Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. Ja Kajtka nie mam na pewno. Ale pieguski jeszcze jakieś chyba znajdę. :)
  2. Dlaczego nie ma więcej zdjęć? :(
  3. [quote name='sonia123'] Flaire- czytałam, ale nie od deski do deski[/quote]No to warto jednak przeczytać od deski do deski, bo zdarza Ci się nie pierwszy raz, że zadajesz pytanie, na które odpowiedź masz w regulaminie. ;) [quote name='sonia123']a od jednej osoby, ktora kiedys startowała, uslyszalm, ze kiedys na zawodach bylo 70 cm, i ze sedzia na od 65-70cm ;) i sie troche zdziwilam :roll: [/quote]Generalnie rzecz biorąc, sędzia ma obowiązek trzymać się regulaminu, ale zdarza się różnie. Ja osobiście nie widziałam ani nie słyszałam, żeby tyczki były ustawiane na 70 cm, ale inne rozbieżności z regulaminem na torach widziałam - liczy się zdanie sędziego.
  4. [quote name='sonia123'] Ogoleni chciałam sie dowiedzieć, czy tak jest z tymi tyczkami, ze 65-70 cm ;)[/quote]A ja się powtórzę - może warto jednak przeczytać ten regulamin? ;) Tak porządnie, od deski do deski? ;)
  5. [quote name='LALUNA']Flaire a jakiej rasy był ten pies?[/quote]O ile dobrze pamiętam, to BC. :)
  6. A ja tak, żeby pomieszać ;), podam Wam przykład pewnego psa w USA. Po pierwsze, w USA według regulaminu AKC jest 5 (a właściwie 6) kategorii wzrostowych, przy czym każdemu wolno startować w wyższej kategorii, nie wolno tylko w niższej. Otóż pies, o którym chciałam napisać, prawie całą swoją (bardzo wybitną) karierę skakał na poprzeczkach wyższych niż musiał - i wygrywał, pomimo że był najniższy z konkurencji (i mógł skakać o kategorię niżej). Dopiero gdy się zestarzał zaczął biegać w swojej właściwej kategorii - i nadal wygrywać! Dodatkowo, gdy piszę, że w AKC jest 6 kategorii wzrostowych, to powinnam dodać, że ta szósta, najwyższa (65 cm), jest opcjonalna, w tym sensie, że żaden pies nie ma obowiązku się zgłaszać w tej kategorii, bo wszystkie psy kwalifikują się do tej niższej (60 cm). Natomiast do kategorii 65 cm każdy może się zgłosić jeśli tak woli. :) Z tego może wynikać, że nie wszystkie psy skaczą optymalnie na najniższych dozwolonych tyczkach. ;) A w każdym razie, że niektórzy przewodnicy wolą, by ich psy skakały wyżej niż muszą.
  7. Flaire

    OFF topik

    [quote name='PATIszon']A czy ktos z tego prawa wczesniej korzystal, bo ja pierwsze slysze....?[/quote]Tzn. mało się interesujesz sportem olimpijskim ;). Oczywiście, że korzystali - pełną listę takich sportów znajdziesz [URL="http://en.wikipedia.org/wiki/Demonstration_sport"]tutaj[/URL]. Oprócz rozmaitych dziwactw, w ten sposób na Olimpiadach znalazły się po raz pierwszy m. in. koszykówka, badminton i windsurfing.
  8. Flaire

    OFF topik

    Następna Olimpiada (w 2012 r) będzie w Londynie. Kraj, który gości Olimpiadę ma prawo wprowadzić co najmniej jeden (a ostatnio chyba nawet więcej niż jeden) dodatkowy sport. Czasem taki sport znajduje się tylko na tej jednej Olimpiadzie, ale czasem pozostaje na następnych (nie wiem, co o tym decyduje). W każdym razie w Anglii chodzą plotki, że agility ma szansę być konkurencją olimpijska w Londynie... Więc, PATI, trenuj pilnie ;).
  9. [quote name='Toller']Nie mogę znaleźć żadnych dodatkowych informacji - czy już lista faktycznie jest pełna?[/quote]Lista jeszcze nie pełna, bo jeszcze nie otworzyliśmy zapisów... ;) Napiszemy tu, od kiedy będziemy przyjmować zgłoszenia.
  10. [quote name='PATIszon']Ej, tam gadasz! Ja pamietam, ze z takiego jednego filmiku z Lotka mialas frajde;)[/quote]Masz całkowitą rację, ale to było jeszcze zanim było wiadomo, że...
  11. Tak sobie myślę, że może w tym wypadku szantaż w odwrotną stronę lepiej by podziałał: "Jak nie wstawisz zdjęć Nexi, to pokażę filmik z Lotką". ;) :evil_lol:
  12. [quote name='wendka']No to Flaire masz zagwozdke :evil_lol:[/quote]Eee tam, żaden problem. Nawet gdybym miała jakieś zdjęcia Nexi (a nie mam), to i tak nie jestem podatna na szantaż, szczególnie że nie jestem pewna, ile radości sprawiłoby mi oglądanie filmików z Lotką... ;) [SIZE=1]Gdyby ktoś obiecywał filmik z Misią, to byłaby inna sprawa, ale to już nie grozi. :( [/SIZE]
  13. No co - juz nikt inny nie ma zdjęć? :razz:
  14. [quote name='wendka'][B]Flaire[/B]: fotka Jinxa w slalomie jest obledna :multi: Wielkie wielkie dzieki!!!:loveu::loveu: Juki tez jest super, choc Jinxa jest fajniejsza bo to jest [B]MOJE[/B] suczydlo :evil_lol:[/quote]Dzięki! Miło mi, że się podoba. :)
  15. Impresjonistyczny kiczyk ;) : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/259/49fe41d340b66128.jpg[/IMG][/URL] Listki :) : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/340/5525e1ac7e42e389.jpg[/IMG][/URL] Kwiatki Pani Gospodyni: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/259/927469e865473ee5.jpg[/IMG][/URL] I zachód słońca z okolic naszego domku: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/259/3eaadb037009545a.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Flaire']Klimaty niepowtarzalne, taki "tajemniczy ogród". [/quote]Ja pamiętam to tak: Wschód słońca - widok z naszego domku ok. 5 rano [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/332/da555d6277e015e5.jpg[/IMG][/URL] Widok na nasz domek z drugiej strony stawu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/339/c7e3c1069da06f8a.jpg[/IMG][/URL] Widok na domek nr 2: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/258/9ec29b68fdd20653.jpg[/IMG][/URL] "Nasza" wyspa: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/259/8994bb7c38748e98.jpg[/IMG][/URL] Camp Magda: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/339/cd6c1461cc84f986.jpg[/IMG][/URL] cdn
  17. [quote name='wix']kurcze strasznie fajnie byloby miec oboz za rok w tym samym osrodku - naprawde wymiatał :multi:[/quote]wix, cieszę się, że ten ośrodek się podobał, dla mnie też był super. Klimaty niepowtarzalne, taki "tajemniczy ogród". Mam kilka widoczków (choć oczywiście nie dosyć), więc może w końcu coś wstawię.
  18. [quote name='Agata i Zorka']Żałuj że nie widziałaś domq wypucowanego:) [/quote]No ja go widziałam jeszcze przed wypucowaniem i, nie świadoma planów na pucowanie, siem przyczyniłam. :mad: Wyniosłam z niego trzy worki śmieci, w tym jeden, który zawierał między innymi 5 litorwych butelek Kubusia. Każda butelka stała w innym miejscu, każda, gdy ją znalazłam, zawierała jeszcze ok. pół szklanki, czasem więcej, soku. Czy u Was jakieś zawody były z udziałem Kubusia? :-o Drugie miejsce, które było interesującym wykopaliskiem to miejsce na kubeł od śmieci, pod zlewem. Kubeł był pełen, stał tam, wydaje mi się, w celach dekoracyjno-estetycznych, bo śmiecie ewidentnie były wyrzucane po prostu pod zlew, pal licho stojący wśród nich kubeł. Ciekawy patent [SIZE=1]bo nie wymaga, żeby w cokolwiek trafić,[/SIZE] może u siebie wypróbuję. :roll: Lodówka też była zjawiskowa. To, co mnie zaciekawiło, to duża ilość topionego serka, rodem z Carrefour. Zastanawiające dlatego, że akurat serka topionego (i to lepszej marki) to nasza Pani nam nie żałowała, ze śniadania codziennie sporo zostawało... :niewiem: No i łazienka... Tam, przyznaję, nie odważyłam się bez odpowiedniego sprzętu wejść. Więc ja ogarnęłam to tylko z grubsza, pozamiatałam, powyrzucałam śmiecie, przetarłam szmatą tu i ówdzie, lodówkę opróżniłam z napoczętego jedzenia, pyszne owoce zostawiłam na stole. Cieszę się, że ktoś potem po mnie poprawił. :multi:
  19. Rastowa, super zdjęcia! Mogę przekleić moje potwory na terierkowo?
  20. Fura futra, czyli Juki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/338/ffb9236032610006.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/259/035955af0c385c6e.jpg[/IMG][/URL] Watażka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/257/50c34f8adeef9186.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/258/f0637352a1e35ffe.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze raz fotogeniczna Koka: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/332/064a3b537e870a9e.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ja mam bardzo, bardzo mało zdjęć, bo biegałam z dwoma psami (z Lotką, oraz z Api, córką Misi, wnusią moją ukochaną, w grupie początkującej :) ), a poza tym miałam rozmaite organizacyjne obowiązki. Ale kilka mam i z niektórych jestem nawet zadowolona. Więc na początek moje ulubione: Koka się pluska ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/338/c097ed1ad154395a.jpg[/IMG][/URL] A teraz kilka na slalomie. Jinxówna: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/331/5b2592e07563d588.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/259/65ee88fe9e769073.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='PATIszon'] O pakowaniu nawet nie mysle.......[/quote] Ja też jeszcze nie, chociaż żadnego dziecka nie zostawiam... ;) Właśnie wróciłam z długiej podróży, dwa dni za kierownicą... O pakowaniu pomyślę jutro, a teraz lulu...
  23. [quote name='sonia123']kiedy bedzie dostepna lista startowa? :p [/quote]Chyba żartujesz - przecież jeszcze nie minął termin zgłoszeń! A najbliższe zawody są w najbliższy weekend w Białymstoku.
  24. [quote name='ajsonowa'] Przeciez Tim i Polly to nawet w zawodach agility startuja! :eviltong: [/quote]I to z sukcesami! Nawet wpis do A2 już mają! :)
  25. O, jaka fajna Monia!!! :lol: Ja muszę powiedzieć, że mi te zdjęcia "zaklinaczy psów" przed stołem bardzo się podobają! :lol: Sędziowie powinni częściej ustawiać ten stół - toż to raj dla fotografów! :evil_lol:
×
×
  • Create New...