Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. [quote name='Darianna'] to są jakieś jaja... przed nami 48 psów... Nasz sędzia dostał też molosy.. Bardzo zabawne, może od razu niech całą wystawę jeden obskoczy??? :angryy::angryy::angryy:[/quote]Tak z ciekawości, czy sugerujesz, że ok 50 psów do posędziowania jednego dnia to jest jakoś szczególnie dużo?
  2. [quote name='plinka']bez przesady, są fatalne ;)[/quote]Jakość techniczna jest jaka jest, ale Guinness na nich cudny! Wiesz, jeszcze nie tak dawno nie chciał mi się chłopak wystawiać, a teraz super! :) Stoi chłopak jak posąg. :) Więc każda taka fotka cieszy bardzo. :)
  3. plinka, dziękuję za śliczne fotki Guinnessa w bardzo trudnych warunkach... Czy mogę przekleić na terierowe forum i posłać do jego współwłaścicielek/hodowczyń?
  4. [quote name='Musiałek']GRATULUJE zwycięzcom :)) !!!! a czy ktos moze podac wyniki I Grupy i ras polskich ??[/quote] Rasy polskie: I. PON, II. chart, III. gończak
  5. C&B, Ty nie narzekaj na te fotki - super są! :) Dzielna jesteś, że odważyłaś się focić na tej hali, gdzie warunki do zdjęć były fatalne. :( Gratki dla wszystkich zadowolonych! :) W trzeciej grupie pierwszy stafik, drugi szorstki foks, trzeci west. Mój Guinness tym razem BOB i finałowa szóstka na grupie. Cieszę się, bo zgrywamy się nieco i chłopak wystawia się coraz lepiej. :)
  6. Mnie przydałaby się pomoc kogoś z aparatem, talentem, czasem i cierpliwościa... bo chciałabym Guinnessowi sesję zdjęciową uskutecznić... Szczególnie, że akurat udało mi się go przygotować lepiej niz przeciętnie.
  7. Flaire

    Radom, 23.8.2009

    [quote name='McDzik']łee, że tez te puchary tak ustawili... :placz:[/quote] Pani Sędzia to zauważyła i je sama zaczęła przestawiać, ale chyba zdołała przestawić tylko te na pierwszej lokacie i to było pod koniec sesji zdjęciowej, więc nie wiem, czy ktoś ma zdjęcia zrobione potem.
  8. No to się pochwalę :oops: : mój Guinness był drugi na BISie. :) A na ringu honorowym prezentował się tak (fot. Mateusz Radwan): [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/8590/dsc00402icw.jpg[/IMG]
  9. wendka, ogrone dzięki za fantastyczne, rewelacyjne, superowskie Guinnessy! :loveu: likaon, dzięki raz jeszcze za całe moje stadko, a szczególnie fajne ujęcia piLotki! :)
  10. [quote name='wendka']musi sie przyznac jezeli chce wiecej fotek szczeniora :evil_lol:[/quote] Jakby co, to ja się przyznaję do Guinnessa! ;)
  11. Znalezione po zakończeniu obozu: 1. Czarna bluza - może Oli??? 2. Czarno-czerwona smycz - Pauliny??? Właściciele typowani przez osoby, którym te znalezione rzeczy pokazywałam, więc nie koniecznie właściwi. Jeśli ktoś coś takiego zgubił, to proszę o kontakt. No i dzięki wielkie za cudne zdjęcia moich psowatych! :)
  12. wix, M&T - dzięki za cudne fotki Guinnessa! Napiszcie, proszę, czy jego hodowczynie mogą je wstawić na jego stronę i jeśli tak - jak je podpisać. :) M&T - również ogromne dzięki za filmik!!! :) Nareszcie zobaczą w tej Hameryce co Guinness robi w Polsce! :)
  13. Sorry - próbowałam ten post wstawić wczoraj, ale dogomania mi nie chodziła... Wszyscy powinni byli wczoraj dostać maile z instrukcjami i zakwaterowaniem. Jeśli ktos nie dostał takiego maila, lub ma jakieś pytania, proszę pisać na [email][email protected][/email]. [url=http://maps.google.com/maps/ms?f=d&source=s_d&saddr=G%C3%B3rczewska+60,+Warsaw,+Poland&daddr=O%C5%9Brodek+%22Pod+Sosn%C4%85%22&hl=en&geocode=&mra=ls&ie=UTF8&msa=0&msid=105562854985016956405.00046ed73bdd82dd7d0c0&ll=52.106505,20.11528&spn=0.101216,0.220757&z=12]Tutaj[/url] znajdziecie mapkę dojazdu (instrukce z Warszawy, ale mapka jest interaktywna, więc każdy może sobie ustalić swoje wedle potrzeb).
  14. Czy ktoś z uczestników tych obozów (wszystko jedno, którego, bo będę na obydwu) będzie miał ze sobą kamerę i zechciałby nakręcić jakieś treningi mojego (bardzo początkującego) Guinnessa?
