-
Posts
5186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by flashka-g
-
psy DAIMOND BLACK Avokaduh otwarta suki PATIENCE della Castafiore championy (zdjecia wycofane bo nie hulają;/)
-
[quote name='Donio']Widziałem razem Nababa z Camparim na ringu w Dobrym Mieście w ubiegłym roku. Sędziował p.Olszewski. Swój wybór uzasadnił tak: Nabab lepszy tył, Campari lepsza głowa, głosuję za lepszym tyłem. Wygrał Nabab. A może przyjedzie You're My Man Of Honeycroft?[/quote] to ja juz wole Grubego i Żuczka zdecydowanie:cool3: od tego ostatniego. Bedzie tez Sampan Basta i Cody...i moze ktos z USA:)
-
czyli to tylko oznacza ze poznan musi dac sobie rade w kazdym calu..bo inaczej bedzie klapa:lol:
-
ja cos kiedys gdzies wyczytałam ze finały nawet do 20 moga trwac.
-
[quote name='Nesuniaaa']Yyyy to boje się pomyśleć co to będzie się działo jak ja w środe wieczorem zamierzam pociagiem jechać:/ Ile wcześniej można bilety wykupić?[/quote] ja tez jade w srode popoludniu..w sumie zastanawiam sie czy nie odpuscic sobie wykladow i rano pojechac, mysle ze beda mniej zawalone pociagi wtedy.
-
w pośpiesznych niestety nie ma miejscówek..ja tez takim jade.
-
szkoda ze grzywacze sie nie rodzą pręgowane:cool3:
-
dobrze by było jakby stawki były, w sumie potwredzenie mailem dostałam...ale kto to wie co może sie wydarzyć, juz zagineło moje zgłoszenie dwa razy w tym roku.
-
[quote name='gwiezdny-wyslannik']Dokładnie, wyglądają ślicznie, ale jak ktoś ma np. indyfikator na numerek, to już nie za bardzo go tam włoży ;)[/quote] może i włozy ale niezle sie z tym pobawi:roll: [quote] [COLOR=black][FONT=Verdana]To niech nie wkłada. [/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]Światowa jest raz w roku i tyle.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Pzdr.[/COLOR][/FONT] [/quote] moze i raz na sto lat, ale mysle ze nie tylko ja bede narzekac na ich słabą funkcjonalnośc:diabloti: [quote][COLOR=black][FONT=Verdana]Co za problem z zginaniem po co zginać jest wiele sposobów przyczepienia numerka bez zginania (np.ładne srebrne klamry).[/FONT][/COLOR] [/quote] A toz taki problem ze klamry są równie mało funkcjonalne. Gdy sie wystawia kilka psow, to raczej watpie zebym myslala wtedy o wycinaniu i składaniu numerków, albo przypinaniu co chwile innego do klamry bo kilka naraz wyglada beznadziejnie. Wole miec na ramieniu na gumce badz w opasce i sie nie przejmowac.A co najważniejsze łatwiej zmieniać. No i ma sie gdzie grzebien zaczepić. Pozatym jak już są takie ładne to w koncu szkoda je niszczyć co nie?? Rozumiem doskonale ze organizatorzy chcą jak najlepiej:) ale czasami piekno estetyka przykrywa funkcjonalność. No i ja rozumiem ze kazdy wystawca dostanie brożke z napisem WDS POZNAN no żeby te numerki poprzypinać.:evil_lol:
-
a czyli sama wprowadzilam sie w blad. No to husky sa na samyyyym koncu w takiej mniejszej hali...szkoda bo juz myslalam ze w tej wiekszej
-
numerki moze i ładne ale troche mało funkcjonalne...
-
Bisy sa chyba w innej hali...tam gdzie rok temu były husky.
-
jezeli dobrze mnie dobiegly sluchy to husky sa w hali 3A czyli tam gdzie zawsze byl ring honorowy.
-
[quote name='basia']A ja sobie narobiłam .. :shake: Zgłosiłam husky i podhalana. Jedno jest w hali 3A a drugie w hali 7 - dokładnie na drugim końcu terenu wystawy :placz: Chyba powinnam zacząć już trenować biegi sprinterskie :-([/quote] albo sobie znalezc handlera;)
-
no a z huskyh pracuja przy wystawie i wielka tajemnica:lol: tylko ze niektorzy juz je mieli w rekach ale sie nie chwala i nie dzielą. Z reszta na czasie ma byc plan sedziowania czy cos tedy na stronie poznania
-
ja stosowalam u dlugowlosych na sucha siersc i skore. A efekty byly znakomite! Siersc przestała sie kruszyc, była gładka i lśniąca....chyba sama sobie zastosuje:lol: :cool3:
-
[QUOTE][COLOR=#483d8b]Innisfree's Inside Trade- [B]V1, CAC, CACIB, BOB [/B]i spóżniony na finały [/COLOR]:mad:[/QUOTE] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Ja wiem ze Kaśka nie przejmuje sie takimi piedołami i nie ma ochoty sie zniżać jak co niektórzy. Ale dziwie jej sie ze nie wystosowała jeszcze sprawy do moderatora. Bo powinnas usunac zdjecie i ja przeprosic jezlei juz wiesz kto jest na tym zdjeciu. No chyba ze taki masz poziom ze to Cie bawi??
-
[quote name='pierozek_monika'][B]Błyskotka[/B], nie róbże dziewczynie wstydu :p tym zdjęciem stringów.[/quote] WSTYDU??:lol: :lol: chyba ci co wstawili zdjecie moga tylko pozazdrościć bo nie rozumie w jakim celu...chyba tylko po to zeby wykazac swoj smutek i tesknote do takiej figury:evil_lol:
-
[quote name='Błyskotka']Prosze bardzo Z ringu beagli [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8627/dscn0454xx2.jpg[/IMG][/URL] I sam beagle [U][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/9555/dscn0435yh3.jpg[/IMG][/URL][/U] [/quote] widze ze niektorzy tu chyba zazdroszcza ze nie maja takiego zgrabnego tyłeczka:diabloti:
-
[quote name='resuruss']Ja tez juz jestem!!!!:multi: Ale bylo fajnie - kochane dziewczyny !dziekuje za cudowne towarzystwo:Ania i Psy ,Malawaszka,Flashi,Carragan,Nugatowa,Anowi oraz Donio ,Czarne Gwiazdy,Matrix :multi: Flashi gratulacje raz jeszcze za NsWR :loveu: .Szogunica dzis była wybitnie grzeczna :loveu: Przepraszam za to ,ze wprowadzilam w blad mowiac ze Sabda wygrala rase - bylam o tym przekonana :oops:[/quote] wiesz co...a potem az spojrzalam w karte czy na pewno ja tego BOBa nie mam tak mnie wkreciłyscie:lol: :lol: :lol: :cool3: ;) a mi dalej zimnoooo...brr:roll: a i dzieki wielkie wszystkim:*
-
Bulinka przerznela z moim Shogunem:p ale klase wygrała;)
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
flashka-g replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
mi Ciebie również:loveu: ;) teraz sie rozgrzewam bo niezle mi przymroziło.... -
ja juz wrocilam cala zamrożona:) Wystawa fajna ale duzo psow nie dojechało:roll:
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
flashka-g replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
BOB, BOG ULKA Eskimoski Domek ( jak na Bisie nie wiem ale licze na lokate:razz: ) BOS Ebonyshadow`n`Shapali Dragon. NJWR Leshan de Ciukci:loveu: Junior Suka MISS Arisha Eskimoski Domek