-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
[quote name='LALUNA']Dwie strefy[/quote]Lesley Olden mówiła, że w zeszłym roku na MŚ obserwowała trening Silvii z La, i że La przeskakiwałą strefę za strefą. :(
-
[quote name='Ola & Dianuśka']Hej :) A, czy psy, które nie startują w zawodach mogą się tam zjawić, żeby zapoznały sie z atmosferą zawodów ?[/quote]Na tych zawodach - raczej nie. :( Te zawody odbędą się w małej hali, nawet dla psów, które startują jest dosyć nerwowo i tłoczno. Więc to nie byłoby nawet dobre miejsce do zapoznania się z atmosferą dla początkującego psa.
-
Kujawsko-Pomorskie Otwarte zawody Agility 23-09-2007
Flaire replied to Magda i Saga's topic in Zawody
[quote name='Ludek'] Misia z Mokką [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=FW_5yjetHnc[/URL][/quote]Qrcze, ale się skurczyły! ;) -
[quote name='Rauni'][B][COLOR=Red]Magda z Maczkiem za sam przebieg agility na 13 miejscu!!! Super przebieg!!![/COLOR][/B][/quote]W tej chwili dotarłam do domu z treningu - i TAKA wiadomość! Super!!! Brawo!!! :) A myśmy dzisiaj biegali sobie tor jumpingowy Large. Było pod koniec dnia, psy były zmęczone. Ale Misia była u nas jedynym psem, która nie miała detki przy pierwszym podejściu, a jej zmierzony czas był 55 sekund. Pewnie myślicie, ale żółw! Ale dla mnie to bardzo satysfakconujące, bo... Misia zmieściła się, i to z bardzo dużym marginesem (10 sekund!), w maksymalny czas tego torku. Tak więc niech się wypchają sędziowie, którzy ustawiają czasy tak, że Misia przekracza maksymalne - na mistrzostwach świata by się zmieściła! :)
-
[quote name='Mudik']A ja się cieszę z 12 miejsca drugiej Słowenki ,jakby nie załapała błędu na agility załapała by się na podium miała lepszy czas od drugiego psa WOW BRAWO !!!! :-D :-D[/quote]Albo może - jakby nie załapała błędu, to i czas byłby nieco gorszy ;). W agility tak jest, że błędy często idą w parze z szybszymi czasami (w odróżnieniu od odmów, które nie tylko, że kosztują w punktach karnych, to jeszcze wydłużają czas).
-
A my idziemy na trening. Ale przedtem - brawa dla naszej mediumkowej pary za 30 miejsce - czyli w pierwszej połowie stawki. :) To bardzo przyzwoity wynik! :)
-
No i już znamy wyniki polskich zawodników M.
-
[quote name='Rauni'] Jest pierwsza po jumpingu indywidualnym, a biegi agility indywidualne właśnie się odbywają, Silvia biegnie jako ostatnia dla zbudowania napięcia.[/quote]Z tego co widzę, porządek przebiegów jest w odwrotnej kolejności do lokat uzyskanych w pierwszym przebiegu. :) Często tak się robi w rozmaitych sportowych konkurencjach, m. in. właśnie dla zbudowania napięcia.
-
[quote name='Rauni']Dla przypomnienia: dogomania nie jest w żaden sposób związana z podkomisją, a wypowiadający się na forum jej członkowie czynią to jako osoby prywatne.[/quote]To może fajnie byłoby, aby podkomisja założyła forum, gdzie jej członkowie mogliby się wypowiadać choćby odrobinę bardziej oficjalnie? ;) Założenie takiego forum to naprawdę chwila-moment - jakby co, służę pomocą... Bo tak jak jest, to ja widzę, że podkomisja używa dogomanię jak jej wygodnie: gdy wygodnie - używa jej bardziej oficjalnie (na przykład, jest to często jedyne miejsce, gdzie można się dowiedzieć o oficjalnych zawodach), a gdy niewygodnie - słyszymy, że dogomania nie jest związana z podkomisją, etc... [quote name='Rauni']Z tego względu wszelkie pytania, wnioski, a także skargi na działanie tejże podkomisji powinny być kierowane do podkomisji drogą oficjalną, a nie na forum.[/quote]Ja byłam pod wrażeniem, że wszyscy się znamy na tyle, że można po prostu zapytać, normalnie, po ludzku zapytać, zamiast stosować pismo... I pomimo to, sama nie pytałam, bo obawiałam się właśnie takiej reakcji, a nie chciałam prowokować. No cóż, teraz wiem na pewno i jak trzeba wystosować pismo, to wystosujemy. :roll: [quote name='Rauni'] Flaire, gdybym znała odpowiedzi na Twoje pytania, to bym ich udzieliła mimo tego co napisałam powyżej. [/quote]Dziękuję. :) [quote name='Rauni']Przypuszczam, że inne osoby, które się tu wypowiadały też nie - co niektórym z nich jednak nie przeszkodziło z góry obwinić za to podkomisję.[/quote]Wiesz, tak to jest z władzą - są przywileje władzy, ale za nie się płaci. I kosztem władzy jest właśnie to, że gdy coś się szarym obywatelom nie podoba - winna jest władza. Zawsze i wszędzie. Prezydent Truman miał u siebie na biurku napis, przypominający o tym: "The buck stops here." Kto nie potrafi z tym żyć - nie powinien sięgać po władzę. ;)
-
W ind. agility med. nie ma stółu! :) Bardzo ładny torek. :)
-
Korsa już niestety detkę w ind. agility zarobiła. :(
-
[quote name='Mudik'] Przez Twoje niedopatrzenie jako członka podkomisji właś. Plusza sama musiała się starać żeby jechać, bo wasze niechlujstwo mieliście gdzieś.[/quote]To też nie do końca tak było... Ja bym jednak proponowała, żeby zakończyć tę niczemu nie służącą dyskusję... :roll:
-
To ostatnie zdjęcie jest super! :)
-
[quote name='Rauni']Wiecie co, trwa wielkie agilitowe święto. Są fajne trudne tory, są ciekawe filmiki do obejrzenia, są wielkie emocje. I jest mi strasznie przykro, że rozmowa zamiast toczyć się o tym, zamienia się w wymianę obelg (Robull :crazyeye:) i oskarżeń.[/quote]Rauni, to nie tak. Po prostu niektórzy z nas mieli nadzieję kibicować nie tylko Silvii, ale również naszej, polskiej drużynie - i byliśmy bardzo zawiedzeni, gdy to się okazało niemożliwe - a w każdym razie nie w takim zakresie, w jakim mieliśmy nadzieję. Jakoś inne drużyny potrafią się stawić w całości i o czasie, tylko nasza, polska drużyna ma problemy. Dla mnie to nic dziwnego, że ludzie chcą wiedzieć, dlaczego - a nikt nie raczy nic powiedzieć, pomimo obecności kilku członków NASZEJ podkomisji na forum. Myślę, że wypadałoby powiedzieć COŚ - nawet "nie wiem" byłoby lepsze niż nic. :niewiem:
-
[quote name='Gucio']To sobie lecę powolutku z filmami ;) [SIZE=1]posiadam takowe:[LIST] [*][SIZE=1][URL="http://pl.youtube.com/watch?v=m3xBlRj1yPg"]Blue - agility[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://pl.youtube.com/watch?v=rPJ9O4AcPGs"]Blue - jumping team[/URL][/SIZE] [*][SIZE=1]Fanta - agility[/SIZE] [*][SIZE=1]Fanta - agility team[/SIZE] [*][SIZE=1]Florek - agility[/SIZE] [*][SIZE=1]Florek - agility team[/SIZE] [*][SIZE=1]Grendel - agility[/SIZE] [*][SIZE=1]Maszkim - agility[/SIZE] [*][SIZE=1]Misia - agility[/SIZE] [*][SIZE=1]Monia - agility[/SIZE] [*][SIZE=1]jakiś sheltie ;)[/SIZE] [*][SIZE=1]Nutka - agility[/SIZE] [*][SIZE=1]Nutka - agility team[/SIZE] [*][SIZE=1]Nutka - jumping team[/SIZE] [*][SIZE=1]Sparky - agility[/SIZE] [*][SIZE=1]Tosia - agility[/SIZE] [*][SIZE=1]Żwirosław - agility[/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://pl.youtube.com/watch?v=tVfJLrzgVvQ"]frisbee Victora[/URL][/SIZE] ;)[/LIST][/SIZE][/quote] Super, dzięki! Cierpliwie czekamy! :)
