-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
[quote name='Alfik']Leoś takie numery robi :o [/quote] Wiele psów w pewnym etapie zycia robi takie numery. [quote name='Maga100'] ewidentnie nie podoba mu sie, jak mu przeszkadzam, gdy śpi [/quote] Jak mnie ktos budzi bez potrzeby to ja też warczę :lol: [quote name='Maga100'] Na razie zastosuję się do słów Piki i po prostu bedę go ignorowac wtedy[/quote] I nie tylko wtedy, obraź się na niego jak warczy, ale tez nie pozwalaj sobie na to, żeby pies rozpoczynał zabawę wtedy tez go ignoruj, a jak się uspokoi, to Ty tą zabawę zainicjuj, staraj się dośc często go ignorować, szczególnie wtedy kiedy to on coś chce, możesz również na niego warknąc (doslownie) od czasu do czasu, jak jest zbyt namolny Kladź sięczesto na jego poslaniu, no moze nie właź tam jak on spi, ale jak go tam nie ma to se usiądź i to tak, zeby on to widział. [quote name='Maga100']. Poza tym jest w miarę posłuszny. Zresztą nawet wtedy wykonywał wszystkie polecenia, tyle tylko, że warcząc :-? [/quote] :hmmmm: uważaj z karceniem w takiej sytuacji, żeby pies nie odczytał, że dostal karę za wykonanie polecenia, moment skarcenia jest baaardzo ważny A przetrenowanie psa po zlym zachowaniu to super pomysł :wink:
-
Maga i tak musialabym to zobaczyc :wink: [quote name='Maga100'] Co zrobić w tym danym momencie, gdy podchodzę do psa, a on warczy? :o :-?[/quote] Jest kilka szkól ale na pewno nie zostawic tego bez Twojej odpowiedzi a przede wszystkim starać się nie prowokowac takich zachowań Pies spi to go nie ruszaj, szczególnie jak jest na swoim poslaniu, niech spi, dałaś mu np. kość to mu nie zabieraj, ale konsekwentnie pokazuj mu na co dzień "kto tu rządzi"
-
[quote name='asher'] Oj, [b]PIKA,[/b] trzymam kciuki za pozbycie się pasudztwa! :kciuki:[/quote] ja nie jestem pewna, czy mam to paskudztwo, ale wszystko wyglada, ze tak :-? [quote name='asher'] [b]Maga[/b], zachowanie Leona jest dośc niepokojące :-? Czy byłas z nim na jakimś szkoleniu? Może warto to rozważyć? [/quote] Nie byla i na razie z tego co kilkakrotnie mówila, kasy nie ma :-? Ale mnie sie wydaje, że to "próba sił" i sprawdzanie "co mi wolno" typowe dla psów w wieku nastoletnim :lol: jak bedzie konsekwentna to pownno minąc, tylko ustepowac nie może :wink: I karać, a najlepiej kazac psu natentychmiast wyjśc z pomieszczenia w ktorym się znajduje\, zamknąc drzwi i dac delikwentowi czas na samotne przemyslenie zachowania :wink:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] [b]Ozzy [/b]w wersji ,, for espace :wink: ,[b] czyli bezzębny[/b] '' [img]http://img417.imageshack.us/img417/7636/bezzbny9wi.jpg[/img] :[/quote] No to przynajmniej nikogo nie zamorduje :lol:[/quote]no tak ale czy espace to doceni :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] No jak go nie zamorduje to pewnie bedzie wdzięczny :lol:[/quote] chyba wolałabym żeby zamordował :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote] A to juz inna sprawa :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] to brzucho oddać do lekarza na przegląd :-? 8)[/quote] No to przegląd bedzie w nastepną srodę :-? Ja sie podejrzewam o założenie sobie hodowli kamyczków żólciowych :-?[/quote]hmmm szykujesz się do budowy :-? :wink:[/quote] nie, raczej do przetestowania naszej sluzby zdrowia w nowej rzeczywistości :-?
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='PIKA'][quote name='Alicjarydzewska'] [b]Ozzy [/b]w wersji ,, for espace :wink: ,[b] czyli bezzębny[/b] '' [img]http://img417.imageshack.us/img417/7636/bezzbny9wi.jpg[/img] :[/quote] No to przynajmniej nikogo nie zamorduje :lol:[/quote]no tak ale czy espace to doceni :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote] No jak go nie zamorduje to pewnie bedzie wdzięczny :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'] to brzucho oddać do lekarza na przegląd :-? 8)[/quote] No to przegląd bedzie w nastepną srodę :-? Ja sie podejrzewam o założenie sobie hodowli kamyczków żólciowych :-?
