Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. [quote name='sheltia12']Tak, biegał obrożą i identyfikatorem, który dzwonił, zeby przewodniczka go słyszała. Ponieważ po części nie widzi, z tego co mi powiedzieli. To samo Pappillon z A3...[/quote]Aaa, to Jitki nowy pies! To rozumiem. Nie poznałam go... :oops:
  2. [quote name='Asti']Flaire - zaistniały wątpliwości, które ostatecznie rozwiążą się w ciągu kilku najbliższych godzin, więc najpóźniej o wszystkim będzie wiadomo jutro. [/quote]Asti, no i jak?
  3. hanik, Trinec jest tuż koło Cieszyna, na piechotę niemal możesz dojść. (Jak ja byłam na zawodach w Trincu, to mieszkałam w Cieszynie). 11 km, o ile dobrze pamiętam. Na pewno Cię ktoś podrzuci, szczególnie że teraz nie ma granic.
  4. [quote name='wendka'] [url]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/zawody%20jedlinsk/x20.jpg[/url] [/quote]Czy mi się wydaje, czy też ten pies biegnie w niedozowlonym osprzęcie? :cool3::cool3::cool3:
  5. [quote name='jamnicze']A mnie zastanawia jeszcze jedna sprawa. W większości państw wymagany jest teraz czip, u nas zresztą rejestracja kundelków też wymaga czipowania dlaczego ZK obstaje przy tatuażu?[/quote]Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o ... ;) Czipy wszczepiają weterynarze. Tatuaże wykonują rozmaici zasłużeni działacze związkowi. W moim oddziale do tatuowania jest uprawnionych tylko kilka osób, a rodzi się pewnie kilka tysięcy szczeniąt. Ja płaciłam za tatuaże 20 zł :-o od sztuki. Pomnóż to sobie i masz odpowiedź.
  6. [quote name='Asti']Numery tel. masz, więc możesz dzwonić :) [/quote]Tylko że jeśli nie jedziesz, to nie bardzo jest po co... Sorry, że wcześniej nie dzwoniłam, ale ostatnio trochę za dużo miałam na głowie. :(
  7. [quote name='Asti'] A ja nadal nie wiem, czy pojadę:placz:[/quote]Asti, a o co chodzi? Bo ja mam się Tobą opiekować, nie? Więc chyba w końcu powinnam pogadać z Twoimi Szanownymi Rodzicielami....
  8. Flaire

    Moja Misia

    [quote name='Marysia_i_gończy']Flaire, już Ci wtedy pisałam, że był to po prostu szczęśliwy zbieg okoliczności i nie ma mi za co dziękować... To było to zdjęcie, prawda?[/quote]Tak, to. Dziękować jest za co - za piękne zdjęcie! :) Mokka, tego co Ty wstawiłaś to nie pamiętam i w ogóle chyba nie kojarzę, skąd ono jest... Bo wygląda, że jakoś niedawno, ale kiedy Ty niedawno z Misiastą biegałaś? :niewiem: A tak BTW, to czy ktoś pamięta, kto Misi dał ksywę "Błyskawica"? Bo ja nie pamiętam... (Oczywiście ktoś się z Misiaczka nabijał, ale ksywa tak pięknie pasowała, że pozostała! :lol: )
  9. Qrcze, jak ja Wam zazdroszczę!!! :p Ale nic, jeszcze tylko kilka dni i Jedlińsk jest MÓJ!!! :diabloti:
  10. [quote name='Wafelek']Ejj to wyście się tam lenili - my w Horni Sucha to o 6.30 trening już zaczynaliśmy...:diabloti: [SIZE=1]I nie powiem, ja jeszcze jakoś tam, ledwo bo ledwo, ale się budziłam o tej 6tej - ale ile sztuki wymagało dobudzenie psa...:evil_lol:[/SIZE][/quote]Jak się budziłaś o 6, a trening o 6:30, to kiedy rozgrzewka? :razz:
  11. [quote name='wendka']Ostatniego dnia biegla jedynie czarna postac :diabloti:[/quote]Darth Vader? :niewiem: [quote name='wix']Flaire, tak, Agata bedzie na drugim obozie :)[/quote]No to w takim razie na pewno ktoś będzie mógł ją odebrać. A co do przyjechania przed 16, to nie ma problemu ze stawieniem się na miejscu, tylko trzeba się liczyć z tym, że być może pokój będzie dostępny dopiero później - bo tego dnia wyjeżdża poprzedni turnus, więc Pani będzie musiała te wszystkie pokoje postprzątać i przygotować na następny turnus.
  12. [quote name='Agata i Zorka']Hej, mam pytanie do organizatorów:) Czy z Jedlińska jest jeszcze daleko do Ptasiego Sioła? I czy można być wcześniej niż o 16 na miejscu? Ja dojeżdżam pociągiem i godzina mojego przybycia jest bardziej zależna od transportu publcznego...[/quote]Agata, czy dobrze wykombinowałam, że Ty będziesz na DRUGIM obozie, nie na pierwszym? Bo jeśli tak, to na pewno ktoś (może ja) będzie Cię mógł odebrać z Jedlińska.
  13. Flaire

