-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
Cześc Alu :multi: A co tu tak nie nagadane? :crazyeye:
- 78403 replies
-
Matko pzrejrzalam to wszystko :mdleje: Cudne kotospy :loveu: Foty takie sobie :evil_lol: [quote name='Maga100'] [B]za to na piatek mam już plan i jak nic mi nie wyskoczy i pogoda bedzie taka jak dziś, to się nigdzie nie ruszam :p [/B] [/quote] Ty mialaś do mnie wpaść w tym tygodniu jak dobrze pamietam :eviltong:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Dziękuję za kozetke ale postoje :evil_lol: Już wczoraj gadałam z PIKą przez telefon :diabloti: 20 minut bez szansy wtrącenia choćby słowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :mad::mad::mad::mad::mad::mad: ladnie to tak babcie obsmarowywac :mad::mad::mad: [quote name='Pysia']Ja mam tylko jedno pytanie...Czy wiesz przypadkiem kiedy ona łapie oddech? :crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] ja nie oddycham :diabloti: fcale :diabloti: -
[quote name='Pysia']Po tym poście pobiegłam do łazienki zobaczyć czy się nie sypię bo też mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I nadal jestem w jednym kawałku na [B]dfodatek cycki mi urosły [/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] sugerujesz, ze Geziowi też mogą urosnąc? :crazyeye:
-
Cześc Paula :multi: Foty nie są takie zle ;) Ja na początku mialam gorsze :evil_lol:
-
Czeeeśśśćććć :multi: Foty obejrzalam, zarzygana Tigre też :evil_lol:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Cześć praxxx wnusiu :multi: Ale fajowski Alanek u Was zagościl :loveu: [B]Vectra[/B] przestań sie wyglupiac :mad: ras psow jest sporo, nawet odejmując te "do towarzystwa" nie dasz rady tego wszystkiego miec :evil_lol: -
Aga moze mnie zlinczujecie, :roll: ale Niunia cierpi, leczyć sie tego wlaściwie juz nie da, padaczki na pewno (zrozumialam, ze ma padaczke) jest juz wiekowa, nie myśleliście, zeby pomoc jej godnie odejść i jej oszczędzić tego cierpienia? :-(
-
[quote name='jo-jo'] . tylko jak ja będę spać w namiocie :candle:[/quote] Jojek w namiocie a Ty pod namiotem :evil_lol: Albo jakąs piatke będziesz musiala wziąc :evil_lol:
-
[B]Bea, Vectra[/B] dziekuje :lol: [quote name='mmbbaj'] Taaaaaak? :cool3: No doprawdy sama nie wiem czego się obawiam :diabloti: [/quote] No wlaśnie nie wiem :diabloti: Bo jak dobrze pamietam, to nie Saba chciala kiedyś zjeśc Bajana :diabloti: Malgosiu, ja zakładam Sabie kaganiec, jak ktos się boi ;)
-
[quote name='HankaRupczewska']No wiesz ... Czyżby wyglądał STARO ??? :evil_lol: Gezesław urodził się 17.08.2001 . [B] BooooSH - on ma już ze czterdzieści lat[/B] :placz:[/quote] No to co, ja też mam tyle i żyje... jeszcze :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
PIKA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Pojechałam dzisiaj zaszczepic moją bandę zwierzaków i moi weci wymyślili numerki dla psów przy szczepieniu na wściekliznę. :crazyeye: Numerek podobnie wygląda jak adresówki. Jest w kolorze zielonym. Jest na nim napis: 2007 PL wścieklizna szczepienie adres lecznicy nr telefonu nr .... Strażnicy miejscy zostali powiadomieni o tych numerkach. Wiedzą więc, że pies z takim znaczkiem jest zaszczepiony przeciw wsciekliźnie. Każdy znaczek ma swój numer. Weci każdy wydany numerek mają wpisany w zeszycie z nazwą psa, adresem i telefonami do włascicieli. Dzięki temu odnalezli już kilka psów i kota, które sie zgubiły.