Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Zdjęcie z ciastkiem najlepsze. Normalnie wpatrzony jak w ... ciastko :crazyeye:
  2. Linka, może być w 1 poście. Co do Łodzi, wyślij tel do faceta z Łodzi.
  3. W razie co możemy pomóc w wizycie przedadopcyjnej w Łodzi. Prosze także od siebie o zaaktualizowanie nam w jednym poście wszystkich bullowatych bo są 2 wątki i sie gubimy, które psy jeszcze są a które już nie. Dziękuję.
  4. [img]http://images35.fotosik.pl/38/ac7498c01c2d82f3med.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/38/87be3d2fa8359e02.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/414/5ca04ffa5dad74famed.jpg[/img] [img]http://images39.fotosik.pl/38/7d84e615a7eb33d2med.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/414/e94e384d809dd07amed.jpg[/img]
  5. [quote name='Milka__']W schro ogólnie są teraz 3 amstaffy. No i ta staffordka.[/quote] Czyli 4 amstaffy. Bo stafford to to samo co amstaff. Chyba, że macie jakiegoś staffika? Macie zdjęcia pozostałej 2? I jakieś opisy?
  6. Ale ten czas szybko leci. :crazyeye:
  7. Niestety strasznie dużo bullowatych jest w schroniskach :placz: Niestety pomożemy tylko 1/1000 pewnie... kropla w morzu potrzeb... Od wczoraj mamy nowego psiaka Tytuska zabranego interwencją właścicielom. Tytus jest na razie w hotelu w Łodzi. Pocieszam się, że na dworze nie ma zimy -10... to jakoś jeszcze psy w schroniskach dają radę. Jakby było więcej DT to pewnie byśmy pomagali większej ilości psiaków a tak, robimy tyle i jesteśmy w stanie. Co do nowych domów naszych psów, to rzeczywiście super domki. Ja super wspominam każdy mój tymczas. Alter, Rumba, Rita, Kluska i każdy inny trafił super. Oby każdemu się tak udawało. Wczoraj od nowej Pani Kluski dostaliśmy pochwałę, bo ona nie przypuszczała że w PL sa takie jednostki, które oceniają psy pod kątem adopcyjności jak na Animal Planet. Bardzo miło nam to było usłyszeć. :loveu:
  8. Tytusik od wczoraj w hoteliku. Później wstawię zdjęcia.
  9. Zdjęcia Almy vel Stefki z nowego domu od Pana Tomka. Alma vel Stefka jest gruba :diabloti: a ponadto wszystko u niej dobrze. [img]http://images26.fotosik.pl/302/854cfaa1467c027a.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/415/e1986b76be905d6b.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/38/138953544ef56f7d.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/419/479a380779c331ea.jpg[/img]
  10. Ponieważ technika posuwa się naprzód, dostałam wczoraj zdjęcia drogą internetową. Alma vel Stefka jest gruba :diabloti: a ponadto wszystko u niej dobrze. [img]http://images26.fotosik.pl/302/854cfaa1467c027a.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/415/e1986b76be905d6b.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/38/138953544ef56f7d.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/419/479a380779c331ea.jpg[/img]
  11. I od wczoraj Kluska ma swój własny dom w Jasienicy k. Bielska - Białej u Pani Łucji. Zdjęcia z nowego domu: Kluska na nowych włościach, czyli Kluska demolująca zabawki w ogródku: [img]http://images29.fotosik.pl/302/460393f81c6c6aa9.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/38/629b2241cee2479b.jpg[/img] [img]http://images48.fotosik.pl/38/11671f0f30a5e675.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/303/4f90987f9be3e1a6.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/38/c7c795dfe13ec893.jpg[/img] [img]http://images46.fotosik.pl/38/6c3cf2c535de0d78.jpg[/img] Kluska z nową mamą: [img]http://images48.fotosik.pl/38/75767f8aaefe2b51.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/38/651f927f2d78777d.jpg[/img] I tak oto Happy End historii Kluski, która z Legicy przez stolice pojechała do Jasienicy. [img]http://images50.fotosik.pl/38/646b308d1c9279c4.jpg[/img]
  12. Natalko, my nie ogłaszaliśmy Werity z powodu ilości psów. Więc do nas raczej nikt o adopcję nie będzie dzwonić. Jenny19, jak zwykle wielkie dzięki :loveu:
  13. Dogomanko, wspaniała determinacja z Twojej strony! A my dziś się dowiedzieliśmy o amstaffce zagłodzonej na łańcuchu... błagają, żebyśmy zabrali... ciekawe gdzie ja mam wciskać te wszystkie bidaki...
  14. To pewnie o Ramzesie piszesz. Zdjęcia chłopaka: [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images30.fotosik.pl/299/145ca11009897881med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/35/a0c9dcd718ebeef7.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images48.fotosik.pl/35/0f65e6bbd36ab962med.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][img]http://images36.fotosik.pl/35/520c54bdea69e8b3med.jpg[/img][/URL]
  15. Mam prośbę, by przy kolejnej wizycie zaktualizować wszystkie bullowate ze schroniska jakie są i napisać krótkie opisy - wiek, płeć, jak do ludzi, jak do psów, jak trafiły. Pierwsza strona jest nie do końca aktualna już chyba, bo czytałam iż Komo odszedł za TM a i inne psy widnieją na str schroniska.
  16. A jest w Krakowie dzikowaty pituś, chudziutki, kulejący, błąkający się. Dogomanka próbuje go złapać. Makatka, nie wzięłabyś szczeniaka z Wawy? Bo trafi na paluch niestety.
  17. Na tabletki wiele psów nie reaguje, stąd daje się żel. W przypadku amstaffów też z reguły daje się wyższą dawkę bo zalecana nie skutkuje na wagę.
  18. Naszą klatkę ma KasiaNDM z dogomanii. Nie jest jej już potrzebna. W razie co skontaktujcie się z nią w celu odbioru.
  19. Ja to się modle bym nie została z ta rottką w aucie na koniec :p
  20. No więc tak. Plan wycieczki: Najpierw z Jabłonnej k. Wawy zabieramy Tytuska (amstaffa), później Kluskę (bullterrier), później do Sochaczewa (schronisko, kundelek), później Łódź - oddanie do hotelu Tytuska, zabranie ze schroniska rottki dla Agnieszki P - Katowice - oddanie kundelka z Sochaczewa, później Bielsko - Biała -oddać Kluskę - Żywiec - odebrać od Bubu kundelka - kundelek + rottek na pokładzie wraca do Wawy, ewentualnie po drodze pozyskujemy pitusia, w Wawie rozwozimy do nowych domów. Więc bankowo wrócimy w niedzielę. :evil_lol:
  21. Oj Andzia, narobię się km... Bo plan jest taki: Warszawa - Sochaczew - Łódź - Katowice - Bielsko-Biała - powrót albo przez Katowice albo przez Kraków - wszystko zależy od pitbulla - a później w Warszawie w środku nocy oddanie psów które z nami przyjadą z Żywca i Łodzi. Firma logistyczna doddy i spółka :diabloti:
  22. Klatka V to rozmiar większa od tej co Ty masz, czyli mająca 107cm szerokość. :eviltong: Już se napisałam na wątku. A co tam, w końcu palce mam.
  23. Oj to chyba musze to mocno przemyśleć... moj talent na swiatło dzienne pokazywac :oops: :diabloti:
  24. Możemy pozyczyć klatkę V. Jest w Nowym Dworze Mazowieckim w razie co. Trzeba sobie odebrać. ;)
×
×
  • Create New...