Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ooo sznaucerek? witamy :multi:
  2. [quote]Amatorski sprzęcik[/quote] Cuz za skromnosc :lol: Co tu duzo mowic, foty sa GENIALNE, oszolomy rowniez [url]http://img217.imageshack.us/img217/1650/20060408img99992855cn.jpg[/url] :grin: A to niedobry wiewor, jak on smial! :mad:
  3. [quote]anetko kiedy tylko będą pasować nam terminy :)[/quote] swietnie, swietnie, swietnie :Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool: Ten czarujacy bokserek sie super, czytalam o nim na PwP...Wielka szkoda ze Tz Ci na niego nie pozwala ;( Justa pisz, pisz!!:(
  4. Lojezuu, jakos tak dziwnie wyszla :lol: [url]http://tinypic.com/vs2a1z.jpg[/url] swietnie sie skrada :klacz:
  5. Dynamiczne cudne fotki :sweetCyb: A Fred tak sie daje http://img73.imageshack.us/img73/7232/dsc04354ys.jpg :splat:
  6. Jakie on ma uszy [url]http://img87.imageshack.us/img87/8546/zdjcie07703wt.jpg[/url] :roflt:
  7. HAhahah Ten sie uchala do upadlego :shake:
  8. Jakie sliczne soczyste :lol: foteczki :loveu: Majorka (swietne imie!) pieknie zacheca Gajeczke do zabawy hahahah :lol: [url]http://img524.imageshack.us/img524/5048/tndscn39894wu.jpg[/url]
  9. [url]http://img207.imageshack.us/img207/1391/dsc032076ez.jpg[/url] wow :crazyeye: ale lsni :cool3: Gutek niezle wygimnastykowany :cool1: Ta paszcza to jak u dinozaura :lol:
  10. Siwe wloski to juz na zadku sa :placz::placz::placz::placz: Hmmmm, jakby Ci tu powiedziec...byl to dla mnie szok...gdy to uslyszalam z poczatku nie wiedzialam o czym oni mowia :lol: bo moj brat to powiedzial w formie zartu :diabloti: Na oswojenie sie za ta mysla mam do konca wrzesnia... Ale wiesz co, bardzo sie niepokoje tym ze jak moj brat sie wyprowadzi (teraz szuka mieszkania) to zabierze kompa :nerwy::placz::placz:
  11. :multi: Na ostatniej focie widac jaka ma kite :razz: W lozku to wyglada jak pan i wladca hahahah [size1]fajne masz sciany...z imitacja cegiel[/size]:lol:
  12. Ze nie wiedzialam :lol:
  13. :lol::krolik:takie juz sa te wielkouche :krolik:
  14. Teklunia :glaszcze: Dzis po wielkanocnym sniadanku znow bylismy w tym lesie..no ale niestety bez aparatu...:sadCyber: A taka byla piekna pogoda... Jeszcze raz dziekujemy za zyczonka, swieta sie udaly... :lol: ....zostane ciocia :eek2::mdleje:
  15. ooooooooooooooopppppppssssssssssssss :oops: Wybacz mi :modla::modla:
  16. Aaaa hahahaha widac ten blysk w oku [url]http://img142.imageshack.us/img142/5522/8kwie06631iu.jpg[/url] :diabloti: Bardzo ladnie teraz Bolutek wyglada :loveu:
  17. Piekne skaly, wspaniala alpinistka z Gerdy :lol:
  18. HAhaha Teska rewelacyjnie poradzila sobie z kuniami :multi::multi: Piekne te wasze koniowate :loveu:
  19. [size=1]O matko! nie widzialam ze Bajanek jest po Ogorkowej[/size]:eek2::oops: Obrazy sa przepiekne!
  20. Martus, gdzie te foty?[img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon25.gif[/img]
  21. anetta

    Galeria Ramba

    Dopiero teraz zobaczylam ze on ma wspaniale biale skarpeteczki na wszystkich lapciach :loveu::loveu:
  22. A ja gratuluje Czarka, jak sie o nim dowiedziales? Trzymam kciuki za pozytywna nauke :cool3: A on jest wykastrowany?
  23. NAdrobilam zimowe foty, i...jestem zachwycona!! Uchwycic dwa psy np. w takim momencie [url]http://img511.imageshack.us/img511/8428/20060228img77747hq.jpg[/url] to naprawde...trzeba miec i refleks i wypasiony aparat...przynajmniej tak mi sie wydaje :lol: Z kazdym zdjeciem moje oczy wygladaly tak: ":crazyeye:" :lol: Kociamberek jest sweeet i mniamniuski :loveu:
  24. Mala torpedka z niej :cool3: Sliczna ta bernardynka :loveu:
  25. Jaki anioleczek gdy spi :evil_lol:
×
×
  • Create New...