-
Posts
5186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by flashka-g
-
[quote name='Nugatowa']Flaszi a może wypróbujesz jakieś tańce zaklinające deszcz ?:lol: :cool3:[/quote] chyba tańce połamańce:lol: :evil_lol: Ja tez zaraz wyjezdzam, wlasnie skonczyłam kąpać kołtuna ostatnie dopakowania i w droge!!! TRZYMAJCIE KCIUKASY DOGOMANIACY oczywiscie za dogomaniaków:cool3: :cool3: :diabloti:
-
o 10 zaczyna sie ocena na ringach:) ja tez przeklinam te cale pogodynki;D ma byc ciepło i tropikalnie:lol:
-
ja pewnei tez bede stać...jak zwykle do poznania:roll: Chociaz wczesniej mam kilka godzin wykladow wiec pewnie bedzie mnie juz tylek bolec od siedzenia to sobie wyrownam:lol:
-
ja nie dziekuje i prosze trzymac kciuki.....szczegolnie za to zebym zdarzyła wszystkie psy pokazac:):cool3: :cool3: a my pobudka o 5 bo trzeba futro wykąpac;)
-
a łysy jak obskubana kura:lol:
-
ma padac jutro podobno przelotnie:roll: :angryy: nawet niech nie próbuje!! a ja jutro grzywce, mam nadzieje ze westie i hasiory:) trzeba sie zaczac pakowac a psa to rano kapac.
-
[quote name='samograj']KOCHANA FLASHECZKO- G!!! DZIĘKI ZA POMOC!!! JADĘ DO ZABRZA!!! Chciałabym poznać dziewczyny z 9 . RES już znam, bo gogunia zrobiła jej zdjęcia w Chorzowie, ja będę na 6 i na 5, zresztą będę bez psa więc będę miała pełną swobodę!!! mam nadzieję że sie spoykamy w realu!!!!![/quote] No to mnie tam poszukaj:) bo ja na wystawie ludzi nie poznaje:lol: :oops: A jedziesz z Andrzejem??
-
jaki to zaszczyt jak piekne polskie psy reprezentuja nasz kraj za granica a nie byle jakie;) Gratuluje!!!;) :multi: :multi: :multi: :multi:
-
a ja na ringu 18 bede urzedowac z Resuruss, Malawaszka i zapewne jeszcze kilkoma osobami a potem na ringu husky:evil_lol:
-
a w niedziele juz Zabrze:)) sie doczekac nie moge:cool3: :multi:
-
Ponoc taka pogoda ma sie utrzymac do poczatku przyszego tygodnia:cool3: Cyz ktos moze wie jaki ma numer zjazd z autostrady do Zabrza żebysmy go nie przegapiły? Bo stwierdziłysmy z edelwejs ze taka najprostsza droga;)
-
cocermanka..Zabrze to tylko krajówka, ale taki sam numer odwaliło Leszno w tym roku- a to juz miedzynarodowka:) ogolnie przykre no i ten dodatek w katalogu z tyłu:roll: A mi sie tez nie pokrywaja grzywce z hasiorami:multi: :cool3:
-
Ponoc jest az 26 ringow i organizatorzy sami nie wiedza jak to rozporzadzic, ale z tego co wiem to kolejnosc sedziowania juz maja ułozona, tylko nie podana jeszcze. Ja mam nadzieje ze bede miec gdzies blisko siebie ringi:) I jade z edelwejs i zpr razem:) Bedzie niezla wyprawa:evil_lol:
-
i co planu dalej nie ma:roll:
-
Hmm zle napisalam.. chodzi mi o to ze gdy ma sie przyczepiony na dole marynarki ( itp), to gdy sie kleka sie zaslania numerek:)
-
[quote name='Solange']Masz fotki z Majorki? Wklejaj! Bardzo bym chciała tam kiedys pojechać!!! Planowałam nawet w tym roku, ale ostatecznie wybrałam Turcję. A tak poza tym to marzy mi się Egipt...Niestety wszyscy sie boją ze mną jechać, a sama to się raczej nie zdectduję.[/quote] No bylam w tym roku w odwiedziny w jednym kennelu. W sumie duzo zdjec nie cykalam plenerowym bo wolalam ogladac je na zywo niz przez obiektyw i czasami z wrazenia ni moglam wyciagnac aparatu:)
-
ja jade tez w srode pociagiem:)
-
a potwredzenie to maly pikus... mi jednego psa nie przyjeli, a drugiego zgloszenie tez w akcji zaginelo na szczescie wyslalam jeszcze raz.
-
ja moge conajwyzej powklejac fotki z tego roku z Majorki, ale mam nadzieje ze za niedługo wyjazdami dogonie SOlange;))
-
Tez mam kilka fotek z Meteorów z pobytu w Grecji i innych fajnych zakatkow, ale niestety nie zeskanowane. Ale widoczki piekne:cool3:
-
tak naprawde nie kazdy pies bedzie dobrze wygladac gdy bedzie sie sam ustawiac na jedzenie. Np. taki ktory ma krotka szyje badz młodziak co ma luzny grzbiet bedzie wygladac jak foka. psu z krotka szyja na pewno nie powinno sie zadzierac łepka do gory. Warto tak jezlei pies ma slabe przedpiersie, badz ogolnie gdy piesek jest cacy;)
-
[quote name='Agasia']Wlasnie co do tych opasek chcialabym zapytac gdzie np. ty flashi zakupilas to cacko ;)? Ja od tego roku szukam, ale na zadnym stoisku na wystawie czy tez sklepie nie widzialam nic takiego. A mysle ze o wiele wygodniej mieć taką opaskę, niż chociażby najladniejszą przypinkę z ukochaną rasą ;)[/quote] Ja swoje akurat mam jedno z Crufta Pedigree i jedno z Majorki:) W sumie opaska jest tak mało funkcjonalna przy tradycyjnych gumkach recepturkach, no ale na pewno wyglada lepiej. Gorzej sie zmienia w niej numerki ( majac np. psa co klase).A klips....hmm przy bieganiu numerek i tak jezeli nie bedzie podklejony bedzie podwiewało- mi akurat to przeszkadza. Pozatym latwiej zaslonic numerek, a na ramieniu jest zawsze widoczny.
-
Troche drogie to na tym allegro;] Na pewno bedzie wiele stoisk z roznymi bayerkami na swiatowce gdzie bedzie mozna sie w nie zapopatrzyc.
-
[quote name='Nugatowa']Asieńko osiwiejesz :-o[/quote] Bo u mnie jeden mały problem powoduje inne i tak krąg sie zamyka;) :roll:
-
A my z Keysikiem startujemy w Internetowej Wystawie psów;)) Zachecam do głosowania:cool3: [URL]http://www.kynologia.pl/index.php?modul=w_rasy&w=2[/URL]