-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)
doddy replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Kaszy z reguły psy nie trawią, albo rozdyma, dlatego zaleca się jej nie podawanie lub baardzo długie gotowanie. Najlepszy jest ryż, ewentualnie właśnie makaron. Karma Brit jako karma z niskiej półki jest moim zdaniem całkiem ok. Ale ile karm, tyle opinii. :) Witajcie na forum. -
Niech żałują, bo Sammula fajna :)
-
Dzięki dziewczyny za pomoc przy suni! Wszystkim tym, którzy nie przeszli obok niej obojętnie! Jesteśmy na starcie tej historii, ale wierzę, że będzie happy end, dzięki wspólnym działaniom. Poszukujemy transportu na środę z Kielc do Radomia, gdyby ktoś mógł pomóc. Skoro sunia już bezpieczna to musimy zająć się pilnie zbieraniem funduszy na leczenie. Andzia, moze allegro cegiełkowe zrobić?
-
Dzisiaj mieliśmy fajny dzień w postaci odwiedzin i spacerków u psiaków. Przy okazji odwiedziliśmy Sammy i Nexta (w celu przekazania leków do dalszej kuracji leczenia). Postanowiliśmy pojechać z nimi na dluższy spacer, czego efekty przedstawiam poniżej. :mrgreen: Uprzedzając pytania, zarówno Sammy jak i Next są na sterydach, więc chudsze nie będą. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtxdtUHZZI/AAAAAAAAFwQ/gAvRZC-LMZ0/DSC_0480.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtxdxf-zPI/AAAAAAAAFwU/XvdYCY_b-Gs/DSC_0495.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtxeGMMguI/AAAAAAAAFwY/shOiJjn-mtE/DSC_0499.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtxeHiUW_I/AAAAAAAAFwc/BGD9opVj_3o/DSC_0500.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtxellC2wI/AAAAAAAAFwg/J-4lfBoHh_M/DSC_0501.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtyEgCA7eI/AAAAAAAAFwk/SmQTYVZXxZw/DSC_0554.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtyE51qd1I/AAAAAAAAFwo/6j0OKb5buME/DSC_0561.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtyFDdZSpI/AAAAAAAAFws/yT6Z4Qd4NeY/DSC_0612.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtyFuj9jyI/AAAAAAAAFww/KbcW3FMiUGs/DSC_0616.jpg[/img]
-
Kolejna porcja zdjęć: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1CN9V1QI/AAAAAAAAFxk/FRSYBrlpc2c/DSC_0590.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1CdjQQ9I/AAAAAAAAFxo/mB-fVhWBv5Y/DSC_0593.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1CicySoI/AAAAAAAAFxs/MlYum1m0OII/DSC_0595.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1CgQkm3I/AAAAAAAAFxw/imgalXYMCy8/DSC_0606.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1C0JrF4I/AAAAAAAAFx0/GAz7gMFs-A4/s512/DSC_0628.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1w7gtEEI/AAAAAAAAFyc/NForg6GDCr4/s512/DSC_0640.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1xAqmBvI/AAAAAAAAFx8/83b1Z329zgk/nalesnik.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1xAViL9I/AAAAAAAAFyA/xx36hXpI-7s/nalesnik1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1xdfFl6I/AAAAAAAAFyE/QsnbWO-N2vU/DSC_0531.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt1xaFmO0I/AAAAAAAAFyI/mSjBB5Q0vwU/s512/DSC_0565.jpg[/img]
-
Dzisiejszy spacerek z Sammulką, Nextem i Kseną. Uprzedzając pytania - Sammy i Next są na sterydach - chudsze nie będą, więc nie narzekajcie. Gościnnie Ksena także, co by Marcie przykro nie było. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtzwKF9YXI/AAAAAAAAFw4/U8pClP7OJbY/DSC_0476.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtzwFFTQMI/AAAAAAAAFw8/Tx_G0NJWXpk/DSC_0481.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtzwW2jmDI/AAAAAAAAFxA/bVzqMaq05ZU/DSC_0482.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtzwRppG6I/AAAAAAAAFxE/YmG117HSK80/DSC_0485.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLtzwtwyl-I/AAAAAAAAFxI/tX0elIXKomw/DSC_0486.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt0ELOpLOI/AAAAAAAAFxQ/Mt_QmmulUzM/DSC_0506.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt0EPTrHkI/AAAAAAAAFxU/ofZnQFlTauE/DSC_0561.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt0Ee1LGZI/AAAAAAAAFxY/OEdo1_Wyrp0/DSC_0577.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TLt0Em2ZTqI/AAAAAAAAFxc/mjERSK2JmbI/DSC_0579.jpg[/img]
-
GINA - 9 tyg. szczeniak AMSTAFF zamieszkała w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ginosława zamieszkała w Warszawie w nowym domku :) -
Mamy tymczasik od przyszłego poniedziałku dla suni k. Warszawy. :p Jeśli nikt nie będzie mógł/chciał pomóc z innych organizacji, np. dożkowych to sunię zabieramy. Może jednak jakimś cudem, np. dożkowi będą mieć domki tymczasowe, które czekają na psiaki to chętnie odpuścimy bo TTB w potrzebie jest zdecydowanie więcej. Ważne jednak, że jakąś alternatywę już mamy. To teraz zbieramy na karmę, leczenie. P.S. Oczywiście nie czekamy do przyszłego poniedziałku z zabraniem suni, aby nie naciągać struny cierpliwości właściciela stajni. Szukamy transportu już.
-
Niestety chyba nie, bo nie pamiętam w sprawie którego psiaka się z nami kontaktowali. :( Może Furciaczkowa będzie coś kojarzyć w aspekcie CC.
-
Z Bydgoszczy bardzo fajnie brzmiący pan starał się o adopcje któregoś naszego psiaka. Po zrobieniu wywiadu okazało się, że także szukał chyba CC do adopcji i Magda mi powiedziała, że wizyta przedadopcyjna wypadła katastrofalnie. Oby to nie był ten sam. Tamta rodzina o ile się nie mylę mieszkała w kamienicy w mieszkaniu.
-
Wychodzi na to, że po prostu musimy jechać z Warszawy na wizytę bo nikogo nie ma w ok. Suwałk. :(
-
Emdziolek, to jest miejscowość Kuków (o ile dobrze usłyszałam).
-
6km od Suwałk. Ale gdzie dokładnie to nie pytałam.
-
Emdziolek, państwo mieszkają w ok. Suwałk. Nie było by dla Ciebie problemem ich odwiedzić? Pewnie potrzebne będzie auto aby dojechać, a nie wiem czy takowym dysponujesz. :)
-
W NOWYM DOMU!!!!!! ZEUS łaciaty amstaff szuka nowego domu (Gorzów WLkp.)
doddy replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Nowy domku, nowy domku - super fotki! Może Wam pomóc i doradzić jakąś lepszą karmę aniżeli Pedegree? Zawsze służymy pomocą i radą, nie tylko w kwestii żywienia. :)