Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Poszukuje pilnie kogoś do sprawdzenia domu w ok. Bielska Białej dla bullterrierki. Dzwoniłam i pisałam do _Bubu_ ale bez odzewu. A kojarzy mi się, że ma bulla. Czy ktoś może pomóc? To w przyszłym tygodniu byśmy ją zawieźli. Tel mogę podać na pw.
  2. Tekst do ogłoszeń Axelka: [FONT=Calibri][SIZE=3]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowych opiekunów dla 2 letniego amstaffa o imieniu AXEL. [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Axel to błękitno – płowy, wykastrowany samiec. Życie go już nie oszczędzało pomimo młodego wieku. Padł ofiarą okrucieństwa ze strony swojego właściciela – osoba, która miał go kochać, zagłodziła go do granic możliwości, przywiązała na łańcuchu bez budy… Axel został w trybie interwencji odebrany właścicielom. [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Obecnie jest w pełni zdrowym psem, gotowym do adopcji. [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Dla Axela szukamy aktywnej nowej rodziny, która poradzi sobie z młodym, żywym psem, skłonnym do zabaw i psot. Idealnie, jeśli w nowym domu nie będzie małych dzieci – wprawdzie Axel nie wykazuje do dzieci agresji, ale swoją żywiołowością, radością mógłby zrobić niechcący krzywdę. [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Calibri]Axel jest psem domowym. Nie zostanie wydany do budy. [/FONT][/SIZE] [FONT=Calibri][SIZE=3]Z zaobserwowanych zachowań, trzyma potrzeby fizjologiczne do czasu spacerów. Nie jest typem psa niszczącego, ale na wszelki wypadek jest uczony życia w klatce. Psy z nieznaną przeszłością mogą mieć bowiem inne reakcje w warunkach fundacyjnych aniżeli w domowych. [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Axela nie polecamy do domu z innymi zwierzętami. [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Idealnie, jeśli nowa rodzina zajęłaby się także szkoleniem Axela. Jest to jeszcze młody pies, któremu przydałaby się socjalizacja, uzupełnienie braków wychowawczych. Dla psa było by to świetną zabawą, dla nowych właścicieli znacznym ułatwieniem. [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Jeśli masz warunki, czas, doświadczenie w posiadaniu psów oraz chciałbyś stworzyć Axelowi nowy dom, skontaktuj się z jego opiekunką pod nr Tel 0 503 305 077[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Axel obecnie przebywa w domu tymczasowym w Konstantynowie Łódzkim. [/SIZE][/FONT]
  3. Axel jest już po zabiegu kastracji. Okazało się, że był wnętrem. Oba jajka jednak wydobyte na powierzchnię. Szukamy więc pełną parą domu dla Axelka :multi: Bardzo prosimy o pomoc w ogłaszaniu. Tel do ogłoszeń 0 503 305 077
  4. Dziękuję ciotka za wstawienie. :loveu:
  5. [img]http://images29.fotosik.pl/299/d087611de08e2a49.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/414/f4a4bd2bd80c0464med.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/35/4d258c412a3850damed.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/300/e1a8e06a0883c366.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/35/c667e98e83f1b017med.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/299/c118faae42b5758bmed.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/35/28967c193ac90b01.jpg[/img]
  6. [img]http://images48.fotosik.pl/35/4797754632dfe690.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/35/12f97be0115c6c63.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/35/e966a33f2f7ab47a.jpg[/img] [img]http://images44.fotosik.pl/35/96667077b9e54a33med.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/414/f58668577b4527a2.jpg[/img]
  7. Lesio w dniu dzisiejszym ma zdjęcie szwów i jest formalnie do adopcji. Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu Lesia. [url=http://www.fundacja-ast.pl/content/view/588/65/]Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych - AST - LESIO - wyjątkowo piękny amstaff[/url] Tu można kopiować tekst do ogłoszeń. ;)
  8. Słuszny. I jakze piękny.
  9. Jasne, że się zapowiem wcześniej. Swinia nie bede :diabloti: Tylko musi być: - ciepło - sucho - słonecznie bo jak nie, to ja odsypiam :shiny:
  10. Ale chyba do Aidy :diabloti: Bo portreciki chyba nie wyjdą na Twoich wariatach. Nawet za Matyldą 50 już nie podoła. :lol: Chyba, że portreciki w pozie wystawowej będziemy robić tym obiektywem. Ael wpraszam się i nawet tym razem przywiozę swoje ciastka z LDL. :p
  11. Ciotka! Projekty kubeczków. :mad: P.S. Kupiłam 50 :diabloti: Ale korki mi są potrzebne bo ni ku ku sobie z nią poradzić nie mogę... :p
  12. Ciotki, to ja bym nie liczyła na cud. Ogłoście ją gdzie sie da a przede wszystkim, że zbieracie też fundusze. Tak my zrobiliśmy i ponad 1700zł na nią już się uzbierało.
