[quote]anetko kiedy tylko będą pasować nam terminy :)[/quote]
swietnie, swietnie, swietnie :Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool:
Ten czarujacy bokserek sie super, czytalam o nim na PwP...Wielka szkoda ze Tz Ci na niego nie pozwala ;(
Justa pisz, pisz!!:(