    Moja Misia

    Dziękuję Wam, Kochani, szczególnie tym, którzy Misię znali i pamiętają. Olgo - bardzo dziękuję za zdjęcia. Takie wspomnienia Misi bardzo mi pomagają. Marysiu, kiedyś Twoje zdjęcie Misi w Moim Psie pomogło mi w innym, bardzo trudnym momencie - jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.
  14. [quote name='sonia123']a dla A1 jaka ma byc pozycja? bo cos tam chyba jest wspomniane, ze A1 maja siedziec chyba itp...[/quote]Pozycja jest dowolna i może być zmieniana przez te 5 sekund, byleby pies pozostał na stole. A może warto zapoznać się z regulaminem? ;)
  15. wendka, zdjęcia jak zwykle cudne! :)
  16. [quote name='sonia123']aja mam takie pytanie.... czy ten "stolik" to bedzie na kazdych zawodach...??? bo wiekszosc klubow go nie posiada...:razz: [/quote]No, skoro większość klubów go nie posiada, to na każdych zawodach go nie będzie, bo na pewno nie będzie go na zawodach organizowanych przez kluby, które go nie posiadają. ;) Stół jest jedną z przeszkód wymienionych w regulaminie, więc teoretycznie powinien być dostępny w każdym regulaminowym zestawie przeszkód. Natomiast większość sędziów go nie używa, pewnie częściowo dlatego, że wprowadza brak precyzji w pomiarze czasu. Niemniej są już dostępne stoły z elektronicznym pomiarem czasu i taki był użyty w jednym z drużynowych przebiegów na ostatnich mistrzostwach świata. Myślę, że w miarę jak takie elektroniczne stoły zrobią się coraz bardziej dostępne to mogą być coraz częściej używane na zawodach, przynajmniej za granicą.
  17. Flaire

