Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Harnas bardzo, bardzo mi sie podoba :loveu::loveu: A lasek, bomba :loveu:
  2. Ona jest boska, te okularki :loveu: Moja mam jak ja zobaczyla to nie mogla uwierzyc, myslala ze ktos ja pomalowal :lol::lol::lol:
  3. [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img][img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img] Michal jest niesamowity!!! BRAWOOOOOO [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/happy.gif[/img][img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/happy.gif[/img][img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/happy.gif[/img]
  4. Jak szczeniaczek :loveu: [url]http://img388.imageshack.us/img388/966/weki0176a4rh.jpg[/url] A to jest super [url]http://img274.imageshack.us/img274/7465/mlecz0079a3vw.jpg[/url] :-o
  5. Cuuudoowneee [url]http://img251.imageshack.us/img251/4158/l5lv.jpg[/url] :loveu:
  6. [quote name='Poświata']Cóż stoi na przeszkodzie :hmmmm:??? Wystarczy mieć kota, a najlepiej dwa :multi: !!![/QUOTE] Taaaaa..Kaja by mi zwariowala ;) [url]http://img87.imageshack.us/img87/1739/009a9os.jpg[/url] hahahah ekstra :lol::lol:
  7. anetta

    Prada - galeria

    [quote]Hmm... nie bardzo rozumiem co znaczy "I sprzedali Ci jak normalnego szczeniaka z prawdziwej hodowli?" ?[/quote] Chodzi mi o to czy sprzedali Ci kundelka za cene rasowca. [quote]Nie miał dla mnie znaczenia rodowód. Oczywiście uważam, że informacje o hodowli, jej profesjonalnym podejściu do zwierząt są ważne ale z drugiej strony skoro znalazłam takie maleństwo w którym się zakochałam, może to nieodpowiedzialne ale wszystkie inne sprawy stały zeszły na dalszy plan.[/quote] Tylko takim postepowaniem nakrecasz pseudo do produkowania kolejnych takich mieszanek... [quote]Ale mam też nadzieję że rozmnażać jej nie bedziesz.[/quote] Tez mam taka nadzieje. Prada??
  8. [quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Stają same pomiędzy 7 a 10 tygodniem. Zwykle. Ja teraz miałam jedną sukę cud natury - uszy stanęły, gdy skończyła 5 tygodni. A czasem stają później. Niektórzy kleją uszy na korek wtedy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Niesamoite [img]http://vik.strefa.pl/emoty/ico/icon24.gif[/img] Tyle lat w niewiedzy :placz: :lol: A jakby im nie podklejac tych uszu to tez by stanely? Czemu niektore maja oklapniete a inne stojace? :niedowia:
  9. Gdzie ta impra?!!! Stooo laaat, stoooooo laaaaat, nieeeeeeeeech zyyje zyyyyyyyje naaaaaaaam Wszystkiego naj najlepszego Daisunia :new-bday::cunao: :BIG::cunao: :drink1::laola:
  10. Sliczna kociczka :mdleje: tylko kiepsko ze wybyla :shake:
  11. Toz to morderstwo w mialy dzien http://i37.photobucket.com/albums/e71/Malenstwo2003/DSC00843.jpg :eek2:
  12. Hhahahah pół siad [url]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/209431.jpg[/url] :lol::lol::lol:
  13. O mamo :shocked!: Macie szczescie ze psice sie znaja i lubia, inaczej to niezla bijatyka moglaby byc na tych naprezonych smyczach... [url]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/sss7.jpg[/url] Lawka cuuudownaaaa, wystawa ja, wystaw :loveu: Slicznotka :loveu: Erka i Sharon, jak mozecie tak sie brudzic, to nie wypada damom :evil_lol:
  14. Ale fajniutka kosza :laugh2_2: http://img116.imageshack.us/img116/8977/21wn.jpg :roflt:
  15. Ach, juz sobie wyobrazam jego wlos :mdleje::loveu:
  16. [url]http://img76.imageshack.us/img76/5585/tnp10206330gr.jpg[/url] jaki jezorek wywaliny :loveu::loveu: Aaaahahahahahaha [url]http://img145.imageshack.us/img145/7206/tnp10207669zv.jpg[/url] :turn-l::turn-l::turn-l:
  17. Frodo jest genialny 8-) Juz sobie wyobrazam te tlumy dzieciakow na Zmorce :megagrin:
  18. O matko, jaka bomba [url]http://img57.imageshack.us/img57/6563/20060528img99991683oz.jpg:evil_lol:[/url] :megagrin: Dobrze ze nie spadl Tofikowi na glowe :megagrin: Kociamber, boski :-o
  19. Tak, tak, bedziemy trzymac, moooooocno!! A foteczki fantastico :loveu: Macie slabe sciany bo Ida wam musi je podtrzymywac :evil_lol:
  20. Przepiekni pomocnicy [url]http://img251.imageshack.us/img251/9545/0096a6sz.jpg[/url] ja tez tak chcem :placz::placz: Tutaj Barysek jakby mowil [url]http://img430.imageshack.us/img430/7678/0102a5io.jpg[/url] "Gabrysia, nie ten kolor.." :lol:
  21. :sweetCyb: super :sweetCyb: Agresywny plecak byl najlepszy :evil_lol: A bijatyka jest ufocona? :evil_lol: Wow, nawet jego pobratymca jest uwieczniony :loveu: Fajny psiak :loveu:
  22. Dlaczego ta slicznotka nie ma jeszcze domku...?:placz: Jak bardzo jest mala? Ile moze miec mniej wiecej cm?
  23. Bu :megagrin::megagrin::megagrin:jestes niemozliwy :megagrin: A te walki bardzo przejmujace ;)
  24. [quote]to zdjęcie Toli wygląda jakby było złożone w Photoshopie, a nie prawdziwe![/quote] Flaire, ja tez tak samo to odczulam :lol: A Karmelek wyszedl jak Falkor z Niekonczacej sie opowiesc :loveu:
  25. Nie ma sprawy :) Wstaw, wstaw :cool3:
×
×
  • Create New...