Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [url]http://img259.imageshack.us/img259/1613/sdc12020.jpg[/url] latająca biedronka bez skrzydełek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ładne SPA, ładne :lol:
  2. Hhahahaha, nie mogę :roflt::roflt: Ekstra, no i te komenty :evil_lol::evil_lol: Woda jest czysta :crazyeye: czy mi się zdaje? :evil_lol::evil_lol: Nieźle mu idzie. [url]http://images44.fotosik.pl/38/a5446d0cd14bad95.jpg[/url]
  3. :loveu::loveu::loveu: Piękne. Ale na ten mostek to już bym nie weszła [url]http://img9.imageshack.us/img9/9792/sh102096.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  4. Cześć Mati :multi: No, to był dla niej długi spacerek, ale tak naprawdę długi nie był ;) ona w ogóle nie wychodzi na takie eskapady :shake: Wyjątkowo teraz była na spacerku. Musieliśmy ją zabrać do dziadków bo w domu mogłaby sobie coś zrobić :roll::shake: Wózek nie był do końca dobry, bo była w nim zdezorientowana i się stresowała i w końcu była niesiona na rękach lub szła sama pare kroków i znowu na rączki. Do dziś bolą mnie ręce od noszenia :cool1: [img]http://img245.imageshack.us/img245/3442/dscf4910.jpg[/img] [img]http://img261.imageshack.us/img261/7755/dscf4911.jpg[/img] Po przyjściu w końcu padła. U dziadków nie ma posłania więc położyła się w końcu na dywanie.... [img]http://img111.imageshack.us/img111/9155/dscf4915.jpg[/img] [img]http://img511.imageshack.us/img511/1176/dscf4920.jpg[/img]
  5. [img]http://img168.imageshack.us/img168/4066/dscf4900.jpg[/img] [img]http://img245.imageshack.us/img245/1540/dscf4901.jpg[/img] [img]http://img8.imageshack.us/img8/5196/dscf4902x.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/3047/dscf4905.jpg[/img]
  6. Spacerować można też i tak :cool3: [img]http://img245.imageshack.us/img245/423/dscf4883.jpg[/img] Albo tradycyjnie [img]http://img401.imageshack.us/img401/5759/dscf4882.jpg[/img] :lol::lol: To są dwaj kumple uszatego :lol: Niespodziewane spotkanie, bo jeden mieszka pare bloków od nas i widzą się na działkach a drugi gdzieś indziej ale też w okolicach Bielan :lol: Często ten drugi jest pod opieką właścicielki pierwszego (chyba Deko się zwie :evil_lol:) który mieszka obok nas :evil_lol::evil_lol: To są bracia. Uczę się ich odróżniać od siebie :evil_lol: Są niemal identyko :lol: Masaj jak ich widzi to leeeci do nich, płaszczy się przed nimi, brzuch pokazuje, liże po uszach (gdy dosięgnie :evil_lol:) :crazyeye: [img]http://img111.imageshack.us/img111/3553/dscf4896.jpg[/img] [img]http://img511.imageshack.us/img511/4741/dscf4898.jpg[/img] [img]http://img2.imageshack.us/img2/7431/dscf4899.jpg[/img]
  7. Wielkanocny spaceros z Kają :loveu: Najmłodsza Toś. [img]http://img511.imageshack.us/img511/3250/dscf4868.jpg[/img] Ala zdziwiona sytuacją :evil_lol: [img]http://img111.imageshack.us/img111/8126/dscf4866.jpg[/img] No bo kto powiedział że staruszki nie mogą w wózku jeździć? :eviltong: [img]http://img2.imageshack.us/img2/6090/dscf4875.jpg[/img] Spacerować można na różne sposoby. O! [img]http://img168.imageshack.us/img168/1976/dscf4876.jpg[/img] Pomocnik Boruca :evil_lol: [img]http://img245.imageshack.us/img245/3886/dscf4880.jpg[/img]