  13. Dałam Szajkę do nas na stronę. [url=http://www.fundacja-ast.pl/content/view/598/65/]Fundacja na Rzecz Zwierz
  14. Wieści od Pani Grażyny: [I]moi drodzy mam lukyego dopiero kilka dni a kocham go tak jak by byl u mnie lat 10 jest wspanialy nie ma z nim zadnych problemow oby tak bylo zawsze a tym draniom co go tak pozucili zycze samych najgorszych dni a dam mojemy biedakowi tyle milosci ze szybko zapomni tych lotrow pozdrawiam[/I] Do Andzi69 przesłałam cześć MMS-ów by wstawiła fotki na forum (ja nie mam kabelka).
  15. W schronisku w Słupsku są 3 bullowate. Niestety o psach nic nie wiadomo... Schronisko prosi nam o pomoc bo nie mają adopcji i obawiają się, że bullowate mogą czekać na dom latami... Podaję nr tel pod którym można się kontaktować w sprawie psiaków 609 589 990 Pierwszy to samiec ok. 2 lat. Może ktoś zdecyduje się pomóc któremuś z psiaków dając DT a najlepiej DS. [img]http://images30.fotosik.pl/299/bbcd9b3bf4a3bbce.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/414/501be99bb68592cd.jpg[/img] [img]http://images37.fotosik.pl/35/4a0e27fd7e722330.jpg[/img] I kolejny samiec. Także i o nim nic nie wiadomo. Nawet po zdjęciach nie wiem, czy to mix czy coś bardziej w typie rasy. Psiaki ze Słupska poszukują DT lub DS. [img]http://images43.fotosik.pl/35/fc084299898a0057med.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/35/6a216a7c534c2781.jpg[/img] Sunia w wieku ok. 2 lat. Jedyne co wiadomo to to że niekoniecznie dogaduje się z psami. Tak jak inne psiaki ze Słupska poszukuje nowego opiekuna na stałe albo chociaż DT. [img]http://images34.fotosik.pl/409/b4551ab3ffae2ccc.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/414/29642174010425eb.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/35/d3350107ae939218.jpg[/img]
  16. 25.11.08 - Laki - dzidzio z Leszna pojechał do nowego domu do Krakowa. Baster obchodził 9 urodziny. :loveu:
  17. Z Basterem 25.11. mieliśmy swoje święto urodzinowe. Baster skończył 9 lat. Ja trochę więcej ale... niewiele :diabloti: Oby żył bardzo, bardzo długo nasz pupil. :loveu:
  18. To Ty masz jak ja. Ja też wszystko w 1 dzień. Choć moja siostra Ewa urodziła się 24.12. więc ma 3 imprezy w jeden dzień i 1 prezent :diabloti: Ale się urodzinowo - imieninowo zrobiło. To ja wszystkim życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, WYGRANEJ W TOTKA, MAŁO PSÓW DO ADOPCJI! :loveu:
  19. Ostatnio dostałam maila z historią Kazana i jego zdjęciami od Magdy Szwarc. Teraz dopiero skojarzyłam widząc zdjęcia. Magda Szwarc pisała w nim, że może opłacać hotel Kazana do czasu znalezienia domu w razie co. Magda Szwarc reprezentuje fundację "Niedzwiedz".
  20. Z Laguną jest lepiej. Gorączki nie ma, ale glut jest nadal. Dostaje leki przeciwzapalne na ból łapy. Na spacerkach i w lecznicy szaleje. Piszczy zostawiana sama cały czas.
  21. Kochana, ale my mówiliśmy że mam :eviltong: Tzn. miałam, bo to było wczoraj :diabloti:
  22. A co ja mam kochana odsypiać? :razz:
  23. Gdyby sunia była staruszka z nowotworem pewnie byśmy ją wzięli. Jeżeli jest jak piszesz, że sunia jest młoda to wydaje mi się, że spokojnie ma szansę na adopcje ze schroniska. My nie mamy wolnych miejsc. Nad sunią z nowotworem, staruszką myślałam by ją dać znajomym. Oni jednak nie wezmą młodziutkiej suni na DT a u nas na razie wszystko zajęte. Czy w schronisku psy są usypiane? Nie leczone?
  24. Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować wszystkim Wam, którzy pomogliście Lakiemu. Dzięki Wam dziś będzie w Krakowie stawał przed wizją nowego, własnego, kochającego domu. Mam nadzieję, że Laki będzie grzeczniutki i jamnisia też. Jak się uda, to będzie to najlepszy prezent dla mnie jaki mógł się spełnić. Tak więc trzymajcie kciuki za Lakiego i za mnie bym nie padła na zawał.
×
×
  • Create New...