-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote name='moth']No niestety, każdy rozmiar ma swój kolor. :-P[/QUOTE] Aaaa.....ooo, takie...buty :lol::lol: Bonsai, no troche kiepsko, ale ważne że może chodzić po chodniku :multi: Wg, mnie to powinny być wyższe żeby mu się śnieg nie dostawał do środka gdy biega po zaspach :-D Vege, myślę to podeszwa :p
-
Zaroślak :lol: Ale przynajmniej wesolutki ten zaroślak :multi:
-
Ale impra:-D Wtrafiłam idealnie! Wszystkiego najlepszego Weszuś :loveu: :drinking::drinking: Twoje zdrówko :knajpa:
-
Ciekawie to wygląda, nie powiem :cool3: Jak dla mnie to za bardzo się rzucają w oczy ;) Powinni jeszcze zrobić czarne. Nie są chyba bardzo grube, co? A jak z wkładaniem łapy do środka, nie ma problemów? U nas dzisiaj było dużo bieganka i dłuższy spacerek w bucikach. Troche się ściągnęły, ale trzymały się na łapach. W drodzie do domu, po całych szaleństwach, porobiły się zbrylenia no i górna część się wywija, nie wiem czy to wszystkie miękkie butki mają czy nie, nigdy nie miałam butów dla psa ;) A tak w ogóle to chyba nr. mniejszy powinnam wziąć...:( Na samym początku [img]http://img411.imageshack.us/img411/9725/schowek02in.jpg[/img] pod koniec. Na prawej tylnej widać zbrylenia. [img]http://img4.imageshack.us/img4/3897/schowek01un.jpg[/img]
-
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
anetta replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Super!! Powodzenia Mieszko :multi: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ani słowa? To ja jeszcze powiem że Ci bardzo współczuje :shake: Rany, leżę i kwiczę :evil_lol::evil_lol: weszłam na stronkę którą olcha wkleiła hahahahaha, polewka, co za ludzie!! Jeden lepszy od drugioego :mdleje: Pepka to raczej nie mo szczęśliwej miny- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Foty na łóżku to fotomontaż, zauważcie że Gezes praktycznie cały czas leży w Panem Pingwinem w jednej pozie :lol::lol::lol: Fota z miskami powaliła! ach, juz wiem czy G cały czas mamle tego Pana Pingwina :PROXY5: To ze stresu, musi przeciez na kimś się wyżyć, jak nie na faflunie to przynajmniej na pingwinie :evil_lol: A jak nie ma Pingwina to zobaczcie jaką ma minę [url]http://img148.imageshack.us/img148/6840/34873523.jpg[/url] "Boże, czemu mnie pokarałeś tym brązowym, za jakie grzechy..." :evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:loveu: Jak ładnie masz w środeczku. A co do bodygarda działeczki, to na dogo też się zdarzają psiaki które "cioteczki" :evil_lol: chętnie wyadoptują do pilnowania niż na kanapkę :p -
Smarowałam przed każdym wyjściem. Kupiłam butki Chaby, kremu na chwilę obecną już nie potrzebujemy :)
-
Jedna nasza pleksi złamała się przy kółeczku :( Zwalam to na mróz, bo pies nie szaleje jakoś specjalnie czy tarza się. Była przyczepiona do obroży łańcuszkowej. Druga przy innej obroży trzyma się dobrze. Ehh, będzie zrobiona druga dziurka.
-
[quote name='barberry']Może używał ktoś takich butów? [url]http://www.chaba.pl/?p=offer&cat=7&prod=69[/url] Moja piesa raczej nie zaakceptuje niczego sztywnego na nogach a te wydają się być dosyć miękkie...[/QUOTE] Dziś kupiłam, na spacerku przetestowane. Na razie nic się nie zsunęło, jak dla mnie mogą być :lol: Zobaczymy co będzie dalej. Uszaty na pewno jest bardziej szczęśliwszy bo nic nie szczypie z łapki:p Ciekawa jestem tych gumowych i jak to wygląda na łapach.
-
O jaaa, Duffel zaj.. wygląda w tej obroży. Z jednej strony goldenek, tiu tiu tiu, sama słodycz, a tu obroża z ćwiekami :diabloti: Super, super!! :ylsuper::happy1: Ciekawe czy będą pytania czy on jest groźny :evil_lol: :diabloti:
-
[quote name='Śnieżynka']Mam pytanie czy to jest to ?? [URL="http://www.bronkssklep.republika.pl/hundsalva.html"]www.bronkssklep.republika.pl/hundsalva.html[/URL][/QUOTE] [quote name='bumerang']Tak to jest ta masć, to już nie potrzebujesz kontaktu, masć polecam:loveu:[/QUOTE] :-( Strona już nie istnieje. Szkoda. Bumerang, masz kontakt do tego przedstawiciela? Muszę coś wymyślić, bo maść którą używałam już jest na wymarciu :( Myślałam o butach, ale nie wiem czy by chciał w tym chodzić :cool1: i czy by mu nie pospadały z racji że ma krótkie te łapiny i troszke krzywe :p Muszę się przejść do sklepu zoo. i zobaczyć czy mają ten krem Trixi z ostatniego linka.
-
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
anetta replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
:multi: Strasznie się cieszę :multi: Po jakiej dzielnicy Lilka będzie się lansować? :cool1: -
[img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000011.jpg[/img] Państwo wyszli z rodzinką na wycieczkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jamniczek, kot oraz frecia :lol: [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000012.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000013.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000014.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000015.jpg[/img]
-
Dziękujemy za życzonka :loveu: Torcik był moim wymysłem :evil_lol: Chciałam jeszcze świeczke postawić, ale w końcu było bez :lol: Kuurcze ile śniegu :crazyeye: A to dopiero początek :diabloti: Uszaty w 7 niebie, biega, szaleje, wygłupia się, a ja razem z nim :eviltong: W sb. zaczęło padać, lepszego prezentu nie mógł sobie wymarzyć :p Wczoraj myślałam że nie dojade do metra, bus spóźniony a jak już przyjechał to się wlókł niemiłosiernie :cool1: Dziś już będzi elepiej bo ulice czarne. Cola, u tego samego sprzedawcy są? Które masz? C. d [SIZE="1"]przypominam że to koniec sierpnia, haha[/SIZE] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000006.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000007.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000008.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000009.jpg[/img] [img]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200911/119849/552791/00000010.jpg[/img]
-
Buhahahha, no nie mogę hahahaha [url]http://img502.imageshack.us/img502/1742/img3555x.jpg[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/takaemotka.gif[/img]
-
Spóźnione. Wszystkiego NAJlepszego :loveu::BIG::drinking::drinking: Bazaylek kawał chłopa :crazyeye:
-
:multi::multi: Gratuluję :loveu: A chłopaki myslę że dotrtą do siebie.
-
KOSZMAR! :shake::-(
- 540 replies
-
[img]http://img257.imageshack.us/img257/283/dscf8405.jpg[/img] [img]http://img207.imageshack.us/img207/6074/dscf8408.jpg[/img] [img]http://img714.imageshack.us/img714/209/dscf84090.jpg[/img] JAMI! Pyszneee było. [img]http://img10.imageshack.us/img10/6314/dscf8414.jpg[/img]
-
No i kaloszki poszły w odstawkę :lol::lol: Zima przyszła :lol: Niee no, a tak serio to chciałam takie do 40...noooo... moooooże jakby mi się baaardzo spodobały to te 50 dych mogę wybulić. Zastanawiam się :lol::lol: Nadal :lol::lol: A te butki Cola to całkiem fajne. Trawka jest z końca sierpnia ;) W sb. Uszaty miał urodziny :multi::multi: :loveu: Dopiero dziś dostał prezent a'la torcik :lol::loveu: Foty gnioty, ale są :eviltong: Nie wiem jak trzeba było je ustawić aby były ok. Nie chciał jeść, był w wielkim szoku że on ma jeść z talerzyka :lol: Patrzył się na mnie bardzo wymownie :evil_lol: "Coooo, z talerza mam jeść? Pogięło cię?" :evil_lol::evil_lol: [img]http://img255.imageshack.us/img255/5871/dscf8393x.jpg[/img] [img]http://img573.imageshack.us/img573/3427/dscf8395.jpg[/img] [img]http://img403.imageshack.us/img403/2590/dscf83990.jpg[/img] [img]http://img534.imageshack.us/img534/1360/dscf8402j.jpg[/img]