-
[quote name='dorotak']I podobnie jak IraKa czekam, aż bez żenady Podkomisja wyjaśni, dlaczego mamy niepełne dwie drużyny na MŚA... :hmmmm:[/quote]I dlaczego było to zamieszanie ze startem dwóch obecnych smallików w indywidualnym jumpingu - to też warto by wyjaśnić. :roll:
-
[quote name='Flaire']niestety nie widzę ani Maczka, ani Grendelki.[/quote]Teraz myślę, że Grendelka może jest, jako "azia" - takiego psa na liście nie ma, więc to może być literówka - i zamiast h. Ale pewna nie jestem, a nie chcę wydawać $20 żeby sprawdzić. ;)
-
Oni już zaczynają, a Wy śpicie??? :-o:-o:-o ;) No fakt, naszych w Team Small nie będzie... :(
-
Eric wstawił już na swojej stronce płatne filmiki Large - niestety nie widzę ani Maczka, ani Grendelki. Tak więc o ile myślałam o tym, żeby zapłacić te $20 za dostęp, o tyle na razie się na to nie zdecydowałam - po pierwsze dlatego, że na swoim komputerze i tak tych filmików dobrze odtworzyć nie mogę, po drugie - nawet na kompie mojego kuzyna, nowoczesnym i wypasionym, odtwarzają się trochę dziwnie, przyspieszają i zwalniają miejscami, a po trzecie - brak psów, które mnie interesują... Myślę, że dziewczyny się na wzajem kręcą, więc filmiki z ich występu zobaczę po ich powrocie. A swoją drogą, osoba, która te psy zgłaszała, nie rozumiała różnicy pomiędzy "Name of dog" i "Pedigree name" - powodując, że teraz na przykład Maczka trzeba szukać pod literą L, a Grendelki - pod A. :roll: Jakby co, to na przyszłość polecam w tym celu swoje darmowe usługi translatorskie - i podejrzewam, że nie tylko ja. :roll:
-
[quote name='Saba']a nasi ćwiczyli stół przed wyjazdem? Ktoś wie?[/quote]Ja tam moich klubowych koleżanek nie widziałam ćwiczących stołu... Przynajmniej nie na treningach. Chyba że w domu, w stołowym. ;) :roll: [size=1]A moje klubowe koleżanki to 5/9 drużyny - a teraz jeszcze więcej, bo 5/7... [/size]
-
[quote name='Sajko']Niestety jak napisałam, to jest komp służbowy [/quote]Aaa, przepraszam, źle Cię zrozumiałam - myślałam, że juz jesteś na jakimś własnym... Ja się teraz zachwycam przebiegiem Carrie Jones - naprawdę śliczny! :)
-
[quote name='Sajko']Flair, dzięki bardzo za filmiki, ale są w mp4, i nie czyta mi tego standardowy Windows Media Player:-( ktoś ma inny format, albo wie jak przekonać kompa do odtwarzania?[/quote] Właśnie w tym formacie były zamieszczone - sorry. Quicktime Player je odtworzy - ja mam poza tym jeszcze inny program. W necie chyba takich programów jest sporo - wygoogluj sobie...
-
[quote name='Ludek']A w jaki sposób skopiowałaś?[/quote]Jest kilka sposobów... Albo musisz wykryć, pod jakim adresem ten filmik się znajduje i stamtąd go skopiować, albo musisz znaleźć miejsce na Twoim kompie, gdzie filmik jest kopiowany przed odtworzeniem (bo jest! w pliku tymczasowym) i stamtąd go zapisać gdzieś na stałe. Ja mam anglojęzyczną wersję Windows, więc nie potrafię Ci dokładnie po polsku powiedzieć, jak to zrobić... Mogę najwyżej powiedzieć, jak to wygląda u mnie.
-
[quote name='myriad']Zeby skopiowac trzeba miec Quick Time Pro. [/quote]:shake::shake::shake: Ja nie mam - a skopiowałam. :)
-
[quote name='Sajko']Flaire, no ja na przykład nie mogę obejrzeć, bo mam słuzbowego kompa, na które nie mogę wgrać programów potrzebnych:-( dlatego jakby dobra dusza mi wysłała na maila, to już bym jakoś zwalczyła sprawę oglądania;)[/quote]Ale możesz bez tych programów do oglądania skopiować pliki z filmikami... ;)