  15. Magdo, czy już masz odpowiedź na to pytanie?
  16. [quote name='Meguś']Haniu gratulacje z tytułu zdanego egzaminu, tym większy podziw za ogromny wkład pracy w zawody[/quote]Hihi, zawody były przed egzaminem! :evil_lol: Na stronie dodałam torki, które przysłał nam Paolo.
  17. A ja tylko cichutko wtrące, że zaczęłam wstawiać torki. Link do nich znajdziecie w zakładce "Informacje", albo [URL="http://www.iabc2009.pl/polishcourses.html"]tutaj[/URL].
  18. Kochani, po pierwsze chcę Wam podziękować za nadzwyczajną cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki... I przeprosić, że tak długo to zajęło. Niestety miałam ostatnio na głowie trochę ważnych spraw [SIZE=1]między innymi w niedzielę zdałam egzamin asystencki...[/SIZE] :) Ale wyniki są już jakoś tam podlinkowane na stronie w zakładce "Katalog" - która być może z czasem zmieni nazwę na "Wyniki", ale to dużo dosyć idiotycznej roboty, a ja wiem, że dla Was ważniejsze jest, żeby mieć torki, prawda? :) A więc zabieram się za torki, a Wam życzę przyjemnej lektury [URL="http://iabc2009.strefa.pl/polishcatalog.html"]wyników![/URL] :)
  19. Moje serdle co prawda nie biegały, ale były obecne, więc jeśli wpadły komuś w obiekyw albo moje, albo cudze serdelki, to bardzo proszę o zdjęcia. :)
  20. [quote name='Paskuda_Bandzior'] Eredelek jakiś: [URL="http://i627.photobucket.com/albums/tt355/paula_gerwia/IABC%202009/DSC01000copy.jpg"]http://i627.photobucket.com/albums/tt355/paula_gerwia/IABC%202009/DSC01000copy.jpg[/URL][/quote]Wow, Paula! Nie jakiś, tylko litewska sunia. :loveu: Czy mogę to zdjęcie posłać jej właścicielce, która na pewno tego forum nie czyta, a będzie zachwycona? I jeśli tak, to czy od razu z góry mogę dostać od Ciebie pozwolenie umieszczenia go na jej stronie (jeśli będzie chciała)? Bo zdjęcie cudne i myślę, że nie ma takich...
  21. [quote name='Toller"'] BBH- czyli jeśli dobrze rozumiem, jeśli numerek komuś odpadał, i biegał bez, a zapłacił, to nie ma szans na fotki i ich nie dostanie?[/quote] Toller, ja nie biegałam po deszczeu z aparatem, więc tak na pewno nie wiem, ale zupełnie inaczej zrozumiałam to, co napisał Maciek... Powtórzę tu jeszcze raz (wytłuszczenie moje): [quote name='BBH'] dopiero odkryłem dlaczego numerki są takie ważne :evil_lol: [B]Na szczęście jakoś chyba dało radę [/B]:razz:[/quote] Więc nie siej paniki, poczekaj aż fotki zostaną obrobione. Na pewno nikt Cię nie oszuka. ;)
  22. Biutka, bardzo mi się podoba [url=http://img194.imageshack.us/img194/8400/dsc1309.jpg]to[/url] zdjęcie! Guinness pięknie stoi, a ja, nie wiadomo dlaczego, już szczęśliwa... :lol: Masz je może w większej rozdzielczości?
  23. [quote name='Viris']Tak jak pisałam mam zdjęcia z finałów w tym wszystkie pudła (jak ktoś kojarzy taką sprinterkę przełajową przez cały honorowy co latała - to byłam ja :evil_lol:). Jutro zacznę wstawiać.[/quote] Viris, nie żebym Cię próbowała pogonić, bo na te najlepsze w życiu rzeczy zawsze trzeba trochę poczekać ;) , ale już pojutrze jest... :(
  24. [quote name='AnkaW'] A ten erdelek baaaardzo mi się na finałach podobał :loveu: ślicznie się prezentował.[/quote] Miód na moje serce - dzięki wielkie! :loveu: Prawdę mówiąc, to był pierwszy raz w naszej karierze w Polsce, gdy nie zostaliśmy zauważeni na grupie... Zawsze wcześniej byliśmy wybierani przynajmniej do finałowej szóstki... Ale za to zrewanżował się trochę mój Guinness w konkurencji na najlepszego psa oddziału radomskiego, za co otrzymaliśmy całą masę pięknych i ogromnych pucharów! :)
  25. Dzięki wielkie za Guinnessa! :) Na grupie dzisiaj nic :( , ale za to Guinness bardzo ładnie pokazał się w konkurencji na najładniejszego psa oddziału radomskiego i wylądowaliśmy na trzeciej lokacie, więc nie jest źle. ;) :) Jeśli ktoś ma fotki z tego pudła (Viris - Ty masz?) to będę wdzięczna.
×
×
  • Create New...