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [b]Ozzy [/b]w wersji ,, for espace :wink: ,[b] czyli bezzębny[/b] '' [img]http://img417.imageshack.us/img417/7636/bezzbny9wi.jpg[/img] :[/quote] No to przynajmniej nikogo nie zamorduje :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Agnes']ten post nie mial sensu ;) mod moze skasowac - dziekuje :)[/quote] Ale to mój post w tej sytuacji nie ma sensu :lol: [quote name='coztego'] [quote name='PIKA'] raczej malo prawdopodobne, że na kurczaka, bo dawala karme[b] z jagnięciną [/b] :lol:[/quote] Ale niestety, ogromna część karm z jagnięciną zawiera także trochę kurczaka w sobie :-? [/quote] :o :o przeciez karma z jagnięciną jest polecana dla alergików :o
-
Maga a on warczy, czy pomrukuje? :roll: Warczenie, warczeniu nierowne :wink: [quote name='Alicjarydzewska'] no PIKA dawno cię nie spotkałam na dogo i siem stęskniłam za twem towarzystwem [/quote] Dzieki :oops: ale ja osttanio za dlugo siedziec nie mogę, siedże w pracy i w domu się musze troszke połozyc :-? Bo mnie pobolewa brzucho :( [quote name='Alicjarydzewska'] / a miałam naleśniczki tylko że Olka nie przyjechała :evil: / [/quote] Nie przyjechala bo mi klawiature naprawia :o
-
Zima jest bleeeee :siara:
-
[quote name='Maga100'] Leoooon! chodź na kolankaaaa! [/quote] No i co przyszedł ? :lol: [quote name='Alicjarydzewska'] PIKA frelka to tak fajnie o fajnej dziewczynie :P i nic obraźliwego :wink:[/quote] Ja wiem, ze nieobraźliwe ale i tak nie kumam tego co chcialas powiedziec :lol:
-
[quote name='Agnes']no wlasnie - pies jadl karme z jagniecina pojawily sie plamki - zalozmy ze to uczulenie pokarmowe. Po odstawieniu suchego i podawaniu kurczaka plamki sa nadal, bo psiak jest uczulony na drob ;) [/quote] Plamki są ale stare, ktore jeszcze nie poznikaly, nowe się nie pojawiają :wink: A jagnięcina to chyba nie drób? :roll: I spokojnie pies mógl tak reagować na jakis "utrwalacz" zawarty w karmie :roll:
-
[quote name='Ania-k'][quote name='PIKA'][quote name='Ania-k'][quote name='malawaszka']a po co o 5?? :o[/quote] o tej porze to ja już na autobus pruję :angel:[/quote] :o to o ktorej Ty wstajesz? :o[/quote] o czwartej :evilbat:[/quote] :o to Ty może idź juz spać :-?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka, ale filmik musi byc na kompie? :roll: [quote name='malawaszka']a w foteliku siedziała i chlała bootle, a potem "oććć do cioci, a tititi ponosimy żeby się odbiło, a tititi pokaż no się już?" i wtedy było już :lol:[/quote] :lol: :lol: wytrząslaś ta butle z dzieciaka to masz karę :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
o mówilam, ze Leon nieagresywny jest 8) [quote name='Maga100']jak mówię, że za duży i za ciężki, to mówię :evil: :lol: :lol: [/quote] A nie prawda :evil: Saba wprawdzie troszkemlodsza ale i tak duzo wieksza niż Leon kiedykolwiek bedzie 8) [img]http://img405.imageshack.us/img405/5403/nakolankach27gi.jpg[/img] [quote name='Alicjarydzewska'] wrzuciłam wsteczny :wink: i co widzę :o [b]foty Leona[/b] i tako jedna frelka [b]PIKA[/b] no co za spotkanie [/quote] Nawet jak nieobraźliwe to i tak nie rozumiem :-? Maga bo sie psu odgnioty na lokciach zrobia :lol:
-
[quote name='Olcia'][quote name='PIKA']Olcia a do kogo bedziesz meldować misia? :lol:[/quote] do tego kto pierwszy zgadnie ktore mi zjadlo dywan, bo dlugieo zywota mu nie wroze :evil: [/quote] Ja bym przjęła misia, ale nie mam takich dywaników do jedzenia :cry: [quote name='Ania-k'][quote name='malawaszka']a po co o 5?? :o[/quote] o tej porze to ja już na autobus pruję :angel:[/quote] :o to o ktorej Ty wstajesz? :o
-
[quote name='coztego'] Zasadniczo to psom chyba tylko cebuli nie wolno dawać . [/quote] I wszelkich strączkowych nie radzę :wink: [quote name='coztego'] Wiesz, że uczulenie było na suchą karmę, a nie np. [b]na kurczaka? [/b]8) [/quote] raczej malo prawdopodobne, że na kurczaka, bo dawala karme[b] z jagnięciną [/b] :lol:
-
Jak mnie kolega pociagnął za warkocz to oberwał podręcznikiem w łeba :lol: A nasza wychowawczyni to nie sadzała z najbardziej rozrabiającym chlopakiem i jak ten rozrabial na lekcji to obrywal po łbie .... ksiązka oczywiście :lol: To w podstawówce było :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka jak wstawiłas filmik ? :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'][quote name='PIKA']Maga a czemu nie chcesz Leona na rączki brac i na kolanka sadzać? :cry:[/quote] bo chcę mieć kręgosłup w całości :evil: [b]A na kolanka się nie mieści żadną miarą [/b]:P[/quote] Nie możliwe :o Jak wróce do domu to Ci udowodnie, że Leon na kolanach się zmieści 8)
-
[quote name='Maga100'][quote name='asher'] A z tym, że ma córkę a nie syna, do dziś się nie pogodził :roll: :evilbat:[/quote] hahaha, mój też się czasami zapominał :lol: Ale za to już w podstawówce umiałam się bić 8) :lol:[/quote] O! :o To tak jak ja :o Wszystkich chłopaków lalam :oops:
-
Olcia a do kogo bedziesz meldować misia? :lol:
-
Cześć dziolchy :lol: Widze, że Śliczny Leon sie obajwił :lol: Maga a czemu nie chcesz Leona na rączki brac i na kolanka sadzać? :cry:
-
[quote name='coztego'][quote name='Vidge']Moje obie mają podszerstek,ale dla mnie też ten zapach nie jest nieprzyjeny,dopiero jak zmokną,to czuć jakoś bardziej :wink:[/quote] Tak czy siak, psy pachną a nie śmierdzą ;)[/quote] cuuudownieeeeeeeeeeeeee pachną :D po prostu psem :D autorytatywnie stwierdzam, że niektórzy ludzie smierdza bardziej od niejednego psa :evilbat: