Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Aaaaahahahahhaa wyjechane zdjecia!! :grin: No i te komentarze!! :grin: Baskomainiak, super! Agrabas, widzialam Cie w czwartek :cool1: Czuj sie obserowana :cool1: hahahah :lol: :lol::ghost_2: Dwa baski na zywo to jest cos!
  2. Ehh wszyscy o nas zapomnieli :placz: A pancia nie miala czasu wejsc na dogo.... Widzialyscie na TVP 2 "Zaloz sie"? Byli dogomaniacy :cool3: ze swoimi :Dog_run:
  3. Jakie milusie foteczki z Mania, az chcialoby sie przytulic :loveu:
  4. :lol: :lol: wszystko jest mozliwe :razz:
  5. Ulala, jakie miala powodzenie :cool1: Pewnie sie wyszalaly :cool3:
  6. Wszystkie foty sa wspaniale!! :loveu: Te jego oko :loveu: Bascko, co takie slabe masz katowanie..? :lol:[url]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/Photoshop/Obraz074.jpg[/url]
  7. No wlasnie Kara, ludzie nie zdaja sobie sprawy jak powazna jest otylosc u przegubowcow :( Wklejam cd. chociaz jakos malo dogomaniakow zaglada :( Na chama w obiektyw :lol: [img]http://images1.fotosik.pl/40/vtctefeyyxu4v5vc.jpg[/img] :lol: [img]http://images2.fotosik.pl/40/yegu8gzkx8gny7rh.jpg[/img] No chodzcie no! [img]http://images1.fotosik.pl/40/kipj2pxell75iko6.jpg[/img] Byla jamniczka, ale nie chciala sie bawic. Z charakteru taka jak Kaja :lol: [img]http://images1.fotosik.pl/40/u2splc4lrrik7cjw.jpg[/img] I znowu biegi przelajowe :biggrina: [img]http://images4.fotosik.pl/3/w8k5qvaqcvnsyipv.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/40/rs0tjascyxw48l7j.jpg[/img] Spotkalismy dwa kundelki. Masaj jeszcze z patykiem ale za chwile go wypusci zeby... [img]http://images3.fotosik.pl/40/rkb0d2qu137pdno3.jpg[/img] ...podejsc blizej intruzow [img]http://images1.fotosik.pl/40/fyjkv58049wt59ve.jpg[/img] [img]http://images4.fotosik.pl/3/b6c8pnrb7tdnuor3.jpg[/img] ....I szaucerek. Szkoda ze facet nie pozwolil na zabawe :mad: Trzymal kurczowo smycz tak jakby to byl jakis wsciekly brytan :mad: Kaja wolala oczywiscie sie trzymac z tylu ;) a Masaj tradycyjnie polozyl uszy na bok :lol: [img]http://images2.fotosik.pl/40/hn699cj9gb9ol7yp.jpg[/img]
  8. Ciekawe czy namordnik chroni przed zbieraniem smieci? :cool3: Dziwne jest to ze w tej szkolce sa kolce i kagance...
  9. No nie moglam sie powstrzymac :lol: No i co sie patrzysz, nigdy nie widzialas mokrego psa? [url]http://i41.photobucket.com/albums/e274/sabaera9/czekoikoty/hapir10.jpg[/url] :lol: Saba ma za friko studio SPA :-o ulala:cool1:
  10. O Matko! Jaki ona ma wzrok [url]http://img142.imageshack.us/img142/2585/20060319073oko1dt.jpg[/url] :lol::lol: wspaniale foty
  11. JAkie ma wystrzalowe szelki!!! Naprawde super :ylsuper: Moglabys zrobic taka fote z boku?:cool3:
  12. Jest swiatelko!!!! To teraz trzeba MOCNO trzymac kciuki!!!!!! :calus:
  13. Jakie to sliczne :loveu:
  14. Loganku, wszystkiego dobrego :Rose::laola::BIG:
  15. To jeszcze kilka :jumpie: [img]http://images1.fotosik.pl/39/jccowzboehdwoyng.jpg[/img] Blizej sie juz nie dalo podejsc bo zwiewaly :mad: [img]http://images3.fotosik.pl/39/rzgyzyfpongci51e.jpg[/img] Taki fajowski karmink maja :) [img]http://images3.fotosik.pl/39/8xz9vjpryig2cj5t.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/39/7quewhda1rpdbp56.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/39/xn1cszgvju3l04rv.jpg[/img] Z gorki na pazurki :lol: [img]http://images4.fotosik.pl/3/ya3510hk0klvkxn0.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/39/dainyn2ty7kvq03h.jpg[/img] Zaprzeg nr. II :lol::loveu: [img]http://images2.fotosik.pl/39/1sen13af49n7ytbe.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/39/3rgdkk5cx52enibh.jpg[/img] Pobiegne do panci, moze cos da :p:cool3: [img]http://images2.fotosik.pl/39/5vp9ovvku0a8n677.jpg[/img]
  16. Kto dogoni psa, kto dogoni psa....:bigcool: bajer
  17. [url]http://img124.imageshack.us/img124/4481/steel035kopia9yy.jpg[/url] :question::question::question:powiem jedno-wow :question:
  18. No ladne rzeczy, pies na stole :mad: Halka, jak mozesz!
  19. :roflt::roflt::roflt:dobre :roflt: "no masz jaką o moje długie włosy i to same takie co to mają krótkie" No rzeczywiscie strasznie dlugie je masz, ukrywala je przed nami :cool3:
  20. HAhahahaa z poczatku nie widzialam co jest na tym ostatnim zdjeciu :grin: Wspaniale przerobeczki!
  21. O matko! Lazy, musisz wyzdrowiec! Nie rob tego swojej pani :bigcry:
  22. anetta

    Bora i Tora ;-)

    Ohhhhhh, moja dziewczynka :loveu: przesliczna
  23. Jakie precelki [url]http://img474.imageshack.us/img474/2649/img5267apomnto4oi.jpg[/url] :loveu: Foty z mordulcami sa ekstra, a to [url]http://img205.imageshack.us/img205/4158/img5309apomn7js.jpg[/url] wymiata :multi: Ale fajnu brzusio Axy. Od razu po zdjeciu szwow zrobiles fote?
  24. Ogony w gore! [img]http://images3.fotosik.pl/39/l79nckkne0zissho.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/39/ex20znbgnb0i198l.jpg[/img] Ktorego bedzie na wierzchu...? :cool: [img]http://images1.fotosik.pl/39/ldntgiyewjhso1nn.jpg[/img] :lol: [img]http://images3.fotosik.pl/39/pez47r9wkrb2zuuu.jpg[/img] Bedzie rzucac! :sweetCyb: [img]http://images4.fotosik.pl/3/5gr8s422od8f2gn9.jpg[/img] I zabawa sie zaczela na dobre... [img]http://images1.fotosik.pl/39/da4gfttta46vij5i.jpg[/img] Ja zlapalem! Dobra, dobra, nie ciesz sie za wczesnie... :megagrin: [img]http://images3.fotosik.pl/39/gn833igc3ri50kp5.jpg[/img] A widzisz! Mowilem! [img]http://images3.fotosik.pl/39/rpesh6ed5wshjgx8.jpg[/img] Slabo go pilnujesz kochaniutki [img]http://images4.fotosik.pl/3/nhyba5f8yppj7g92.jpg[/img] Ty tez! :lol :lol: [img]http://images4.fotosik.pl/3/529o8enjj6v9r9ag.jpg[/img] :lol: Wracaj do mnie z tym patykiem! :mad: [img]http://images2.fotosik.pl/39/t0wst8hs0ghaq1yy.jpg[/img] A to taki widok na Wislostrade... :lol: [img]http://images3.fotosik.pl/39/gaxv30xktu8o8ou4.jpg[/img] ....i na ptaka :grin: [img]http://images1.fotosik.pl/39/lvvo9nncq3hnnyik.jpg[/img] Sikoreczki [img]http://images1.fotosik.pl/39/wnlfigfq9bu1leeo.jpg[/img] [img]http://images1.fotosik.pl/39/xunk52yooovtcobv.jpg[/img] [img]http://images3.fotosik.pl/39/3fnkknf8is62gvha.jpg[/img]
×
×
  • Create New...