Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Czesc. [quote]Od rana czaiłam się w Media Markt na wyprzedaż, więc musiałam o 5.30 wstać..[/quote] Hhahaha Viz, wybraziłam sobie Ciebie biegnącą z rozwianymi włosami i przebijającą się przez ten dziki tłum żądnych wyprzedaży [img]http://emoty.blox.pl/resource/Samurai.gif[/img] :roflt::roflt::roflt:[img]http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif[/img] Ale żyjesz i nie wyglądasz tak [img]http://emoty.blox.pl/resource/nosze.gif[/img] :lol::lol::lol::lol: [url]http://matusz5.kgb.pl/ucho/27.jpg[/url] [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img]
  2. Jestem po rozmowie, przechodzi do nastepnego etapu :multi: A jak u was?? :) BBeta, ok, to jeszcze mi powiedz co to jest 1/40s. Domyslam sie że sekundy..? :lol: :oops: Jedno zdjęcie na 40s? :niewiem: hahahaha :oops: Kaka, teraz trza czekać na wrzesień :) [img]http://images30.fotosik.pl/64/57221f1e55842783.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/64/040022ba0ad71299.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/64/90a500fee1150d10.jpg[/img] Słońce odbijało się od Błękitnego Wieżowca :-D [img]http://images28.fotosik.pl/64/fd56450bf4955b89.jpg[/img] I koniec wycieczki ;)
  3. O raaanyy, aleeeee jestem padnięta :mdleje: Wróciłam z treningu...:mdleje: Ledwo co żyje :mdleje: Komary mnie pocieły :mad: mimo że Masaj bardzo sie starał żeby było ich jak najmniej :evil_lol: Jestem z niego bardzo dumna :grins: bo na początku perfekcyjnie wchodził w slalom :multi: Chyba dobrze mu zrobiła ta nauka slalomu między nogami ;)))))) Viz, a prosze Cię bardzo :cool3: Tak wyglądała gdy przyszłam wczoraj z Masajem z frisbee :evil_lol: Nie wzruszona że przyszłam :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/67/069038c2e3cf0981.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/377/d489211df2c12c93.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/377/85991c60e67b1a61.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/67/a595a92f2814ecdf.jpg[/img] [img]http://images21.fotosik.pl/377/b8c26f18bbe60888.jpg[/img] Kaja się starzeje...i to widać :( Była dziś na szczepieniu. Wetka osłuchała ją i bez problemu słyszała szmery w serduchu :( Czyli pogorszyło się...Jesteśmy umówieni na początek września do kardiologa. Waszka, Puchu :loveu::loveu: BBeta, tak mówisz? czyli jak ma byc ustawione? :oops: A statywu ni mom.
  4. Moja uszy tez lubi, ale najbardziej to przepada za wędzonymi wątróbkami. Ooooo, boshhh JAK to smierdzi!!!! :scared:
  5. Efli w dżungli [url]http://img522.imageshack.us/img522/3627/7ewo6.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  6. Buheheh jaki melanż :evil_lol: Sprowadzasz psa na złą droge :evil_lol:
  7. [quote]Witaj Aneto w galerii! Bardzo mi miło widzieć nową twarz;)[/quote] Tyż się cieszę że mogłam zobaczyć fajne foty ;)
  8. Patka, a tak poważnie, to jak się czujesz?? :cool3:
  9. [quote name='g_o_n_i_a']Yyyyy......[url]http://video.tinypic.com/player.php?v=4oszkwn[/url] ??[/QUOTE] Nooo..yyyyy...ten tego :siara:....51s. brawo! :lol: Ale za to z obrazem cos sie dzieje :evil_lol: Przez większość filmu miałam różnokolorowe kwadraciki które zasłaniają ciężko pracująca Aze :diabloti:
  10. Aaaa to miałaś łatwiej ;) Ja mam 9 :o Ciekawe ile psów się zgłosi. Jak tam byłaś to był jeszcze ktoś? Bo u mnie nikogo;) Hhhaha, przygotowałam się że będzie kilkanaście psów a tu zero :lol: :o jaka kurteczka
  11. Tak, Mati :diabloti: [img]http://images24.fotosik.pl/64/11ab1fe51c6d1fb6.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/64/232c6e4fcf832422.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/64/dea7df47fc6e5358.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/599e92dee520c2da.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/64/6f123905eade9ad2.jpg[/img]
  12. Pinczerka, a wiesz ze tak samo pomyslałam ;) Pieczona kaczka :diabloti: [img]http://images26.fotosik.pl/64/35ccd39fe570066a.jpg[/img] A tu dwie jeszcze żywe :lol: [img]http://images27.fotosik.pl/64/fac51bc86843ff49.jpg[/img] Ciekawe drzewo :roll: [img]http://images28.fotosik.pl/64/25446cc7cd3c0cf2.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/63/fb5792602b6f06b6.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/64/9ec2c8d652fd7dc8.jpg[/img]
  13. [img]http://images28.fotosik.pl/64/01473bc48d6c6009.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/64/12dd570a7af43d0f.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/63/7cc35f8c13aebc64.jpg[/img] Pani kaczka :evil_lol: [img]http://images26.fotosik.pl/64/0b0e6d6ec5960bde.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/63/937aeb7b7a9ae571.jpg[/img]
  14. [img]http://images27.fotosik.pl/64/28e2dda05b6e2f95.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/64/555bdc83e182fbd7.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/63/cd9486684127ae2a.jpg[/img] :loveu: [img]http://images27.fotosik.pl/64/b56a36b827972e3a.jpg[/img] Wtrafiłam na jakąś sesje :cool3: [img]http://images23.fotosik.pl/64/24869d51d80de6a4.jpg[/img]
  15. Kaka, niestety w tym miesiącu nie mogę już głosować ;) [img]http://images29.fotosik.pl/64/45583447d2ff1775.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images26.fotosik.pl/63/ab7f2c50196956dc.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/64/39b994bf73a671f1.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/63/8ca7835882987ec0.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/64/612444b4022dd232.jpg[/img]
  16. Rewelka foty :lol: A to najlepsze [url]http://i14.tinypic.com/6crqn89.jpg[/url] hahahhaha
  17. Aaaa, jakie one wielka są!!! A foty :roflt::roflt: buhahhahahaha :roflt: [url]http://www.radiomawryja.pl/cytaty.php[/url] :o buhahhaa :roflt::roflt:
  18. Hhhaah niezla fota [url]http://img258.imageshack.us/img258/59/resizeofimg6958zl9.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Gratulujemy :multi:
  19. [quote name='g_o_n_i_a']To jak powędruje tam to ufocę i bedzie to ze specjalną dedykacją dla Ciebie :loveu: :cool3:[/QUOTE] :B-fly: fenkju wery macz :p Coś żałujesz nam tych filmów, obydwa trawaja po sekundzie ;) Boshh, tak psy wykorzystywać. Normalnie obóz pracy [url]http://img409.imageshack.us/img409/983/55ym0.jpg[/url] :diabloti:
  20. Patka :o Jeszcze na dogo? 22 byl wczoraj :evil_lol: Cos mu sie nie spieszy :evil_lol: Ale ja się nie dziwie, do kaczegogrodu wstepować :evil_lol:
  21. Buuu, a co to za spacer na smyczach??:placz:
  22. Świetne, te ostatnie bardzo mi sie podoba :)))))))) Chociaz te z pierwsze są bardziej naturalne :) I do drukowania dałabym właśnie te ;):lol:
  23. Puchu, no i jak??? Ja juz wróciłam :cool3: Troche mi zeszło z szukaniem tego miejsca :shake: Porazka, myślałam że to będzie w bloku czy cuś a to było tym pawilonie :shake: I na dodatek przy samym przystanku ;) A jak u Ciebie? Bez problemu znalazłaś?
  24. A krótki czas naświetlania to jaki? :oops: Mi to trza kawe na ławe :oops: Najwyzsze ISO mam 1600 ale bardzo nieładne zdjęcia wtedy wychodzą...:shake: No nic, trza próbować. Nooo, a teraz znowu grzmi i to dośc mocno i się błyska :o Przed chwilą wróciłam ze spacerku i silny wiatr wieje..Strach się bać :scared: ;) Deszczu jeszcze nie ma.
  25. No właśnie myślałam żeby iść na 11 bo będzie (mam nadzieję :razz:) mniej ludzi :roll: No ale nie wiem, zanim wstane, zanim się wyszykuje i zanim dojade...:razz: pfff :lol: Udane te foty, takie z klimatem :)
×
×
  • Create New...