[/quote] Rewelka :multi: [QUOTE] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3839/dscf0819ul5.jpg[/IMG][/QUOTE] Mam ale nie dam :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='AlKil'] Jestem dzisiaj po trzech wizytacjach potencjalnych kupców... Nienawidzę tego... te spojrzenie od których wydaje się, że jestem kompletnym bezguściem w urządzaniu domku....:roll: A przecież nie mam różowych ścian ze złotym pyłem i dyskotekowej kuli....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] idiotyzm, :roll: Przeciez urządzenie domu zabierasz ze sobą :cool3: [quote name='AlKil']Zmykam teraz do pracy...:placz: A wieczorem przeczytam czy podobają Wam się te zdjęcia i co sądzicie o nabyciu takiej działeczki...:eek2:[/quote] Dzialeczka nieczgo sobie :cool3::cool3:
-
[quote name='jo-jo'] Ludziowie Wy nawet nie wiecie jaki smaczny jest....CHRZAN :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] wiemy,:eviltong: bardzo dobry, :eviltong: mnie smakuje :evil_lol: Psy nie probowaly :shake::evil_lol:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] gorączka mnie kocha- od wczoraj 40 stopni- 39-40-39,4... i tak w kółko... :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To Ty gorąca dziewczyna jesteś :evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a paszporcik odebrany!!! wpisali - rasa BANDOG- dziś instytucje za to odpowiedzialne będa monitowały w FCI w Warszawie o uznanie takiej rasy :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] I myślisz, ze cos to da :roll: Zdrowiej szybciorasem nam tu :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B] [/B][/I][B][/B] [B][I]no przecież nawiałaś kiedyś z przedszkola i poszłaś do babci:evil_lol:[/I][/B] [B][/B][/quote] No fakt,:evil_lol: ale u nas nie bylo tak kolorowo :shake: I od Was mialabym chyba za daleko :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='mmbbaj'] Pikuś, z twoim to ja bardzo chętnie się umówię, [B]byle bez Saby[/B] :evil_lol:[/quote] Nie ma takiej opcji :lol!: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]miejsce jest tylko nie wolno z niego uciekać:eviltong:[/I][/B][/QUOTE] Jak to uciekać? :hmmmm: [quote name='HankaRupczewska']Pika, Pika, weź mnie ze sobą TAM ! :modla:[/quote] Pakuj sie Hanka, :multi: jedziemy :multi: Kurna dogo mi cos doopinie chodzi :mad:
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon'] samo sie nie zaglosuje:eviltong: nooo cioteczki logowac sie i głosowac bo Tigierce jest smutno:-( [URL]http://www.fotokonkursduracell.pl/galeria.php?wybrany_etap=4&wybrana_kategoria=3&records_per_page=12&strona=3[/URL] [/quote] Mozna sie zalogowac, tylko po kiego grzyba im pelne dane osobowe? :roll:
-
[quote name='evaxon'] :evil_lol: Pika...ty mi tu nie gadaj ze ja niby sie lansuje ...tylko idz glosowac:evil_lol: :eviltong: [/quote] się zaglosuje :cool3:
-
Alu jakie Ty masz ladne psedskole :loveu: Macie jeszcze miejsca? :cool3: To się zapisze tam :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:razz:a wiesz ze coś w tym jest ....ja też tylko pizza , rogaliki , drożdżak , pizza , rogaliki , drożdżak......i nie nadążam ze scinaniem mojej czapki:cool1:....przerzucam się na kruche cisteczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] patrz a ja nie jem tak duzo drożdzy a tez mi rosną :shake:
-
Cześc Szkoda niuni :shake: a gdzie ona ma tego guza ze się boisz, ze urazisz ją? Boli ja ten guz? :shake:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
PIKA replied to arima's topic in Foto Blogi
No i co? Masz tego neta? :cool3: -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
PIKA replied to bonita's topic in Foto Blogi
Czeeeśśćććć :multi: ale u Was piekna wiosna matko nie mogę uwierzyć, już wiosna :multi::loveu: i zaraz bedzie lato i wakacje :evil_lol: