Skoro już dobiegliśmy do meritum, zwracam się z prośbą o ogłaszanie Rudej. Bez tego będziemy jej dłuugo szukać domu. ;)
Scoobie - powodzenia w adopcji. Wierzę, że jakiś pies znajdzie u Ciebie dobry dom. Dalej komentować nie będę, bo nie poczuwam się.