  8. Hej :p [img]http://republika.pl/blog_xt_3332688/3718183/tr/wiosna.jpg[/img] [img]http://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gif[/img] Odkurzamy galeryjkę. Witamy wiosennie z nowymi, świeżutkimi i cieplutkimi foteczkami :loveu: [img]http://emoty.blox.pl/resource/zdjecie.gif[/img] Dziękuję za życzonka. Ja wstawiłam dla was karteczkę tam na górze :lol: Wiedziałam że Masaj wam się spodoba :multi::evil_lol: Ala, a co tam jest? [img]http://img219.imageshack.us/img219/7361/dscf6772znapisemzmkn.jpg[/img]
  9. Dziś usłyszane na spacerku. Gość do znajomych którzy siedzieli obok niego powiedział" "Jaki jamnik" Usłyszałam to ale gdy to powiedział ja już ich minęłam i nie chciało mi się zatrzymywać i odwracać (już wracaliśmy do domu i byliśmy padnięci) żeby mu odpowiedzieć: "Gdzie?" :peace:
  10. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC02442.jpg[/url] :mdleje: :evil_lol::evil_lol: Skąd tyle piachu u was??! :crazyeye: Wygląda jakbyście byli gdzies na pustyni :evil_lol::evil_lol: Super foty z tej sesji :cool3:
  11. Nieźle :crazyeye::crazyeye: Ale busz :evil_lol: Im więcej zielska tym lepiej dla rybek? :niewiem::oops:
  12. O rany :(((( Przykro mi bardzo....
  13. Rany, ale Oli się zmieniła :crazyeye: Jakoś inaczej wygląda :lol: Czorcik :crazyeye: Ale zajefajna :loveu: Po co ją skubałaś, tak fajnie wyglądała :evil_lol: A Pepa jak wygląda :crazyeye: Futro jej zabrałaś, Ty, Ty....niedobra kobieto :cool1:
  14. Uff, nadrobiłam :roll::multi::evil_lol: Trzymam kciuki za Ajde :kciuki: Też się miłam pytać o foty ale juz napisałaś :evil_lol:
  15. :crazyeye: Aluś :loveu::loveu: Kwiatki pięknie Ci wyszły :loveu::loveu::loveu: Najbardziej żonkile na czarnym tle :mdleje: [url]http://global.images6.fotosik.pl/448/359a634b053ad100.jpg[/url] :mdleje: :roflt:
  16. O rany, jak ona biega :crazyeye::loveu::loveu: Niesamowite :multi:
  17. Mam potwierdzenie nadania. Dostałam na pw. Teraz czekać aż dojdzie paczuszka :cool1:
  18. Bazylowa i Ploter, obroże rewela. Już wcześniej je oblukałam na allegro a tu proszę, one są od was :evil_lol:
  19. Gratuluję konowała weterynarza :p :nerwy: Brak słów na to wszystko.
  20. Płatków jak nie było tak nie ma :razz: :shake:
  21. :crazyeye: Wow!! Rewelacja :loveu::multi::multi:
  22. anetta

    Furminator

    Agnes, ja też tego nie widzę :razz: Nie umiem sobie tego wyobrazić. Onomato-Peja, no ładnieeeee :cool3:
  23. anetta

    Furminator

    Lubi :lol: :mdleje: [img]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_6765.jpg[/img] furminator z masażem :crazyeye: "Przyrząd do wyczesywania podszerstka. Łączy w sobie zalety trymera do podszerstka i masażera. Zasilanie - bateria 2AA." :mdleje:
  24. :shake::shake: przykre to co piszesz. Ciekawe że nie poczuł że kopnął psa. Ja czuję jak lekko nadepne psu na łapę/ogon czy co tam jeszcze jest :roll: a co dopiero mówić o kopnięciu :crazyeye: Frytela, dzięki.
×
×
  • Create New...