    Moja Misia

    Zebrałam się w końcu, żeby napisać Wam o odejściu mojej Misi, 28.6.2008. Mam nadzieję, że Moderator mi wybaczy, że tutaj - Misia miała wśród agilitowców wielu przyjaciół, a ja nie chcę każdemu z osobna tłumaczyć, co się stało i dlaczego nie ma jej na zawodach. Za tydzień-dwa można ten topik po prostu usunąć. Misia dostała ostrej i bardzo szybko postępującej hemolizy, spowodowanej albo białaczką, albo autoimunoagresją - nie sposób wiedzieć na pewno. Próby ratowania jej nie dawały niestety żadnej poprawy i straciłam ją w sześć dni po pierwszych nieprawidłowych badaniach (już od kilku miesięcy podejrzewałam, że coś jej dolega, ale wszystkie wcześniejsze badania wychodziły normalnie). O ile dla większości z Was Misia była tylko powoli biegającym Airedalem, o tyle niektórzy mieli szansę poznać ją jako psa całkiem wyjątkowego. Nie była ani moim pierwszym psem ani ostatnim, ale bez niej już nic nigdy nie będzie tak samo. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/65/20a4000eec05d995.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=5]Misia 22.12.2000-28.6.2008[/SIZE][/B] [/CENTER]
  18. [quote name='martynkao'] Toronto dzielny .. dwa razy 1 miejsce .. [/quote]Śliczne przebiegi to były. :)
  19. [quote name='Agata i Zorka']Hej, mam pytanie do organizatorów:) Czy z Jedlińska jest jeszcze daleko do Ptasiego Sioła? I czy można być wcześniej niż o 16 na miejscu? Ja dojeżdżam pociągiem i godzina mojego przybycia jest bardziej zależna od transportu publcznego...[/quote] No, chyba daleko - to Ptasie Sioło jest blisko jakichś małych wsi tylko. Widziałam tam przystanki autobusowe, chyba jakieś PKSy, ale szczegółów nie znam. Zadzwoń do ośrodka - może tam Ci coś poradzą. Ja ewentualnie mogłabym Cię odebrać, ale nie wiem, o której, bo niestety może się zdarzyć, że nie będę mogła wcześnie wyjechać. A na miejscu na pewno można być wcześniej niz o 16. :)
  20. [quote name='Mudik']miejsce booooskie na wypoczynek:loveu::loveu:[/quote] No właśnie. :) Ja już się nie mogę doczekać obozu. Ja nie mam reportażu z zawodów, bo całe zawody pracowałam i w sumie nic nie widziałam. :cool1: O torkach niech piszą ci, którzy je biegali. :) Ja zauważyłam tylko, że wixowa wymiatała :), jeszcze bieganie goldenki Koki mi się bardzo podobało :). Zerówkowa szelcinka (ta z samobójczymi zamiarami odnośnie skoków z palisady w Bydgoszczy :-D) też się nawygrywała. :) Nasz klubowy Atos miał kilka bardzo ładnych przebiegów. Tim i Polly zarobli wpis. :) No i sporo było superaśnych przebiegów z jedną zwaloną tyczką. :( Chciałam bardzo Wam wszystkim podziękować za to, że w tym pięknym miejscu zachowywaliśmy się wszyscy tak dobrze! Ci, co byli tam na pewno rozumieją, o co mi chodzi... Bardzo nam zależało na tym, żeby właścicieli ośrodka nie zrazić do psów, bo mamy tam jeszcze w tym roku dwa obozy. Z taką ilością psów to nie jest łatwe, ale się udało! Dziękuję Wam bardzo. :) No i podziękowania należą się też wszystkim, którzy pomagali nam w czasie zawodów, w tym szczególnie dla niezawodnej jak zwykle ekipy bydgoskiej. Dla Edyty dodatkowe podziękowania za rewelacyjne ciasto! :)
  21. Przy dwuosobowym materacu na jedną osobę plus niewielkiego psa, karimata dla psa rzeczywiście nie potrzebna. :) Ja łaziłam z psem na wędrówki z namiotem na plecach, więc miałam dla siebie tylko minimalną karimatkę, nawet ja sama się na niej nie do końca mieściłam, więc o miejscu dla psa nie było mowy. Dlatego pies miał oddzielny kawałek karimaty. :)
  22. [quote name='hanik']Czy ktoś z was ma już doświadczenie wypadow z psem pod namiot??? Co warto wziąć???? Jak apteczkę zaopatrzyć???? Jakie warunki są na tamtejszym placu?[/quote]Ja mam sporo doświadczenia. :) Jedna rzecz, o której nie wszyscy myślą, to karimata dla psa - śpiąc bezpośrednio na ziemi, pies może nieźle zmarznąć, karimata go izoluje.
  23. Flaire

    Puchar Ras 2008

    Marysiu (i Mokka :) ), dzięki za serdla! :) Wszystkie zdjęcia piękne, a te deszczowe najpiękniejsze! :)
  24. Flaire

    Puchar Ras 2008

    Chyba cała reprezentacja Polski to był dział szpitalny... :roll: W końcu powinnam była z Misią jechać - świetnie byśmy pasowały! :evil_lol:
  25. [quote name='stereo']Ja mam I/1[/quote]A ja mam I/2 i I/3! :)
×
×
  • Create New...