-
Posts
5186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by flashka-g
-
[quote name='ASA']a jak myslicie co ja mam wlozyc do Psa z majorki???? Czasami zazdroszcze ludzia ktorzy fajowo moga sie przebrac do psa, tez bym sie tak poprzebierala :)[/quote] jak bylam na majorce to w wiekszosci panie na plazy albo w bikini....albo w topless:lol: :lol: :lol:
-
wieksza szkoda dla psa ktoremu sie nie nalezy doskonala a ja dostaje niz jak dostanie niższa note. Po to te wlasnie nizsze oceny sa aby pies ktory spelnia tylko takie odpowiednie normy je dostawal.
-
[quote name='cockermanka']Oj,dowie,dowie :cool3: moja rasa jest podzielona na cztery ringi - wystawiam cztery psy na trzech ringach,więc plan sędziowania baaardzo mi się przyda :razz:[/quote] ja jestem w tej samej sytuacji, no ale przeciez ju widzisz ile jest psów w danych kalsach to mozna sobie podzielic na ringi. Beda tylko godziny rozpoczecia psów/suk, wyborow BOS,BOB.
-
Ma ktos jakies informacje na temat tej wystawy? Obsade, do kiedy zgłoszenia i jakie opłaty.
-
[quote name='sylrwia']Już kilkanaście razy było wspomniane, że [B]będzie tylko stawka ilościowa!!! [/B] i juz jest :lol:[/quote] ma byc jeszcze podany plan sedziowania z tego co mi wiadomo:) ale w sumie duzo wiecej sie z niego nikt nie dowie;)
-
[quote name='zpr']BOB, II BOG SH Budapeszt 22.10.2006 [URL="http://imageshack.us"][/URL] fot. M.Milian[/quote] Monika pamietaj zeby wstawiac fotki max 500x500 bo potem sie zle oglada. a Gregor to chyba troche za wysoki jak na husky;)
-
Monika a mozesz napisac stawke??
-
ale czy musi byc podium koniecznie?? Dobrze i atrakcyjnie przygotowane miejsca lokatowe takze by byly na porzadku dziennym ( a np. tylko pierwsze miejsce na podwyzszonym podium). Mam nadzieje ze Poznan nas zaskoczy;]W sumie to chyba nawet Pedigree zajmuje sie w tym momencie aranżacją.
-
no właśnie czekam na foteczki :cool3:
-
[quote name='HUSKYTEAM']Jakby ktoś kiedyś pytał, jak motywuję psy do biegania po ringu... [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7236/obraz024ed5.jpg[/IMG][/quote] hahaha mam nadzieje ze nie wparujesz z ta piłą do poznania zeby ukrócić konkurencje:lol: :cool3: i zmotywowac ja do poddania sie:mad:
-
Ania bardzo gratuluje, sie nalezało...no a przedewszystkim gratuluje Marcinowi to w koncu od wybiegał te sukcesy;)
-
A na ktorej hali wogole sa grzywacze?? ja zrobie sobie autoreklame, jakby ktos szukal odpowiedniego handlera to w młodziezy moge wystawiac psa lub suki:razz: bo na pewno mi sie nie pokryją. ( mam nadzieje ze mnie nie zbanuja za reklame:lol: :cool3: :mad: ):diabloti:
-
Championy psy Kaila`s Siverbear of Zausel Młodziez suki Ziemabora's Stil Playin' With Fyr Młodziez suki ICE TOSHKA Eskimoski Domek Posrednia suki Winalmik's Anastacia Otwarta suki Winalmik's Baby Revolutions of Marook Ravine Weterany suki Winalmik's Elements Of Style
-
a mała poprawka Ebonyshadow`n`Shapali Dragon w młodziezy a nie jak napisalam w pośredniej:oops: pomyłka:)
-
[quote name='AdrianY']o Misha w championach, a to ci niespodzianka ;)[/quote] haha bo takz Żanna sie dogadałam..i wpadłysmy ta takie cuś:P sorki za pomyłke, a mozesz zprostowac??:oops:
-
[quote name='panienkabubu']tylko dobre? ;) słabo się cenisz;) wszystko ma być [B][U]doskonałe[/U][/B] ;)[/quote] ja wogole poprosze o napisanie nominacja na BIS:evil_lol: :lol:
-
dla wszystkich finalistow z dni wczesniejszych ktorzy musza zostac do niedzieli nocleg zapewniaja organizatorzy i to juz ich głowa i problem:)
-
[quote name='basia']A jak mam pytanie: czy będą opisy? Ja mam w klasie 42 suki. Jak to wszystko będą chcieli z tłumaczeniem opisać to zejdzie do niedzieli :p[/quote] Mi tam wcale na nich by nie zalezalo.... wolalbym krotkie zwiezle- fe to i to reszta dobra, albo wszytsko dobre :P
-
PUSHMATAHA Fortunatus- championy PRINC Śnieżna Rakieta- otwarta Kivalina`s THE BLACK KNIGHT- championy
-
[quote name='Rauni']Ja tam bym sobie chętnie stanęła na takim podium, nawet z wielkim napisem Pedigree :evil_lol:[/quote] co fakt to fakt:evil_lol:
-
no ale przeciez nie musi byc to podium co zawsze?? moze byc w innym kształcie, o innej grafice a ten napis pedigree wcale mi nie przeszkadza... powinno byc takie aby ktos kto bedzie widziec zdjecie z tej wystawy wiedzial- o a to podium ze swiatowej.
-
[quote name='macsow1']ze szystkich psow wpisanych na poznan mi osobiscie najbardziej podoba sie Sun Dan Puzzle- ta suka jest śliczna!!! musze zobaczyc na zywo.. jak dla mnie bomba... ps. kto jest jej wlascicielem??[/quote] Marika Fredrikson;)
-
posrednia suki- BLUE MERLE SIBERIA Bicassart szczeniaki suki DREAMS SERENGETTI Bricassart szczeniaki suki DONNA Bricassart otwarta suki- KIRSTEN De CIukci pośrednia suki- VIXEN Arktogea młodziez suki- Arktogea QUENN OF SNOW championy psy Innisfree FIRELITBYCHIPSAHOY