Jarek - pomijając wogóle założenie wybiegiwania psa na zasadzie ścigania samochodu :evil: - weź do serca co powiedział ETM - sam wiesz że już masz problemy z wychowaniem psiaka (patrz temat John Fisher)...
Bieganie po bagnisku - Jarek czy ani przez chwilę nie zjeżył Ci się włos z przerażenia co będzie jak bagno okazałoby się "silniejsze". W kilku tematach na tym forum ludziska piszą o niebezpieczeństwach kąpania psa w różnych dziwnych zbiornikach.... Czy widziałeś może psa który nie mógł się wygramolić z mułu... Ja widziałam (nie nie swojego). Właścicielowi długo nie było do śmiechu a ubłocone ubranie to przy tym wszystkim pestka.
:o wow! pies po prostu został źle wychowany, a właściwie wogóle nie wychowany, myślę że właścicie wogóle nie słyszał o dominacji, socjalizacji itp... a głaskanie przez obcych.... to głupie wytłumaczenie własnych błędów.
a ja myślę że tu wcale nie ma się co doszukiwać drugiego dna... myślę że to kolejna złota myśl z gatunku: czarne podniebienie, raz w życiu szczeniaki.
Kiedyś na animalsach był temat - prawdy objawione psich znawców - temat miał kilkadziesiąt wpisów podobnego gatunku :o
A jasiem wkurzyłam oglądając azirowe krzyżyki :wink: se wlazłam na stronkę Alimki i ujrzałam :) Azir - z tego co pamiętam nie lubi wystaw (dobrze pamiętam???) ale gdyby jednak... to namieszałby w stawce terwich :)
Dzięki :oops: :oops: :oops: w imieniu swoim i dziewczyn :)
A póki co to namierzyłam jedno zdjecie w sieci - jest na nim Fabia (ta z opuszczonymi obiema łapami) ze swoją mamą :) Zdjęcie było robione 2 tyg. temu więc jest jeszcze ciepłe :)
super nakrecony belg jak biegnie to jeszcze szczeka że za wolno biegnie... moja mała jak była mniejszym szczeniakiem bardzo się denerwowała, że nie może być w kilku miejscach jednocześnie.... one tak po prostu mają :)
:lol: Lerka no co - wywołałaś wilka z lasu! napisałaś że jesteś zafascynowana - to tak jak my! teraz nie masz innego wyjścia - MUSISZ :wink: - zadawać nam pytania a my będziemy odpowiadać :P
:lol: i właśnie też dlatego lubię to zdjęcie - słyszałam już różne określenia: pinokio, mrówkojad... ale koń po raz pierwszy :) ale zdjęcie sympatyczne co???
To my też spróbujemy się "przykleić" do jakiejś galerii i wtedy się zamieszczę :) Zdjęcia Fabii były na animalsach... ale animalsy to już niestety przeszłość....
:laola: Suuuuper!!!!
Azir- ja widzę zamiast zdjęć czerwone krzyżyki... :(
Mam bardzo dużo djęć Fabii z różnego okresu, ale nie mogę i ch tu wstawić, bo mam je tylko u siebie na dysku a żadne nie jest zamieszczone na jakiejkowiek stronie.... :( a tak chciałybyśmy się przedstawić.... z mordki