-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
Poszukuję osoby do pokoju z łazienką - 35zł od osoby za noc. Będę w piątek i w sobotę, ale jak nie znajdę nikogo na dwie noce, to na jedną też może być. :)
-
[quote name='Enchantress*']Ale na liście rezerwowych możesz być nawet dwudziesta. ;)[/quote]Niemniej warto się na listę zapisać, szczególnie osobom bardzo dyspozycyjnym - bo zdarza się, że miejsce zwalnia się dosłownie w ostatniej chwili i nikt wcześniej na liście nie może już jechać. :)
-
Warsztaty agility z Bernardem Huppe (Austria) 19-20.04.2008
Flaire replied to Zielsko's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
[quote name='Magda i Saga']Gdzie będą się odbywały zajęcia?[/quote]Zależnie od pogody - najprawdopodobniej na terenie stadionu Olimpia, róg Górczewskiej i Prymasa. Ale jeśli będą jakieś straszne ulewy, to w hali w Pruszkowie. :) -
[quote name='Mokka']Ja nie widzę tu jakichś specjalnych złościwości, raczej sporo rozczarowania...[/quote]Masz rację - a byłabym znacznie mniej rozczarowana, gdybym wiedziała, że nie będzie tych zerówek zanim kazałam Tacie zmienić daty wizyty w Polsce, bo miałam jechać na te zawody... :roll: Więc dla mnie problem byłby mniejszy gdyby ten szczegół był ogłoszony wcześniej. Ale spoko, mam nauczkę.
-
[quote name='ajsonowa']i własnie o to każdemu chodzi :)[/quote] Jeśli rzeczywiście chodzi tylko o to, jak zawody skrócić, to ja mam kilka pomysłów, jak skrócić jeszcze bardziej... Nawet maksymalnie. ;) Dobra, wyłączam się już. Moje plany mocno pochrzanione przez to, że tak późno ogłosiliście taki drobny szczegół, że nie będzie zerówek, ale nic już na to nie poradzimy. Bawcie się dobrze. :)
-
[quote name='Anulka']trzeba z czegoś zrezygnować i organizować imprezę na miarę możliwości. [/quote]Z tym się całkowicie zgadzam. ;) [quote name='Anulka']Gdybyśmy na ringu byli całkiem sami [/quote]A nie będziecie? :shock: Co jeszcze będzie się odbywać na ringu agility :shock: ?
-
[quote name='martynkao']ale zawodow dla zerowkowiczow jest moim zdaniem wytarczajaco duzo . [/quote]To jako powód - rozumiem. Kwestionowałam ten podany poprzednio. [quote name='martynkao']wczesniej problemem było ze zawody tak sie ciagna[/quote]W zeszłym roku mnie chyba nie było, ale pamiętam problem sprzed dwóch lat, gdzie zawody rzeczywiście się ciągnęły - rozpoczęły się w oba dni z dużym opóźnieniem, były długie przerwy pomiędzy przebiegami, itd. To nie miało nic wspólnego z zerówkami, tylko z organizacją. ;) Wyeliminowanie zerówek może zawody skrócić, ale nie zapobiegnie problemom organizacyjnym. ;) [quote name='martynkao']mysle ze nasze prezenie i latanie na pelnych obrotach non stop nic by nie zmieniło bo nie wszytkie "rozciagniecia" sa uzaleznione od nas[/quote]Na pewno nie wszystkie - ale niektóre są. ;) Więc latanie na pełnych obrotach choć trochę pomogłoby na pewno. Ale - jak pisałam wcześniej - to całkowicie Wasza sprawa. Mnie to pikuś, ja tylko zrobię swoje, żeby pomóc skrócić te zawody, jeśli o to chodzi. ;)
-
[quote name='ajsonowa']ewentualnie mozesz przeskoczyc do jedyneczek :eviltong:[/quote]Akurat Unga chyba raczej nie powinna... [quote name='ajsonowa'] zerowek nie ma ze wzgledu na brak czasu...[/quote]Ja tego w ogóle nie rozumiem. Przecież na innych zawodach nie tylko zerówki się mieszczą w czasie, ale jeszcze czasem i dodatkowe przebiegi! Może wystarczy się bardziej sprężyć? ;) Ale nic - to Wasza decyzja, nie moja. Nas w związku z tym nie będzie - zawsze to dwa zgłoszenia mniej, więc robię, co mogę, żeby pomóc zmieścić się w czasie. ;)
-
[quote name='Mokka']Melduje się kolejny pechowiec ;). Mnie na pewno nie będzie :diabloti:[/quote] Ale Twój pies będzie, to co to za różnica? :evil_lol:
-
[quote name='ajsonowa']Gdyby mialyby byc odwolane, to juz dawno by ich w kalendarzu agility nie bylo :)[/quote]To fajnie, że historia się nie powtarza, tylko zmienia na lepsze. ;) Może w przyszłym roku zmieni się na jeszcze lepsze i będą zerówki? ;)
-
belgunia, wysłałam Ci priva...
-
[quote name='wix']jesli chcesz nr tel do instruktorki to napisz mi pw[/quote]Albo spójrz w pierwszy post tego topiku ;) : [quote name='wix'][SIZE=4]Kontakt dla zainteresowanych kursem: p.Urszula Grzegorzewska,tel. (0) 601 611 387[/SIZE][/quote]
-
[quote name='Gosia&Fuks']Mam pytanie o co chodzi: zgłosiłyśmy się z Martą (na jednego maila, ale dwa zgłoszenia) na obóz niedługo po wstawieniu formularza, przyszło potwierdzenie, a po kilku godzinach, że to nieważne... to chodzi o mnie czy o Martę? Czy może obie? Ktoś miał taką samą sytuację? O co tu chodzi? A ja się tak cieszyłam.... pewnie zaraz dostanę wiadomość, że ta druga też nie jedzie...:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Może to jakieś nieporozumienie? A jak nie, to chyba przynajmniej wyjaśnienie się należy, bo naprawdę mi zależało, żeby tam pojechać.[/quote]A pisałaś do Zielska na priv albo na maila? Jeśli tak, to na pewno dostaniesz wyjaśnienie. Ja bym zgadywała, że jedno zgłoszenie się załapało, a drugie - nie, ale to tylko moje domysły, na pewno powie Ci tylko Zielsko, bo ona ma te zgłoszenia.
-
[quote name='Asti']Flaire - jeśli byś mogła? A jaki chcesz kontakt do moich rodziców: mailowy, telefeniczny?[/quote] Najlepiej przyślij i to, i to na priv. :)
-
[quote name='Zielsko']Chcialam powiedziec, ze na oboz z Grygarem zostalo jeszcze jakies pojedyncze miejsce chyba i na II oboz dla poczatkujacych i sredniozaawansowanych. Na pierwszym juz jest pelno.[/quote]A ja chciałam dodać, żeby osoby zainteresowane, które się nie dostały, zapisywały się na listę rezerwową - bo doświadczenie mówi, że zawsze jakieś miejsca się zwalniają, czasem w ostatniej chwili. :)
-
[quote name='Asti']Yeah, dostałyśmy się!!!:multi: :multi: :multi: Na ten I dla początkujących![/quote]Czy ja nadal mam tam być Twoim opiekunem?
-
Hihi, teraz mogę sobie tu popisać gdy reszta ćwiczy klepanie w klawiaturę na czas! ;)
-
[quote name='Aussie']Juz po 8 a formularzy nie widzę... :roll:[/quote] agility.strefa.pl->aktualności->nowości ;)
-
[quote name='Asti']Ja mam 8:00 na zegarku... :lol:[/quote]A sprawdzałyście, czy jest formularz na stronce, czy tylko tu sobie gadacie? ;)
-
[quote name='wix']cos Ty, pewnie sie czaja w ukryciu jakies dzikie smoki [/quote] :evil_lol:
-
Hihi - Wasza strata - nasz zysk! :) Ja bardzo się cieszę, że PATI wraca, bo już mocno się za nią stęskniłam! :)
-
[quote name='wix']łuhuuuuł, superancko :D[/quote] [quote name='Asti']Achhhh, już nie mogę się doczekać![/quote] Hihi kto był to wie... ;)
-
Asti, a co to za border, z którym Ty będziesz?
-
[quote name='Asti'] [SIZE=1]A Misia (Lotka?) ma dziś urodziny? Bo Twój podpis tak sugeruje... Wszystkiego najlepszego:loveu:[/SIZE][/quote]Nieee, podpis stary, zatrzymał się w czasie... :oops: Muszę go zmienić. :mad: