a tak serio to chciałam takie do 40...noooo... moooooże jakby mi się baaardzo spodobały to te 50 dych mogę wybulić. Zastanawiam się :lol::lol: Nadal :lol::lol: A te butki Cola to całkiem fajne. Trawka jest z końca sierpnia ;) W sb. Uszaty miał urodziny :multi::multi: :loveu: Dopiero dziś dostał prezent a'la torcik :lol::loveu: Foty gnioty, ale są :eviltong: Nie wiem jak trzeba było je ustawić aby były ok. Nie chciał jeść, był w wielkim szoku że on ma jeść z talerzyka :lol: Patrzył się na mnie bardzo wymownie :evil_lol: "Coooo, z talerza mam jeść? Pogięło cię?" :evil_lol::evil_lol: [img]http://img255.imageshack.us/img255/5871/dscf8393x.jpg[/img] [img]http://img573.imageshack.us/img573/3427/dscf8395.jpg[/img] [img]http://img403.imageshack.us/img403/2590/dscf83990.jpg[/img] [img]http://img534.imageshack.us/img534/1360/dscf8402j.jpg[/img]
×
×
  • Create New...