-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/236/1c9e95b20dc4a503.jpg[/IMG][/URL][/quote] No i nie musisz się chwalić, ze kupiłas psu nową zabawkę :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Jak coś to przenocujesz u mnie bo u Weszki jazgot straszny.... [/quote] z jazgotem se poradzimy :evil_lol: ja z Sabą przyjdę :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a czemu Pysia dziś nie jezdzi :razz:[/quote] lata po sklepach i szuka rozowych butow i rózowej kiecki -
Cześć Aluś :multi: Coś slabo wykorzystujesz swój nowy aparacik :razz:
-
O matko tutaj też snieg :crazyeye: Ja się nie zgadzam :shake:
-
Cześć zaśniezona :crazyeye: Agniesiu :multi:
-
Wróciłaś juz kobieto? :razz: Chyba najwyższa pora :razz:
-
[quote name='Maga100'][B]ojej, Pika, nie podobają ci się? :-( [/B] [B]a mnie się wydawało, że te buty mają klasę :cool3: [/B][/quote] noo :razz: zerową :evil_lol: [quote name='Maga100'][B] a budowa [COLOR=Red]kimonka[/COLOR] r [/B] [/quote] a ja myślalam, ze kimonka się szyje a nie buduje :hmmmm:
-
Cześc Hanu przebrnelam, przez te franc-placki, migrene, szczęście rodzinne i śniegi bez lopaty I się nawet dowiedzialam, ze mi się rodzina powiekszyla, chociaż nadal nie wiem, kto jest kto :crazyeye: Ale najbardziej to Ci tego aparata zazdraszczam :oops:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześć wnusiu :razz: Ja kcialam zameldować, ze jeszcze nie zostalaś sierotą i na razie na spadek nie masz co liczyć :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześc Wasia :multi: Ja tam już si.e juz pakuje, zeby do Ciebie jechać :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cześc testerko :evil_lol: Masz ladne butki :evil_lol:
-
Cześć Paula Kiedy Ty bedziesz miala tego neta ? Mialo być tydzień, ale to bylo chyba 3 tyg. temu :roll:
-
Cześc Ostatnio zadko bywam, ale w tytule doczytalam że Lalka dojedzie do Ciebie :multi: Gratulacje :multi: Zyjcie sobie tam szcześliwie obie :multi: A wypowiedziami osób, ktore nie musialy dokonywac wyborow życiowych się nie przejmuj ;) Najlatwiej byc mądrym mając pracę, ustabilizowane zycie i iedy nie tzreba dokonywać zyciowych wyborów, a te nigdy nie są idealne ;)
-
[QUOTE] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2880/136765495lc5.jpg[/IMG][/QUOTE] O shit :crazyeye: Ja na ta parapetówę nie jadę :evil_lol: ja nie chce na serce zejśc :shake:
-
O trafilam na impreze :multi: Wiem kiedy przyjśc :evil_lol: [I][SIZE=3][COLOR=Red][B]Sto lat dla Axelka[/B][/COLOR][/SIZE][/I] :multi::new-bday::new-bday::new-bday::new-bday::BIG::BIG::BIG::BIG::cunao::drink1::cunao::drink1::cunao::drink1:
-
Cześć Panno z Namieszną Glową :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Gratulcje :cunao::cunao::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1: To na kiedy mam się szykować? :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='dbsst'] czesc PIKA a śmiej sie dobrze ze ze zdjęcia a nie z tematu zdjęcia :cool3: [U] [/U][/quote] no i mnie złapala :evil_lol: na niedomowieniu :evil_lol:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
PIKA replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Cześć Sabinko :multi: Ja pzrelotem, nadrabiam zaleglości, ale fotkow cos u Ciebie nie ma :shake: -
Ceeesssć :multi: Jak tam Ci się pracuje? :razz:
-
Cześć Ala :multi: Tufcio w promieniach sloneczka cudny :loveu: