-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Jak to? ktoś sial Ci psa kopnąc? :crazyeye: zabilabym :angryy:
-
[quote name='anetta']Nic ;) tylko ostatnia wiadomosc od Asi byla 23-go a dzis juz czwarty.[/quote] nie ma wiadomości bo tam sie nic nie zmienia i nie zmieni :shake:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] ani nikt [B]nie woni[/B] na skype :-( [/quote] A to przez skypa czuć wonie? :crazyeye: to moze się wreszcie pomyli? :evil_lol: -
Cześc Alu co to jesteś, ale Cie nie ma :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Czesc Pika , czesc....prawie moja sasiadko....ok...juz trzeci raz to zaproponuje....niesmiało..moze jak sie zrobi troszke cieplej i milej to moze jakis wspolny spacerek z futrzakami???:p [/B] [B]chociaz Ty tez masz sucz...to moze byc cienko..ale warto spróbowac.....:loveu: [/B] [B]a i przeciez bedziesz miec niemowlaka od poniedziałku w domu:diabloti: ..[/B] [B]i mam wrazenie ze ten niemowlak juz lada dzien bedzie wiekszy od mojej niunieczki.....:-( [/B][/quote] cześc przeciez Ci juz mowilam, ze mozemy iśc. Mojego sucza się zakagańcuje, tylko doziowi lap ne powiąże :shake: :evil_lol: w ogóle jak sie cieplej zrobi to się moze jakiś wiekszy psi spacer zorganizuje ;)
-
[quote name='HankaRupczewska'] Oooooo, POCZCIWA HANIA ? Ten zezgredziały przychlast ???? To przeszłość :p[/quote] Haniu jesteś moim idolem :evil_lol:
-
[quote name='anetta']Czy wiadomo czy sa jakies wiesci? :( Dzis juz czwarty...[/quote] eee a co mialo być czwartego? :oops:
-
[quote name='lothia']na "Serku",na Kasprowicza [/quote] to wlasciwie też moje Bielany ;)
-
[quote name='mAKU'][B]Gosiek nie ma netu[/B]:diabloti: ... hiehiehie... tak to jest jak sie z tepsą walczy :evil_lol:. Kazała Was pozdrowić i powiedzieć, że będzie miała neto [B]dopiero ok. połowy marca :p[/B].[/quote] chyba przyszlego roku, jak zawalczyla z Tepsą :shake:
-
[quote name='Vectra']to zakładamy klub antytalentów :evil_lol: :evil_lol: może trzeba by zrobić galerie najbardziej 'udany" zdjęć :razz: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ja sie piszę, jaaaa :multi::evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
Cześc wnusiu :multi: -
O Olcia :crazyeye: Niemozliwe :shake::evil_lol:
-
[quote name='Maga100'] [B]wódka :evil_lol: :evil_lol: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/3-1-4.jpg[/IMG] [/quote] ja patrzę i patrzę i zadnej wódki nie widze :shake:
-
[quote name='dbsst'] jest genialnie :loveu: [/quote] a co jest takie genialne ? :cool3:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
O matko siedze i oczom nie wierze :crazyeye: makijaz permanentny psom sie robi? :crazyeye: -
Magda a czego się nauczylaś? :cool3: Szczególnie mnie ta wiedza nocna interesuje :evil_lol:
-
To do poniedzialku mam czekać na foty? :mad: Klockowa wstawaj w niedzielę z rańca i do roboty foty wstawiac :mad:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo mi SMSa nie wysłalas żebym weszła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak się to czyni w niektórych Blogach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] a ja nie mam Twojego numeru telefonu, to jak mam smsa wyslać :placz: [SIZE=1](o co chodzi z Tymi smsami? :oops:)[/SIZE]
- 78403 replies
-
Cześc prawie sąsiadko :multi:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Wiecie co? Cycki mi urosły :crazyeye: Czy w tym wieku to troche nie za późno? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nie za późno :shake: Na wszepnienie silikonu nigdy nie jest za późno :diabloti: -
[QUOTE][CENTER]Wymoczone na dzisiejszym spacerze (po wertepach ) kopytka :[/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/48/ff2ecb17d1863803.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/QUOTE] Ja roizumiem, zete kopytka nie sa na tle pościeli :cool3: Bo Twje psy do łóżka nie wchodzą :shake: :evil_lol:
-
Lothia jesteśmy z Toba :buzi: a skąd Ty wytrzasnęlaś ten cytat ? :crazyeye: Co to za wariatka ? :crazyeye: I mam pytanie [SIZE=1]gdzie Ty mieszkasz na tych Bielanach? Bo ja też z Bielan[/SIZE] :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka rozwe lózko kupujesz? :cool3: Z rozowym baldachimem i rozowa pościela :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ojej ile fotków :multi: Rewelka :multi: [QUOTE] [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries/1a01.jpg[/IMG][/QUOTE] Axa batman :evil_lol:
-
[quote name='LAZY']Jak ten czas szybko zleciał...niedawno takie malutkie a teraz już idą do nowych domków...[/quote] Nooo w poniedzalek na pewno pójda trzy Inti, Indiana i Iluzja albo Inegra (nie pamietam, ktora to Ciuka II :oops: )